Цифричките зная,буквичките сричам,ФЕВРУАРче се наричам!

  • 57 887
  • 739
# 540
Ние избрахме училище. Много е далече, но баща й каза, че за доброто на детето ще я водим до там.  Heart Eyes
http://139ou.hit.bg/index.htm
Честито! Само хвалби чета за това училище, особено за девойка като вашата с интерес и заложби към изобразителното изкуство  Peace
Освен това имат и транспорт!
Виж целия пост
# 541
Ние избрахме училище. Много е далече, но баща й каза, че за доброто на детето ще я водим до там.  Heart Eyes
http://139ou.hit.bg/index.htm
Честито! Само хвалби чета за това училище, особено за девойка като вашата с интерес и заложби към изобразителното изкуство  Peace
Освен това имат и транспорт!
Така ли? Не знаех, че имат транспорт.  Laughing Обмислям догодина да я дадем предучилищна там, ще проуча транспорта.  Laughing
Виж целия пост
# 542
Клеми това училище не е ли при Хемус?!
Вярно май ще ви е далече,но пък осигурения транспорт си е улеснение!
Виж целия пост
# 543
Ние избрахме училище. Много е далече, но баща й каза, че за доброто на детето ще я водим до там.  Heart Eyes
http://139ou.hit.bg/index.htm

Ха, това ни е кварталното училище  Grinning Казват, че е добро, особено от предучилищна до 4 клас.
Виж целия пост
# 544
утре ще ви чета, че днес влизам за секунда Simple Smile

Преди 9 години на днешния ден се оженихме Simple Smile Подарихме си една суперска картина с макове и море. Аз поне много я харесвам Simple Smile Толкова хубави неща се случиха за тези 9 години, особено децата  Heart Eyes Отивам да се накипря за мъжа ми, че рядко му се отдава шанс да ме види с грим Simple Smile

весел ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Анайс, честита ви девета сватбена годишнина! Още много по 9 да празнувате заедно!
Виж целия пост
# 546
Гена благодаря   bouquet Снощи изкарахме страхотно Simple Smile

Клеми това Хемус , хотел Хемус ли е или е друго място? Вие не сте ли в Люлин? Как ще смогвате на обяд да взимате Никол,или имате вариант за целодневен престой? Аз обаче питах около нас и всички занимални са до 17 часа. Т.е. подобен вариант отпада за нас, с такова далечно училище. Няма кой в 17 часа да е на линия да я взима през 5 квартала в задръстването. Затова ще мислим вариант с училищата около нас. Мисля за Шилер, те са ни близо и имат изучаване на немски език по половин ден. Но пък Ема по харесва френския...и ако намеря кой да я води на уроците по френски до центъра, ще я запише в друго училище на половин ден.
Виж целия пост
# 547
Занималнята която аз съм избрала рабти до 19.00 Simple Smile
Много ми я похвалиха Peace
Но все още се надявам да направят обучението до 4ти клас целодневно ииии веднага се захващаме с третото бебе Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Хотел Хемус е. Знам, че е ужасно далече от Люлин, но ние работим в центъра. Т.е. от офиса до Хемус не е чаааак толкова много. Не съм питала занималнята до колко часа е, все пак още ни е далечно това време.
 Laughing
Виж целия пост
# 549
слънчоглед ако ви се паднат тризнаци Simple Smile ?
Виж целия пост
# 550
Здравейте:)) отдавна не съм се разписвала тук, но ви чета де Simple Smile)
Дани изкара една Варицела, утре му е последния ден карантина, слава богу, защото горкия пощуря в къщи сам. Слава богу мина доста леко, без температура, без много чешане, май скуката беше най-големия проблем:) и това кой да го гледа. Но за сметка на това му спретнах страхотна програма Август месец, като няма градина - 2 морета и селски туризъм на нашето село Абланица, троянския балкан. Чак му завиждам Mr. Green
Също да се похваля, че почнах пак работа. Пак в туристическа агенция. След 5 месеца в къщи, направо не повярвах, че се връщам пак "на тръстиката" Mr. Green Малко ми се провали лятото, тази година няма да стигна до морето... но по-добре с 2 заплати, з-тото бяхме стигнали до крайния жизнен минимум, с голям кредит и 1 заплата Rolling Eyes
И аз в един момент до като бях вкъщи много натисках мъжа ми за 2-ро:) ама не се преборих с него, а сега като почнах пак от 9 до 7 от понеделник до петък, пък и някое и други дежурство събота ... не знам всъщност как бих се справила изобщо с 2... ама ми се иска де хаха...
Дани ще си кара предучилищната в градината... всъщност мисля след 2 г. да го пусна 1-ви клас, на 7 и половина:)  Изобщо не бързам да влиза в "месомелачката - училище"...
и така:) хубав уикенд   bouquet
Виж целия пост
# 551
а ние днес бяхме на една тепавица молави се. цял ден откарахме там в една жега и килима така и не изсъхна Simple Smile добре че се кооперирахме с още 2 семейства, та си помагахме с килимите. уцелихме на много свестни хора , образовани , с по 2 -3 езика, работещи и тук и в чужбина. и 5 те им деца са вече в чужбина и там си живеят и учат или  работят. та в рамките на 10 часа се осведомих за доста неща.

Виж целия пост
# 552
Бети честита нова работа ! Наистина си направила супер програма. Ние издивяхме в София и решихме да идем на още едно море другия месец. Супер е че Дени се е оправил.
Аз да си кажа че водихме Орлин на преглед и нещата около бъбреците му са много добре, отпадат засега гадните изследвания и няма да пие лекарства. Много сме щастливи.
Сега остават училищата да погледнем за Ема нооооооо не е ясно кога ще намерим време.
Виж целия пост
# 553
waw защо никой не се е отчел толкоз време Simple Smile аз още не съм намерила училище за Ема, но и намерих клуб по спортни танци ! Не помня казах ли ви какво се случи в балета, но не мисля да експериментирам пак. Затова  ще е запиша при моя бивш учител по спортни танци Simple Smile А след време ще пратя и Орлин дано само да има желание, иначе ще е много добър.

отивам да готвя пиле с картофи Simple Smile
Виж целия пост
# 554
При нас мисля, че няма нищо интересно.
Щях да спортувам докато Марти не е на градина, ама лятото мина и не се засилил да ходя.
Пълна скука - работа, ориз и пак същото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия