Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 26 640
  • 453
# 120
Ето малко снимов материал и от мен ...само няма да се плашите  Embarassed
http://media.snimka.bg/2041/010337086-big.jpg
Ако иска парола: 1234
първа снимка около 100-те, втората около 69 ...
Резултатът бе постигнат за 5.5 месеца
Виж целия пост
# 121
Ето малко снимов материал и от мен ...само няма да се плашите  Embarassed
http://media.snimka.bg/2041/010337086-big.jpg
Ако иска парола: 1234
първа снимка около 100-те, втората около 69 ...
Страхотен резултат.За колко време го постигна?
Виж целия пост
# 122
ЛориХю и  Vichi95 БРАВО МОМИЧЕТА СТРАХОТНИ РЕЗУЛТАТИ СТЕ ПОСТИГНАЛИ  newsm20  love001


  СПЕЦИАЛНИ  ЦЕЛУВКИ ЗА : Бургаските мацки , ФИЛЮДЧЕТО, фиилгудче ,  нелсанче , венерас , марчелка , блумхенче , айнурче и ВСИЧКИ ВСИЧКИ , лека и хубава вечер прекрасни !  Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 123
gulbenur, tuningmania, shushy80, aynur, baba iaga, рошава благодаря ви  hug много ме зарадвахте.
Didka_23 честит рожден ден миличка, много успехи ти желая   bouquet
Туни браво само така да се чува
aynur миличка как си
Виж целия пост
# 124
Лори браво страхотен резултат,вече в трета фаза ли си и за колко време постигна успеха си?
Виж целия пост
# 125


Май системата ще протече - трябва да черпиш! Доста Хора, на тази Диета, биха ТИ завидяли :l
Ами тя системата не е имала пропуск досега.....какво ли ме чака ако наистина протече newsm62
Виж целия пост
# 126
Мерси Мерси  Embarassed
В трета фаза съм почти от месец ... и тази сутрин забелязах и 67.9 на кантара ... хапвам си съвсем нормално като за 3та ...   bouquet
Виж целия пост
# 127
Искам да ви попитам можете ли да ми кажете дали може да се пие кафе със сметана??
Виж целия пост
# 128
Бреeй, от кога не съм влизала... имало и мъже вече в темата... хубави мъже  #Silly Whistling
Виж целия пост
# 129
feelgood - wavey тука съм. Малко ходих вчера при мама, днес се върнах.

vichi95 - супер си вече, според мен няма нужда от още. Изглеждаш перфектно. А си мисля, че искаш още заради линийката (там виждам 55). А между другото - не е вярна линийката ти.   bouquet
Antoniq88 -не може, кафе само с мляко 0,1%. Сметаната не е разрешена.

Лори Хю - и ти изглеждаш добре, успешна трета!

На всички болнички - да се оправяте по-бързо. Айнурче - айде вече да те забравят тия болести, стига!

Приятна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 130
ЛориХю , к'во да се плашим.  Rolling Eyes
Прекрасна си , от баба си се превърнала в младо момиче. Hug
Страхотна промяна. Пу пу пу  Heart Eyes

Айнур , сподели как си? Мисля те , че знам к'во ти е.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 131
ЛориХю , браво, страхотен резултат си постигнала. Изглеждаш страхотно, наистина. Страхотна си. Simple Smile  smile3501 smile3525

Аз намерих дюканското сиренце, в по-предната тема намерих линка за сиренето от извара и прясно или кисело мляко. И при вас ли се отварят само първите страници с рецептите? При мен излизат само първите страници.

Спокойна и отслабваща вечер, милички.
Виж целия пост
# 132
Радвам се, че и аз най-накрая реших да пиша. Наистина съм очарована от оптимизма на всички вас момичета. Това, което постигате всеки ден е наистина много! И аз реших след доста прочетено и доста събрани мнения да се подложа на режима на Дюкан. Надявам се да успея! В момента тежа 61 кг на 171 см и мечтата ми е да стигна така бленуваните 50  Crazy  Вярвам, че точно този режим ще ми помогне и се надявам след извесно време да мога като вас да пиша за резултатите си. И така утре е "великия" ден  Laughing Ударният етап не ме притеснява. Според мен по-трудното е след това. Според вас ако съм стриктна ще успея ли да постигна целта си само с този режим ?
Виж целия пост
# 133
Здравейте на всички,
от 19 дни съм на режима, 5 ударни дни и след това съм 5/5. През първия етап свалих 3 кг, но след това не помрадвам. Искам да сваля още 3 кг., спазвам режима. Похапвам от вълшепния течен шоколад, може ли от него да задържам? Какво бихте ме посъветвали?
Благодаря ви предварително! Laughing
Виж целия пост
# 134
Искам да ви попитам можете ли да ми кажете дали може да се пие кафе със сметана??

Не може Naughty в сметаната има мазнини. слагай си обезмаслено мляко, ако не ти се пие чисто.
Лори Хю - страхотна си, браво  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия