

никога не съм имала палатка и още незнам усещането какво е. ако имах двор,щях да я разпъна в него за игра.

Имам 2 приятелки с по две деца с разлика от 3 год., които само се бият и рядко се заиграват 

А, и моят син има предпочитания към определени приятелски деца,така че всичко е много избирателно 
поиграха малко децата и толкова, явно сме презадоволени с всякакви забавления и атракциони 
Но ме дразни факта че само в БГ форум някой може да си позволи подобни изблици към друг юзер от форума. Не разбрах какво я засяга Небесна моето мнение за някои неща още повече че бяха предназначени за теб като отговор. Това е свободен форум и всеки си има право на мнение и убеждение. Щом не съм обидила или засегнала Небесна /в случая/ не виждам как може да си позволи подобни коментари по мой адрес. както и да е. въпрос на възпитание е.
А Дени спеше през деня доста, а нощем играеше и пиеше мляко до 3 години, така че, знам, повярвай ми знам какво е почти 3 години да спиш по 4 часа...Хората, като МИла , Клеми и Галето, с които сме близки, ще го потвърдят с какви сенки ходех под очите
И въпреки това никога не съм била сърдита и винаги аз съм била организатор на срещи и събития, справка горепосочените лица 
Това е последният ми постинг към теб!
.
Препоръчани теми