
На деня,в който те е зарязал,трябва редовно да ходиш в църква и да палиш свещ от благодарност на Господ за
това чудесно избавление!




..И до ден днешен когато се наложи да ходим в командировка го закачам:"Сутринта да ми донесеш кафе,ама не като "онзи път",нали!?
Аз най-накрая изчетох всички теми за муньовци и дойде ред да ви представя своята номинация за Муньо, а именно учителят ми по география от основното училище.
". За протокола, никога и не спахме - ми след такова изказване как да го направиш.
отне ми доста време, но си заслужаваше 

А холандките не са от най- хубавите жени. Та веднъж нашия излиза от банята по хавлия, а аз тогава срамежлива и задръстена отклонявам погледа си. В интерес на истината той беше много добре сложен... Та нашия ме спира и ме заговаря с похотлив поглед.
Ужас... Препоръчани теми