Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 64-та тема

  • 106 129
  • 739
# 630
Честито и от мен на всички с повод за празник!  bouquet   bouquet   bouquet
Бих искала да помоля Supermint за рецептата за Пилешки рула с рикотта, маслини и домати. Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 631
Вени Честит рожден ден.Много здраве и късмет ти желая.


Честито и на дъщеричката на Дитсън  newsm59

Много вкусно сте приготвили всичко.Браво за всички. newsm51
Леля Ог мога и два дни без вода да готвя от запасите ама после един час 1dishes

За днес салатки и пържени кюфтета и на разходки по Златните.





Виж целия пост
# 632
Медовик  Mr. Green
За четири дни за втори път правя тортата и ще пусна нови снимки:  Joy



и 

Бананов крем  с бисквити

Виж целия пост
# 633
Венета, newsm59 newsm67 Здравето и късмета да са винаги с теб  Hug
Честито и на дъщеричката на Дитсън  Tada  ura
Pety,честит рожден ден и на твоето момченце  bdbaloni
tracy_t, ahasver, Pety, Кремче Ванилия, Денерис, ditsan, много е вкусно у вас  Hug

vanillla ,чуден медовик  Heart Eyes
Обяда ни.....    кошничка от мляно месо/кайма

Виж целия пост
# 634
Vanilla,много бих искала да напишеш рецептата за банановия крем  bouquet
Виж целия пост
# 635
Заповядай!

 Grinning

http://culinarywithme.blogspot.com/2010/04/blog-post_10.html
Виж целия пост
# 636
Здравейте момичета,моля за помощ.Опитах се да направя  краве масло от каймак на прясно мляко,но този път не ми се получи,а стана като сметана.Въпроса ми е как мога да оползотворя 4л сметана?Давайте съвети моля ви Praynig
Виж целия пост
# 637
здравейте отново Grinning


трейси,искам да те попитам за последните,май какаови,сладки-каква рецептата и в каква форма са правеби Peace


ванила,страхотна ти е тортата  bouquet


от мене току що приготвената вечеря-Хлебче с кашкавал и Пилешки подбедра Peace


Виж целия пост
# 638
nordina,много интересен обяд у вас!  Grinning Какво е това?  newsm78
vanillla ,кой от Медовиците е твоя?Изглежда чудесно!  Hug
Виж целия пост
# 639
Нордина,това солен пай ли е какво е newsm78
Виж целия пост
# 640
Бих искала да помоля Supermint за рецептата за Пилешки рула с рикотта, маслини и домати. Благодаря! Hug

kleo-to, рецептата е на nadeto_sp   тук.
Виж целия пост
# 641
Vanilla, страхотни са и тортата и кремчето.
Пети, честит ти рожденник, да е жив и здрав и много да слушка мама и тати. Много хубава торта си му направила, много изобретателно.
Нордина, много хубав обяд.
Находката, сладките са всъщност шоколадовия сладкиш с майонеза, а са правени в силиконова форма за мини сладки, една червена с 18 гнезда.
Но мисля сега да пробвам в нея да направя някакви бисквити, много ефектно се получават. Някой ако има подходяща рецепта да казва.
Много хубав хляб си направила.
Ивка, ами незнам, аз ползвам много сметана за готвене.
Но може да направиш някоя тортичка със сметанов крем. Ето тази е моята торта фантазия, шоколадовата сметана можеш да направиш с какао. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448384.30

Аз направих тарталетките по рецепта на Цецето и много ми харесаха.
И една салатка с майонеза, сиренце и кашкавал, саламчета, царевица и яйца за обед
 
Виж целия пост
# 642
Vanillla,благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 643
Трейси,блгодаря ти Peace
Виж целия пост
# 644
nahodkata,Селма,не съм му измислила име още  Blush
Каймата е оформена като кошничка и пълнежа е от сварен ориз,моркови,лук,грах,подправки и топено сирене.Отгоре са наредени парченца топено сирене.
Трейси, smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия