Идеи за Бизнес 4

  • 126 476
  • 898
# 735
Здравейте. Върти ми се идея да отворя магазин за алкохол, цигари и шоколадови изделия - майка ми ще се занимава с това. Обаче ми се губи нещо много важно - доставчиците. Това е съществена част от необходимото ноу-хау за такъв тип магазин - имате ли някаква информация? Също така съм виждала такъв тип магазини, чиито витрини са брандирани - изцяло са облепени с фолио (примерно на Туборг, Милка и прочие)...имате ли представа към кого трябва да се обърна за това?
http://www.regal.bg/sectcard.php

мерси много  Grinning

LARAS   Peace
Виж целия пост
# 736
Здравейте, знаете ли необходим ли е лиценз от МОН за езикова школа и каква е процедурата евентуално? Желая ви прекрасен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 737
 И аз да попитам нещо. Знаете ли, дали за магазин за детски храни има изисквания от хеи да има мивка и тоалетна в самия магазин или може да мине и без тях?
Виж целия пост
# 738
Здравейте, знаете ли необходим ли е лиценз от МОН за езикова школа и каква е процедурата евентуално? Желая ви прекрасен ден Simple Smile

Обърни се към юристконсултите  ( в МОН - ако си от София, или в регионалните инспекторати по образование - за др градове), те са наясно и най-добре ще ти изяснят нещата. По спомени се различаваха според срока на обучение, но тази информация ми е доста стара.
Виж целия пост
# 739
За детски магазин щом се продава храна трябва да има топл вода и тоалетна в самия магазин. Аз в моя имам топла вода, но тоалетна нямам и се разбрахме с хиляди уговорки да сключа договор с помещението до мен че мога да ползвам тяхната тоалетна и така се съгласиха.
Виж целия пост
# 740
Благодаря ти, Titina   bouquet
Виж целия пост
# 741
Здравейте, можете ли да препоръчате книга или ръководство за успешни продажби, работа с клиенти...

Разгледах Психология на успешните продажби. Как да продадем дори и слон - стори ми се доста добра. Тези на Тръмп - Изкуството на сделката - имате ли наблюдения?
Виж целия пост
# 742
Здравейте, можете ли да препоръчате книга или ръководство за успешни продажби, работа с клиенти...

Разгледах Психология на успешните продажби. Как да продадем дори и слон - стори ми се доста добра. Тези на Тръмп - Изкуството на сделката - имате ли наблюдения?
търговията с книги не се учи
Или я можеш,или не Peace
Виж целия пост
# 743
За детски магазин щом се продава храна трябва да има топл вода и тоалетна в самия магазин. Аз в моя имам топла вода, но тоалетна нямам и се разбрахме с хиляди уговорки да сключа договор с помещението до мен че мога да ползвам тяхната тоалетна и така се съгласиха.



 Благодаря  barby_s_g_d    bouquet
Виж целия пост
# 744
Здравейте, можете ли да препоръчате книга или ръководство за успешни продажби, работа с клиенти...

Разгледах Психология на успешните продажби. Как да продадем дори и слон - стори ми се доста добра. Тези на Тръмп - Изкуството на сделката - имате ли наблюдения?
търговията с книги не се учи
Или я можеш,или не Peace
С книги не, но с практика става.
Аз напоследък доста се ошлайфах и съм много довола от себе си Mr. Green
Виж целия пост
# 745
На мен търговията учудващо - просто ми идва отвътре и някак с лекота. Често ми се случва клиенти да ми предлагат да почна работа при тях.   Wink
Виж целия пост
# 746
Търговията когато не е търгашество е главно отношение.
И него ако го нямаш , много трудно се гради...
Иначе практиката много помага, но не заменя основата.
Виж целия пост
# 747
Моят опит показва, че успешният търговец трябва много добре да познава характеристиките на продукта, пазара, да е добър психолог и да умее на "напипва" нещата... Иска се усет, нюх, който се добива с времето. Аз имам още доста да уча, но усещам, че задобрявам Simple Smile
А отношението е задължително, особено когато работиш с постоянни клиенти. Важно е да накараш клиента да ти даде парите си с удоволствие и да иска да се върне при теб.
Виж целия пост
# 748
Рени много съм съгласна с теб  Peace
Аз за работа около два месеца с клиенти имам чувството, че точно това е нещото което искам да правя. Преди все нещо не ми беше на ред в работата, но от както се заех с магазина и се чувствам на мястото си. В нашия магазин е много важно да разбираш какво продаваш, защото понякога клиента влиза и се чуди какво да избере. Там вече си ти - продавача, разпитваш и даваш идеи. Аз много обичам такива клиенти, още повече обичам да си приказвам с тях за плетки и гоблени. Получава се нещо като клуб където се обсъжда хобито и в същото време продаваш.
Виж целия пост
# 749
На мен търговията учудващо - просто ми идва отвътре и някак с лекота. Често ми се случва клиенти да ми предлагат да почна работа при тях.   Wink


И при мен се получи така,оказа се че ми идва отвътре и ми доставя огромно удоволствие,всички клиенти ме харесват,имам си доста които ми носят кафе,вафли,бонбони,дори закуска Joy
Родена съм била явно с търговски нюх hahaha


Дори една клиентка ми подари вчера чисто ново палто от кожа на capascka  Joy като видяла палтото и ужасно и се приискало да ми го вземе Blush направо се разтреперих от вълнение,цял ден ми беше хубаво и ...думи нямам,не е заради палтото,а заради уважението,абе страхотно чувство Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия