Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 22

  • 51 734
  • 440
# 45
 newsm78  Нямало да действа....е, има време...съсредоточете се върху режимността ОК!?Пък да ще има и момент на недействане НЯКОГА  Thinking

Как се успокояват само  #Crazy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 46
Дабъл хот, ти си с доста ограничено меню от към белтъчини. Хапваш ли други морски дарове освен рибата? А ядките препокриват липсите при теб, така че мисля че си ОК  Heart Eyes
Виж целия пост
# 47
Оф,размина ми се житото тази седмица   Rolling Eyes
Оказа се,че се прибират от чужбина наши близки приятели/не сме се виждали от 4 години/ и се очертава всяка вечер излизане  ooooh! Мислех да я правя 2-3 дни,но ме е страх после като хапна нормална храна в заведението-не правете като мен-предния път хапнах  пил.бутче и картофена салата след 3 дни жито и щях да умра-2 дни едва ставах,корема ми не спираше да се бунтува.Не се захраних както трябва   #Cussing out
Успешна седмица   bouquet
Виж целия пост
# 48
Добро утро милички,

КАЛА е права никакви оправдания ако обичате, защото на плажа никой няма да ви пита, а само ще цъка и ще си мисли, че "ако този тюлен влезе във водата ще изтласка всичката водна маса". Така, че стягайте се! Лято идеееееееее! Поставете си цел! Ето моята нова цел - до 13 (РД на милото) април трябва да съм 58, до 1 юни (моят РД) трябва да съм 55 - стига съм се мотала!
Виж целия пост
# 49
Добро утро  Hug
erota, вчера направих един житен ден. Този път мина добре. Направих го преди фазата на луната, защото искам днес да съм  на течности  Peace
 Joy
Виж целия пост
# 50

Добро утро  Hug
erota, вчера направих един житен ден. Този път мина добре. Направих го преди фазата на луната, защото искам днес да съм  на течности  Peace
[
о и аз ще се включа в житцето от утре - след луничка. Ти от къде си взимаш житото и какво е
Виж целия пост
# 51
Аз си купувам от диетичен магазин жито за покълване-не е махната обвивката и съдържа полезни витамини,по-здравословно е за пречистване.
Да взема да направя и аз днес лунна диета,досега не съм правила.Какъв сок пиете-натурален в кутия или прясно изцеден?Количество течности за деня?
Виж целия пост
# 52
double hot, взех жито от обикновен магазин. Продават в почти всеки. Моето даже не е точно жито, а пшеница. По-добре е да е жито доколкото си спомням от житната тема, но предполагам и това върши работа.
За да ми е приятно на вкус за ядене смесих житото, орехите и мед и така си хапвах през деня. При мен меда доста помага, защото без сладко ми пада кръвната захар. Днес на лунуването пия чая с мед.
erota, писали сме едновременно и сега допълвам поста си  Whistling Добре е да пиеш сок от плод или зеленчук, за да няма захари, оцветители и т.н. Аз напр. пия домашно приготвен доматен сок, чай. Ако съм навън и нямам възможност фреш или в краен случай натурален сок от тези в кутия. Но напоследък намирам в кварталния магазин плодови и доматен сок в стъклени бутилки, които са уж изчистени от консерванти  Thinking За количество не зная дали има ограничение. Тук казах аз какво правя, но за да си на 100% лунуваща виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378288.msg10436449#msg10436449
Виж целия пост
# 53
Охооо, дупенца за закуска....чудесен стимул  Mr. Green благодаря;)

Аз днес сутринта се намъкнах в едни като дънки от преди бремеността....и ако легна ще ги закопчая,но многооооо ще стягат....но си е стимул...досега просто не можех да помисля за закопчаване;)...на бедро си влизам в старите дрехи още от преди,но е ясно,че и бедрата са ми доста понамалели от 'преди'....така че сега е момента да не се отпускам...а не съм се мерила май цяла седмица,бно дрехите са ми голям стимул:)

Успех на лунуващите;)

ПП Таз с 'триъгълната' рокля е много слаба  #Crazy кокалите не ме стимулират хич даже бррррррррррр
Виж целия пост
# 54
Здравейте, Страхотни момичета! newsm51

Кала, Hug страхотен резултат  smile3501 smile3501 скоро да ти се широки тези дънки  newsm10

СтаМ Hug


Тески, Дабъл, Ерота, Кремчето, Лилия Hug Hug Hug

Аз вчера изкарах един приблизително млечно-плодов ден с малки нарушения  Crazy, но все пак го броиме за някакво начало Rolling Eyes
Днес плод - грейпфрут, обяд - зеле с месо, до вечерта трябва да е същото по още веднъж Peace

Мерене - чак другата седмица поради Мц

Страхотен следобяд на всички! sun
Виж целия пост
# 55
Здравейте, момичета!

