Хайде да откажем цигарите и да си кажем гордо, че вече не пушим-10-то юбилейно

  • 31 979
  • 754
# 330
Е защо така бе Ели? Нали щяхме да броим двете?Ще те напляскам.......Защо не излезе навън и да дишаш, разходи се, тичай,знам ли ...аз още не съм се ядосвала и незнам как аз ще реагирам,а давам съвети.Но нищо една не е много от утре пак Simple Smile Успех
Виж целия пост
# 331
Тъкмо се бях засилила да пиша колко съм щастлива защото очевидно съм се справила. А то? Сърпрааааййз Close Ели палнала Sad
galisiq_ , Ментова , Асса , вие сте супер! Ама то няма пълно щастие, нали? Поне на тоя свят не Praynig
Виж целия пост
# 332
Пак чета книгата на Алън Кар. Искам да постигна това, искам да си кажа: "Ураааа! Вече не пуша!", искам никак да не ме тегли към цигара, искам да съжалявам пушачите! Иначе ще си остана пушач, който не пуши, а това го измъчва. Не искам да се измъчвам, искам да се радвам! Трябва да си "ремонтирам" основно главата, не само белите дробове!
Момичета горе главата,ще се преборим  Peace.Въпреки ,че линийката ми долу е отброила тези дни и аз на моменти се чувствам точно така.Обаче пък когато съм сред пушачи не се дразня да запаля.А до вчера в чантата си пазих 1 кутия(за всеки случай) Embarassed,но без да съм палила от нея Naughty,вчера я подарих на майка ми,но си оставих 1 цигарка скрита Whistling.Аз така се справих първия път,имам чувството ,че ако няма в къщи поне една пиронка ще ме тегли да си купя ,та затова си оставям.
Още съм объркана,и все още не се чувствам не пушачка. Confused
Виж целия пост
# 333
Ели, ако ме питаш (дано не закъснея) - хич недей почва да броиш от началото. Едната дано си остане една
и си я опрости. Няма страшно, ще се справиш. Точно заради тези случаи е препоръката да нямаме нищо под
ръка - настъпва някакъв емоционален момент и ... скритото пиронче се забива. Ако ли пък не е останала са-
мо тя, единствена, то тогава - от днес наново и начисто започва броенето Simple Smile

