Жената Водолей

  • 72 498
  • 707
# 165
жалко Sad хич не се интересувам от жени..

Фър-р-р Бъз-з-з, Jade, аз не мога като вас - нямам определен тип, важното е да е по-висок от мен (че при моите 180см си е проблем), да го харесвам достатъчно (за да се надувам като излизаме заедно), да умее да ме разсмива, и да не можем да си изчерпим темите за разговор.. Flutter
Виж целия пост
# 166
жалко Sad хич не се интересувам от жени..

Фър-р-р Бъз-з-з, Jade, аз не мога като вас - нямам определен тип, важното е да е по-висок от мен (че при моите 180см си е проблем), да го харесвам достатъчно (за да се надувам като излизаме заедно), да умее да ме разсмива, и да не можем да си изчерпим темите за разговор.. Flutter
183-4 см височина става ли?  Laughing 
Виж целия пост
# 167
183-4 см височина става ли?  Laughing 

Екстра е! А имаме и сходни интереси, от Сф съм. Ако беше писал, че си бил с водолейка щях да се озадача и да ровя из черното си тефтерче.  Mr. Green

Шапчице, взимай скайпа на момъка! Laughing
Виж целия пост
# 168
183-4 см височина става ли?  Laughing 

Екстра е! А имаме и сходни интереси, от Сф съм. Ако беше писал, че си бил с водолейка щях да се озадача и да ровя из черното си тефтерче.  Mr. Green

Шапчице, взимай скайпа на момъка! Laughing
Аз щях да съм още по-озадачен, че казвам, че съм бил с водолейка, пък не помня...  Joy Joy  hahaha
Виж целия пост
# 169
183-4 см височина става ли?  Laughing 
става Flutter
Виж целия пост
# 170
Аха. А скайп имаш ли/искаш ли? Stuck Out Tongue  Whistling 
Виж целия пост
# 171
гор-чи-во, гор-чи-во!
Виж целия пост
# 172
ее, вие пък Simple Smile просто разменихме скайпове Wink
пък и нали водолеите първо гледат приятелството..
Виж целия пост
# 173
ее, вие пък Simple Smile просто разменихме скайпове Wink
пък и нали водолеите първо гледат приятелството..
Разбира се.  Grinning Ама то... май почти винаги с приятелство се почва....  Whistling 
Виж целия пост
# 174
жалко Sad хич не се интересувам от жени..

Фър-р-р Бъз-з-з, Jade, аз не мога като вас - нямам определен тип, важното е да е по-висок от мен (че при моите 180см си е проблем), да го харесвам достатъчно (за да се надувам като излизаме заедно), да умее да ме разсмива, и да не можем да си изчерпим темите за разговор.. Flutter
хехе Малката Черна Шапчица 180 си е перфектна височина...това,че доста от българските мъже са недорасли си е лично техен проблем и някаква малко кофти тенденция.
В този ред на мисли я да видим какво търси една Водолейка в мъжа до себе си?
Смятам, че сме една от малкото зодии, за които човекът до тях е и техен най-добър приятел. Доста често хубави връзки се получават дългогогишни приятели.
Виж целия пост
# 175
Голяма част от мъжете Водолеи, ако не и всичките, колкото и да ни нараняват в една връзка търпим до последно. И жените ли сте така?
Виж целия пост
# 176
Голяма част от мъжете Водолеи, ако не и всичките, колкото и да ни нараняват в една връзка търпим до последно. И жените ли сте така?
Не бих казала,но за мъжете(т.е. за един мъж) бе вярно! Ние не търпим безропотно,а си казваме от какво не сме доволни и гледаме да изясним отношенията преди безвъзвратно да загубим нишката!
Виж целия пост
# 177
 spam2
Преди да ползваш нещо първо се запознай с инструкциите му.

Виж целия пост
# 178
Това последното какво е?! Laughing

В никакъв случай не мога да търпя до безкрай. Но си тръгвам когато чувствам, че всички възможности за мен са изчерпани. Също така "късам и хвърлям" когато е необходимо. Ако някой ме е огорчил до там, че сама да сложа край на отношенията, нищо не може да ме върне назад. Нямам скрупули за общо минало, роднински отношения и т.н. в тези решения. Може би съм толкова крайна защото съм отгледана от Овни.
Виж целия пост
# 179
spam2
Преди да ползваш нещо първо се запознай с инструкциите му.


Ахахахаха, някой май е объркал темата.  Joy  А моето питане си е баш по темата "Жената Водолей", тъй че ходи да дразниш в някоя друга тема.  hahaha  hahaha 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия