Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 64-та тема

  • 106 126
  • 739
# 645
да питам и аз nordina какво е това чудо на кулинарното изкуство?  Grinning (опа, видях че си отговорила  Laughing )

днес завъртяхме барбекю на обяд, та вечерята е само една топла салата със скариди (зеленчука се бутва при скаридите в тигана и се раздрусва да се загрее)
Виж целия пост
# 646
Трейси,благодаря ти мила Hug  bouquet
Виж целия пост
# 647
nordina,много интересен обяд у вас!  Grinning Какво е това?  newsm78
vanillla ,кой от Медовиците е твоя?Изглежда чудесно!  Hug

Селма,
с тази торта направо ми отвори работа, да знаеш! Децата непрестанно искат  #Crazy
Дори си купих форма за торта newsm78 Само дето е 15 см и блата така се надигна, че на 3 го рязах Mr. Green

Виж целия пост
# 648
Венета, babydust7 за рожденния ти ден с пожелание за много, много здраве и безгрижни следваЩи години.
За малчовците на Петя и Дистън smile3510

У нас имаше днес  Барбекю







Спокойна съботна вечер !
Виж целия пост
# 649
vanillla,май не се изразих правилно... Embarassed Но сега разбрах,по коя от всичките рецепти направи тортата!  thumbsup
Браво на теб!   bouquet

Пети,браво и на твоята торта!Да ти е жив и здрав рожденника!  Hug Hug Hug

Кремче Ванилия,много вкусна салата! Grinning
Виж целия пост
# 650
Венета, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и късмет!
Петя, да ти е живо и здраво детенце!
Дистън, честит празник и на вес!


При нас Кюфтета от лапад.

Виж целия пост
# 651
От мен днес мъфини по Дюкан.
Харесаха ми и лесно се правят.


   
Виж целия пост
# 652
.....и едни мъфинки
Кокосови мъфини с банан/ без глутен

Виж целия пост
# 653
Мери Попинз, хубавото за недюканците е, че могат да ядат Дяканските сладкиши, а лошото за Дюканците - че не мога да ядат всички останали сладкиши  Wink
Илианка, много апетитни  кюфтета с лапада  Peace
Трейси, чудесно изглеждат и твоите, и на Цецето тарталетите с плодове   bouquet
Маце, браво  Peace пържолите поне не са тип "парти"  Wink
Нанита, кошничката изглежда не само интересно, но и апетитно  Peace

Честит рожден ден на Венета   bouquet на дъщеричката на Дитсън   bouquetи на Дейвид на Петя   bouquet

Днес у нас  Рошковци



"Панирани моркови"



Супа от спанак със сирене



Хубава и слънчева неделя на всички   bouquet

Аууу Нанита, сега и мъфини пускаш  Crossing Arms
Виж целия пост
# 654
Вени  Честит рожден ден   bouquet
Дитсън да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet
Петя и твоя Дейвид само да те радва   bouquet  
леле пеп-4o направо ми иде от монитора да си отхапя, много апетитно изглежда всичко у вас   Hands Clap omm
nordina, mery_poppins1 много вкусни мъфини  newsm10
ilrai78  smile3508 добра идея, тъкмо се чудех какво да направя от моя лапад в хладилника, ще пробвам тази рецепта  Hug
matze мммммм  eat
 и това само от последната страница  Shocked спирам до тук, че темата ще свърши докато ви изброя всички, СТРАХОТНИ СТЕ  newsm51
само да не пропусна и невероятния сандвич на labrex  Hug Heart Eyes заразно е и още как, както много пъти вече съм писала, много от идеите си черпя от сайтове пускани именно от теб, за което съм ти безкрайно благодарна   bouquet
Следобедната закуска на малката: Едно лакомо мече
Нашата вечеря: Зелена салата "Езерце":

и една измишльотина с картофи, коприва и още нещо ...

хайде лека нощ  smile3524

Виж целия пост
# 655
От мен днес мъфини по Дюкан.
Харесаха ми и лесно се правят.


   
Kak така хубаво ти се надуха?Много са апетитни,може ли рецептата Praynig,4е аз само по Дюкан се изхранвам Blush
Виж целия пост
# 656
Saby, Селма, Денерис, ***Ади***, Ditsan, Леля Ог, Mari_eta, Merydit, Verabel, Labrex, Tracy_t, Пепито, Аелис, Тайна, Didolinaa, Nahodkata, Кремче Ванилия, Aredhel, Kleo-to, Megans, Nordina, Bubina, Matze, Ilrai78, Пеп-4o, Vesi_nn, благодаря ви много мили момичета. Вие направихте днешния ми ден още по-хубав. Заредихте ме с много положителна енергия и ме накарахте да се почувствам безкрайно щастлива.

БЛАГОДАРЯ ВИ! ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ!
   Hug Hug Hug

      
 
   
 
Виж целия пост
# 657
Venetta,ти пък даваш страхотен заряд за днешния ден с тези розички и отново  неустоимо сладко изкушение!  Hug
Какво е то?Чийзкейк ли?  Simple Smile
Виж целия пост
# 658
При нас ориз с  гъби и пресен лук :

Виж целия пост
# 659
Ммм, този ориз е страхотен!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия