Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 671
  • 449
# 270
Гледам повторението, че съм изпуснала важни сцени. На Ламия сега ще й е много трудно да убеди Джамил, че наистина го обича. Това ще е по-трудно от самото осъзнаването на чувствата й. Интересно ще е.

Още по-голямо наказание за Енисе ще е Ламия сама да предложи помощта си. А дано!

А правят ли ви впечатление дребните лъжи на Кенан. сякаш подчертвават мекушавия му нрав.

пъ.съ. Искам да споделя възхищението си и адмирациите си към размислите на Бланка. Много подредени и красиво написани са винаги. И в повечето случаи са в синхрон с моето мнение.

Виж целия пост
# 271
е Джамил си заслужава шамарът тука, несмятам че като е в такова състояние трябва да се държи така, падна доста ниско  ooooh!
Не,той има друга цел,не да я обижда само.
и каква му е целта newsm78
.... а защото Джемил не може да поиска любимата му да бъде със сакат човек, вече не се счита достоен за нея.
относно червеното, защо Джамил да не е достоен за Ламия, това че е инвалид, незначи че неможе да обича, по тази логика хората които са инвалиди трябва да останат сами ли  newsm78
Ти си питала и си си отговорила. Laughing
Не,не защото е сакат 4овек.А защото я познава и знае,4е заради това е способна да стои при него.Той не желае оби4 по принуда,съжаление.В момента предпо4ита по грубият на4ин да я отдале4и,отколкото всеки ден да я вижда 4е й е в тежест.
Не мисля че съм си отговорила сама но както и да е  Peace. Аз не помня Ламия да е казала че иска да остане с него от съжаление и да го обича, тя иска да му помогне като приятел(верно и тя малко глупаво се изказа),това че Джамил я обича и неиска Ламия да го вижда в това положение и си мисли че тя го съжелява е негов проблем, та по тази логика Джамил трябва да говори гадно и  на Нимет защото и тя му помага, загрижена е за него , но немисля че го съжелява. Peace

Виж целия пост
# 272
Ламия му каза че няма да го остави докато не се оправи Confused
на което Джемил я попита-а после?
и усмивката й помръкна
мисля че това показва че Джем е наясно че Ламия като многострадална и състрадателна ще остане с него докато се оправи, евентуално, а после ще си замине наново, знае че тя не го обича
Ето това той не иска да си причини и предпочита с един замапх-т.е грубост и обиди да я отдели от себе си Cry
да не говорим че е изпаднал в посттравматична депресия и крещи както виждаме на всички-от маджиде до всички физиотерапевти
Виж целия пост
# 273
http://www.vbox7.com/play:becd33bc
 
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry

ааа,виж ти,верно ли правят продължение... Thinking

   В коментара под клипчето пише, че от  септември започват да излъчват новия сезон на филма, друг пише, че по турската тв вече вървял новия сезон. Странно! newsm78
Виж целия пост
# 274
desi dd ,ako не си забелязала,Ламия се дразни,4е трябва да ходи при Джемил.В болницата непрекъснато изтъкваше,4е няма никакво време,затрупана е с работа,не си е виждала детето и какво ли още не.Казала му е,4е помага като приятел след разговора с Пашата и лекаря.Тези работи естествено,не остават незабелязани.
Докато Нимет,тя е свежа,разведрява обстановката,наистина е заинтересувана какво става,докато Ламия,според мен се държи изкуствено.Това отблъсква и рекцията на Джемил ми се струва съвсем логи4на.Предполагам Нимет също е затрупана с работа,но не го изтъква толкова пред Джем и баща му.Може би защото наистина е приятел и си дава сили.
Виж целия пост
# 275
В коментара под клипчето пише, че от  септември започват да излъчват новия сезон на филма, друг пише, че по турската тв вече вървял новия сезон. Странно! newsm78
Мислех си, че вече сме на финала, а то какво излезе  Mr. Green
Виж целия пост
# 276
http://www.vbox7.com/play:becd33bc
 
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry

ааа,виж ти,верно ли правят продължение... Thinking

   В коментара под клипчето пише, че от  септември започват да излъчват новия сезон на филма, друг пише, че по турската тв вече вървял новия сезон. Странно! newsm78
С Кеню ли пак ще се "вземат"? Laughing То ако е такане мисля въобще да си правя труда да гледам новият сезон.Вярно,еднакви са си като характер4ета,но пък ще ми дойде до гуша да гледам хора,които не знаят какво искат,как да го постигнат и да мъ4ат вси4ки около себе си.Пък и Ламия с тия нейните женитби по "неволя",сигурно пак на цял Истамбул мъжете ще окупира,преди да иде при Кенан. Mr. Green
Виж целия пост
# 277
Вие мислите ли,4е Ламия оби4а Кенан?
Виж целия пост
# 278
Не я харесвам аз тая работа с продълженията. (Х)американците що филми развалиха така.
Виж целия пост
# 279
Не я харесвам аз тая работа с продълженията. (Х)американците що филми развалиха така.
Аз тамън се изкефих, че поне един сериал ще свърши по-различно от сълзливите мелодрами   ooooh!
Виж целия пост
# 280
Относно продължението струва ми се че някой е монтирал това клипче за да се пошегува.
Съмнително ми се струва да дават 15 години по-късно.....
Виж целия пост
# 281
Не я харесвам аз тая работа с продълженията. (Х)американците що филми развалиха така.
Вярно е.След третият сезон вси4ко се разваля."Клъцни_срежи","Доктор Хаус","Спешно отделение","От4аяни съпруги" и т.н.
Виж целия пост
# 282
Не я харесвам аз тая работа с продълженията. (Х)американците що филми развалиха така.
Confused Peace Толкова добре свършва и какво.... продължение  Crossing Arms
Виж целия пост
# 283
Относно продължението струва ми се че някой е монтирал това клипче за да се пошегува.

Надявам се да е шега,ина4е вси4ко,което дотук гледахме е било напразно и без смисъл.
Виж целия пост
# 284
Относно продължението струва ми се че някой е монтирал това клипче за да се пошегува.
Надявам се да е шега,ина4е вси4ко,което дотук гледахме е било напразно и без смисъл.
Не разбирам турски, но за съжаление клипчето ми изглежда реално, а не монтаж  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия