Само така момиче, рекламката е страхотна но бих ти предложила да сложиш една малка пеперудка или цветенце до патето в ляво над него.Би и изглеждало по завършено някак.И може също ако не си го направила вече, етикетите да са ти с тоя мушмурок /патето де/Както и всички останали производни рекламни материали. УСПЕХ и да не губиш надежди.дерзай смело.Нещата ще се оправят. 
Само така момиче, рекламката е страхотна но бих ти предложила да сложиш една малка пеперудка или цветенце до патето в ляво над него.Би и изглеждало по завършено някак.И може също ако не си го направила вече, етикетите да са ти с тоя мушмурок /патето де/Както и всички останали производни рекламни материали. УСПЕХ и да не губиш надежди.дерзай смело.Нещата ще се оправят.
ще го направя!


Напълно съм съгласна ,на този принцип рухват всички философии за бизнес конкуренция тн. Препоръчани теми