Кала, браво бе ! Hug Уж нережимна, уж това - онова и накрая хоп - в старите дънки  Joy    Еййй, радвам се за теб! Heart Eyes

double hot  Hug  Лиде,  заедно ще съобщим резултати другата седмица.  Hug

Диетична съм. Но съм в мц и не се меря. Всъщност чувствам се добре. Закуска малко кисело мляко. Обяд - 2 кюфтета със салата печени чушки. Blush

Чайче ?




Тук съм и ви наблюдавам.  Laughing Без оправдания,  моля. Naughty      Wink
Виж целия пост
# 56
Здравейте Страхотни Simple Smile
Аз ту съм на диетата, ту прецаквам работата, и следват 3-4 дена на плюскане..главно уикендите. Въпреки това от януари до сега -5кг, но аз имам бая да свалям, та това не е кой знае какъв резултат. Сега пак съм режимна, вече 3 ден. Иска ми се да направя и 3-те етапа един след друг, и дано да успея. Много ми се иска да се вталя..Идва пролет, канена съм на сватби, предстои ми и първи рожден ден на бебка, и си се представям хубава на тези празници Simple Smile Ще гледам да пиша по-редовно при вас, за да се надъхвам и от вашите резултати, които съдейки по лентичките на някои от вас, са много добри, браво Simple Smile лека вечер момичета! Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Здравейте адреналинки!!! Simple Smile

Tesky, освен сладкиши, мнооооого шоколад от Белгия си донесох и два пъти по 5кг Embarassed Срам!! Там каквото и да си поръчаш някъде ти донасят също и една купа със страхотни пържени картофки (невероятен вкус - не съм яла такива тук), вообще седнеш и хоп-картофки (включени са в цената на всяко ястие) и как да не ги уважиш  Laughing - обяд, вечеря плюс картофки и задължително десерт - кремчета, тирамису...и резултата е налице. Освен килограмите, впечатленията си донесох и един куфар с дрехи - аз ходих август и януари - безбожни разпродажби до 70%....

Да се върнем на темата , че се размечтах нещо - в петък ми е последния ден от първа фаза- вие правите ли някаква почивка между фазите? - аз си мисля за един ден - да хапна малко шоколадче и нещо друго....

double hot - страхотни резултати   bouquet - за колко време ги постигна?

Кала - браво - да се намъкнеш в стари дънки си е направо сбъдната мечта  Hug

StaM -  Hug - тези кюфтета нещо не ги виждам по фазите  Laughing

Чао адреналинки , до утре !!!
Виж целия пост
# 58
Добро утро ДамиWink

Моето кафе в почти моята чаша,липсват само нялколко зелени линииWink


Надявам се лунуващите са се справили,а житните?

Благодаря....аз наистина не съм режимна по някои от страхотните режими,но хапвам малко и предимно белтъци със зеленчук...въглехидрат понякога....нещо сладичко....с пролетта е по-лесно обаче:Simple Smile

Страхотен денSimple Smile
Виж целия пост
# 59
Добро утро на всички  Hug
Лунуването лееееко го оплесках, но не мисля, че е фатално. И днес се върнах на 64 кг. А житото мъжът ми го хареса с мед и орехи и го яде за десерт  Joy
Lilia37, една след друга се правят фазите, т.е. без почивка. Моето мнение /не зная дали е правилно/ аз така правя: не си отпускам ден за шоколад и сладки, за да не върна, а ден през, които ми се яде шоколад си вземам бял. Даже се научих да ям натурален и сега му се радвам даже  Whistling
Преди време го бяхте пускали този, сега е събрал и девойки  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия