Идеи за Бизнес 3

  • 97 295
  • 605
# 375
Маргало искам да питам нещо-в детските оказиони позволена ли е продажбата на дрехи и обувки?И още нещо-за какъв срок се оставят вещите за продажба?
Виж целия пост
# 376

Маргало    bouquet Само така момиче, рекламката е страхотна но бих ти предложила да сложиш една малка пеперудка или цветенце до патето в ляво над него.Би и изглеждало по завършено някак.И може също ако не си го направила вече, етикетите да са ти с тоя мушмурок /патето де/Както и всички останали производни рекламни материали. УСПЕХ и да не губиш надежди.дерзай смело.Нещата ще се оправят.
Виж целия пост
# 377
х_diabet_mama ако говориш за продажби по интернет, аз не бих се надявала много  Tired
Ако искам да си купя една гривничка за 10 лева и платя още 5 за доставка, много бих се замислила. Особено в БГ - гледам  хората тук пазаруват предимно електроника, дрехи, мебели, евентуално хранителни добавкик и така.

Не не интернет, а тип от уста на уста както е Avon. Разнасят се каталози, убеждават се една друга. До сега нищо не съм купувала от тях но това е световна практика и има успех и тук.
Виж целия пост
# 378

Маргало    bouquet Само така момиче, рекламката е страхотна но бих ти предложила да сложиш една малка пеперудка или цветенце до патето в ляво над него.Би и изглеждало по завършено някак.И може също ако не си го направила вече, етикетите да са ти с тоя мушмурок /патето де/Както и всички останали производни рекламни материали. УСПЕХ и да не губиш надежди.дерзай смело.Нещата ще се оправят.

И аз така мисля Peace ще го направя!
Виж целия пост
# 379
Маргало искам да питам нещо-в детските оказиони позволена ли е продажбата на дрехи и обувки?И още нещо-за какъв срок се оставят вещите за продажба?

Мисля,че обувките са забранени,последно четох закона преди месец,а също така дрехи за деца до 1 година са забранени.Но това е за дрехи втора употреба,за оказион мисля че се минава метър...


Срокът се определя от теб,ти си решаваш колко време ще стопанисваш нещата и го опоменаваш в приемо-предавателния протокол,аз съм писала 3 месеца.
Виж целия пост
# 380
Много ти благодаря за отговора.И аз ще проуча за себе си положението.
Най-искрено ти желая успех и стискам палци всичко да стане по най-добрия начин за теб.Браво на смелостта ти!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 381
А колко горе долу инвестира за отварянето на оказиона.
Виж целия пост
# 382
Влизала съм в два окзиона,в единия имаше и дрехи,и обувки.
Маргало,пиша на лични.
Виж целия пост
# 383
А колко горе долу инвестира за отварянето на оказиона.


Обърках се мацки,отговорих ви на лични Hug
Виж целия пост
# 384
Маргало, успех и от мен, сигурна съм, че ще успееш  Hug
Виж целия пост
# 385
Благодаря ви милички! Hug
Сигурна съм че ще стане,сигурна съм и че ще реализирам всичките си мечти,лека полека,това е началото,няма да се спра!Не и докато съм жива!Дерзайте!  bouquet
Виж целия пост
# 386
Благодаря от сърце!!!
Виж целия пост
# 387
За нищо!
Трябва да си помагаме!
Не съм съгласна с това мнение което се обсъждаше тук преди време,че идеите не се споделят!
Защото...аз съм си аз и аз ще го направя по-своя си начин,със своите си емоции и страсти ,със своята воля,сила и енергия!Това никой не може да ми го вземе или копира!Всички сме различни и това е важното и основното!Може да се занимаваме с едно и също нещо,но на всеки плодовете ще са постигнати по неговият си начин!
Ако 10 певци изпеят една и съща песен всички ли тях ще харесат?!Не разбира се!Това е! Hug
Виж целия пост
# 388
За нищо!
Трябва да си помагаме!
Не съм съгласна с това мнение което се обсъждаше тук преди време,че идеите не се споделят!
Защото...аз съм си аз и аз ще го направя по-своя си начин,със своите си емоции и страсти ,със своята воля,сила и енергия!Това никой не може да ми го вземе или копира!Всички сме различни и това е важното и основното!Може да се занимаваме с едно и също нещо,но на всеки плодовете ще са постигнати по неговият си начин!
Ако 10 певци изпеят една и съща песен всички ли тях ще харесат?!Не разбира се!Това е! Hug


 Peace Напълно съм съгласна ,на този принцип рухват всички философии за бизнес конкуренция тн.
Виж целия пост
# 389
Момичета, влизам с директно предложение. Ако някоя от вас живее в чужбина или има познати българи живеещи в чужбина, независимо страната, пишете ми ЛС. Търсим сътрудници,българоговорящи, не се иска опит.Само държа да имаме интернет връзка, а повече ще обяснявам на лични или по скайп.А, доходите ще са доста сериозни.Над 2 000 евро при всички положения още при старта, а после доста повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия