Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 64-та тема

  • 106 136
  • 739
# 540
Anuck , чудесно изглежда мармалада ти от портокали Hug.

estelliana , много вкусни изглеждат тези кифлички  bouquet.

marabu, взимам си от лазанята, пък ако искаш - плесни ме през ръцете Joy.

От мен свински хапки с пресен лук и печени картофи :



И мъфини със сладко от боровинки по рецепта на Червено винце:

Виж целия пост
# 541
Отново сте се представили като за "Гала представление".   bouquet   bouquet   bouquet Не мога да се нагледам на творенията ви! Комплименти! smile3501
От мен съвсем скромно, един щрудел с пасирана извара, крем ванилия и стафиди.

Виж целия пост
# 542
Привет, кулинарки!!!Малко се поизгубих,но не съм Ви изпуснала от поглед - творите като за световно!!!Браво на всички!!!
От мен малко нещица за отчет
яйцата,боядисани с помоща на голямата щерка http://media.snimka.bg/5942/018138522.jpg
козунаците -чудни станаха http://media.snimka.bg/5942/018138523.jpg
една проста салатка и ребърца http://media.snimka.bg/5942/018138528.jpg http://media.snimka.bg/5942/018138526.jpg
сладкиш със сладко http://media.snimka.bg/5942/018138525.jpg
и не на последно място Почерпете се за здравето на моето мъжле,че днес пораства с още една година - плах опит за торта -много лесна,бърза и дано е станала вкусна-Шоколадова торта с целувки и орехи. http://media.snimka.bg/5942/018138524.jpg
Стана дълъг пост,извинявам се,дано ме изтърпите!!!Сега спокойно ще разгледам и вашите вкуснотии!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 543
Питка по рецепта на Кашарел:
Виж целия пост
# 544

Дес , разкошна питка!Страшно вкусна изглежда. Heart Eyes  bouquet

У нас свински гърди със зеленчуци на фурна


и хлебче.

Виж целия пост
# 545
Роца, силно се заинтригувах от твоя панийр! Сподели малко опит:)
didibu, много ми хареса идеята за хлебния пудинг!
marabu, страхотни крилца!

От мен един бърз Овчарски пай

Виж целия пост
# 546
Рзгледах всичко с удоволствие, прекрасни неща сте направили! Hug За вас   bouquet !

От вчера:
 супа от копривка  пиле с ориз и гъби

 пица  и хлебче от пълнозърнесто и оризово брашно, поръсено със сусам и ленено семе.
Виж целия пост
# 547
Venetta , може ли рецептата на щрудела с извара и крем ванилия?!  Praynig
Виж целия пост
# 548
Здравейте момичета!
Христос възкресе с малко закъснение!
Нямам много време да готвя и снимам, но ви хвърлям редовно по едно око и ви се радвам!
Приготвяте чудесни неща, браво на вас!
  bouquet
Виж целия пост
# 549
аз днес сготвих... сандвич  Joy

Виж целия пост
# 550
момичета както винаги при вас е адски вкусно,само гледам и преглъщам.
Лабрекс ,сподели моляте рецептата за тези апетитни картофки.
Виж целия пост
# 551
Lois  пу за мене тоя сандвич.днес сме на спагети с доматен сос и кайма,няма да ви ги снимам че си е класическо.Ама за картофите на Лабрекс и аз се нареждам  Peace
Виж целия пост
# 552
Привет на всички.
Вкусно и апетитно от всички вас. newsm51
С най-голямо уважение за всичко прекрасно  newsm51
Днес поради липса на вода заради авария правих някакви съчинения за вечеря салатка,телешко варено,пил.дробчета с картофки и печени ябълки с орехи и мед.
Лека вечер.








Виж целия пост
# 553
Лабрекс, тези твои хлебчета само като ги гледам и напълнявам... А как ми се хапва - думи нямам Sad

Lois , чудесен сандвич!

Дес ,много хубава питка Peace

Venetta, този щрудел звучи ужасно вкусно...мммм!

При нас днес Домашна кокошка в гювеч.

 
Виж целия пост
# 554
Мег,тези ябълчици много апетитни,дръпвам си една от чинийката!
Лабрекс,и аз на опашката за рецептата на картофките!А с това златисто пухкаво хлебче ми напомни,че отдавна се каня и аз да опека едно такова в кексовата форма!Коя рецепта ползва за него?

Аз днес се възползвах от идеята на Пепика за венец от лозови листа,за която й благодаря     bouquet !Много бързо става,а и когато листата са малко е чудесен вариант!



И едни мъфинки само с овесени трици,много сочни се получиха:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия