Гарнитури с картофи

  • 10 477
  • 18
Предлагам тази тема да обменяме опит за рецепти  с картофки в различна форма за гарнитура към различни ястия. Аз се сещам за пържени картофи, соте и картофена салата.
Виж целия пост
# 1
Има цяла тема за картофите  Wink Погледни там.
Виж целия пост
# 2
Има цяла тема за картофите  Wink Погледни там.

ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399538.0 Grinning
Виж целия пост
# 3

Много вкусни картофки на фурна.

Виж целия пост
# 4
И от мен малко гарнитурки с картофи Wink
Виж целия пост
# 5
Най-често правя картофи с бекон: нарязаните на кръгчета картофи се заливат с течна готварска сметана, олио и отгоре се нарежда бекона, пече се около 30мин  Peace
Виж целия пост
# 6
Момичета, чудих се, чудих какви картофки да направя за пиле на грил и метнах едни в плик за пе4ене с малко подправки и вино и станаха чудесни!  chef
Виж целия пост
# 7
Момичета, чудих се, чудих какви картофки да направя за пиле на грил и метнах едни в плик за пе4ене с малко подправки и вино и станаха чудесни!  chef

напиши какви подправки.

Аз често правя златните картофки на Leo като гарнитура.
Виж целия пост
# 8
Предлагам нещо което може би вече е представяно във форума,но все пак ще го предложа:
9 сарени картофа,6 сварени яйца,1 оп.майонеза и половин коф.кис. мляко.,чесън,копър и сол.
В купа рендосваме 3 картофа,отгоре 2 яйца и заливаме със соса от майонезата кис. мляко и чесъна.Отново рендосваме и  получаваме три реда,като най отгоре заливаме всичко със сос.Всеки си гребва с лъжица.Става и за гарнитура и за салата.
Виж целия пост
# 9
аз правя картофи в тенджерата под налягане...

слагам олио около 1 см. на дъното, нарязвам картофите на едри кубчета - около кило, слагам сол, без вода.../колкото повече картофи - токова повече олио/
затварям и след като съсне тенджерата, засичам 5 минути, махам, отварям, прибавям магданоз, малко чесън и чер пипер - стават от рода на задушените, но за много по-кратко време.....
 Peace
Виж целия пост
# 10
Последната рецепта много ме заитригува- ще пробвам още довечера .
Виж целия пост
# 11
Морганчето твоята идейка си я копи-пийствам, защото тенджерата под налягане е най-експлоатираният уред вкъщи Grinning Ужасно ми пести време, благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 12
Картофи с майонеза, картофено пюре
Виж целия пост
# 13
Морганчето твоята идейка си я копи-пийствам, защото тенджерата под налягане е най-експлоатираният уред вкъщи Grinning Ужасно ми пести време, благодаря ти  bouquet
и в нас съм така, 80 процента от нещата се готвят там - мързелива работа Mr. Green
от откакто си краднах таз рецепта от една дружка - други картофи за гарнитура не се правят в нас Crazy
Виж целия пост
# 14
Момичета, чудих се, чудих какви картофки да направя за пиле на грил и метнах едни в плик за пе4ене с малко подправки и вино и станаха чудесни!  chef

напиши какви подправки.

Аз често правя златните картофки на Leo като гарнитура.
Пикантина, черен пипер и копър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия