
http://139ou.hit.bg/index.htm

Освен това имат и транспорт!





Казват, че е добро, особено от предучилищна до 4 клас. 
Подарихме си една суперска картина с макове и море. Аз поне много я харесвам
Толкова хубави неща се случиха за тези 9 години, особено децата
Отивам да се накипря за мъжа ми, че рядко му се отдава шанс да ме види с грим

Снощи изкарахме страхотно 


)
добре че се кооперирахме с още 2 семейства, та си помагахме с килимите. уцелихме на много свестни хора , образовани , с по 2 -3 езика, работещи и тук и в чужбина. и 5 те им деца са вече в чужбина и там си живеят и учат или работят. та в рамките на 10 часа се осведомих за доста неща.
аз още не съм намерила училище за Ема, но и намерих клуб по спортни танци ! Не помня казах ли ви какво се случи в балета, но не мисля да експериментирам пак. Затова ще е запиша при моя бивш учител по спортни танци
А след време ще пратя и Орлин дано само да има желание, иначе ще е много добър.
Препоръчани теми