Тъй, не ми се брои. Но пък тази заран изкарах доста бонуси от спирането - каквото имаше за миене в кухнята-
измих го. И още да имаше - нямаше да ми се опре. Мивката е лъсната до огледален блясък, сума неща, които
от простото стоене помътняват - и те. Нека ми е  Mr. Green   А какъв пожар (не, доменна пещ направо) ми е
гърлото и гърдите - не е за приказка просто.  #Cussing out   Лошото е, че рожбето днес отнесе част от нерва.
Имам известно оправдание, щото снощи изрично я предупредих - утре (т.е. днес) заран хич да не ме закача
рано-рано. Да, ама не. Събуди ме и даже настойчивата ми молба не я спря ... Ами пофучах малко, а тя, милата,
накрая ми вика - "Мамо, прощавам ти ... "  smile3555  Проклети да са, тютюните  #Cussing out
Виж целия пост
# 334
Асса, трогателно ти е чедото  action032 Заради дечицата ни трябва да преборим ламята  af 15 af непременно - да   сме здрави и силни да им помагаме, да ни дават да ги гушкаме без да им воним, да не виждат този ужасен пример #2gunfire Мисля си, че бих се гръмнала ако детето ми пушеше... Един добър ефект от цигарите: моето се отврати покрай пушенето на баща си и моето. Обаче: в 5-6 клас учителките я мъмреха да не пуши понеже цялата била просмукана от цигарена миризма. Горкото!  "Ама аз не пуша изобщо, бе госпожо! То от къщи..."Sad
И мен ме подкрепяха близките ми и имаха разбиране - гледаха на мен като на болница през тежкия абстинентен период. Всички много искаха да спра Praynig
Виж целия пост
# 335
Ох, Здравче, не трогателно, ами ... не мога и думи да намеря. Нали си спомняш, че точно рожбето ме подтикна да
ги спирам пущините. Нали щеше да и е подарък за РД, после за имения ден, после ... Мани, срааааам  cry
А къде са ни подгласничките?
А как пак ми гори гърлото ...
Пак трябва да премина през 22-та кръга на ада (по един за всяка година пушене), ама тъй е ...
който е глупав да се трови толкова много и толкова дълго ...
Здравче, теб гореше ли те така? Нещо изобщо помага ли?
Виж целия пост
# 336
Тук съм. Засрамена. Но продължавам, продължавам, продължавам. Офффф! Непоправима ли съм? Защо издържам с часове, а после паля? Що за мазохизъм? Въртя се в някакъв идиотски кръг!
Виж целия пост
# 337
И мен някой да ме нарита,ама яко!!!!
Издържах 24 часа и после??????
Отивам да се навра да не казвам къде #2gunfire
Виж целия пост
# 338
Кво става с вас момичета? Но нищо.....от утре пак Simple Smile Нов ден нов късмет.
На мен днес ми е 6 ден.Направо се гордея със себе си Simple Smile Дано удържа, това ми е първия опит.
Днес имах някави странни усещания.......бях хем щастлива, хем ужасно нервна даже ми се плачеше, тъжна, объркана, като дрогирана......не разбирах къде се намирам (по принцип съм на работа) но не запалих, а не че не го помислих Simple Smile
Всички клиенти ме дразнеха (работя в магазин) усещах яко миризми....един беше с ужасен парфюм, друг беше пил снощи, трети не се беше къпал....и т.н. Остават още 15 мин от раб. ден и право в къщи Simple Smile
Надявам се да сте ме разбрали какво ми е Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Гали, аз разбрах Simple Smile Другите - едва ли ... ако не си спирал за повече от 5 дни - тия неща не са много познати.
И сълзите, и раздразнението, и щастието ... целият миш-маш, че и "дрогирането" ...
Дано Ели се появи и тя да каже какво и как при нея!
Вие днес как ще я карате? Днес ли е ден първи пореден? Аз съм готова, за да е "за компанията", ако трябва
всеки ден да ми е "първи ден". Аз вече се и обърках кога е било, тъй че - ако сте рекли, пак съм в кюпа  Joy  
Още малко  и ще съм най-тренирания "абсолютно начинаещ непушач" ....  Joy  
Виж целия пост
# 340
Асса, най-много се страхувам да не подхвана твоя път! Много е труден. Дръж се, моля те!
Иначе - ден първи! За пореден път ...
ЕлинкоHug, хайде заедно всички! Пак!
Виж целия пост
# 341
Ментова, сакън, не си го и помисляй, наистина. Стискам ти палци да стане час по-скоро, ама и от теб си зависи.
Да ни е честит първият ден  Joy  (това е с тон, добре познат от преди 20-25 години, затова ми е смешно). Иначе
не е смешно, само е радостно.
Виж целия пост
# 342
Още малко  и ще съм най-тренирания "абсолютно начинаещ непушач" ....  Joy  

ААА, недей тъй, я не ми взимай първенството #Crazy Което пък показва, че - щом съм успяла - ще успеете и вие Peace
Виж целия пост
# 343
Още малко  и ще съм най-тренирания "абсолютно начинаещ непушач" ....  Joy  

ААА, недей тъй, я не ми взимай първенството #Crazy Което пък показва, че - щом съм успяла - ще успеете и вие Peace
Иначе емоционалната палитра си я имах в пълен размер - момчето още има белези по издраните ръце от истерията ми и от това да му стискам и дера ръката да не запаля. За горене на гърлото не помня. Но ми трепереха ръцете, пищяха ми ушите, изскачаха ми очите - абсолютно типично за абстиненция. С лепенките барабар!
Виж целия пост
# 344
Здравче, на кой ден ти беше истерията? Дали помниш? Може би не, било е отдавна вече, и слава Богу.
Искам и аз да ми е зад гърба.
Пиша, щото ме нагази пуш-криза. И не ще да минава. ... Съмнявам се в това, което казват, че била едва
по 3 минути. Ми аз за втори път пиша този пост, а още не ми се минало  Joy   Отивам на прозореца, ама
не да скачам, а да дишам дълбоко, че да отминава, нейната кожа ...  #Cussing out

Оцелях  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия