СЕПТЕМВРИЙСКА весела дружина, първата половина мина!

  • 26 526
  • 715
# 105
Даниелка, мерси за кафето. Точно имах нужда, нищо че е обед вече.

За Софийска среща съм За  Peace Дайте да помислим къде ще е най-удачно и удобно на всички ни.
Само моля, имайте предвид, че някои са на работа и ще е трудно в работно време  Hug Инак паркове и градинки ми се върти в главата. Но, кажете и вие ...
Виж целия пост
# 106
И на мен ми е добро утро малко Simple Smile
grix, благодаря за статията, много ми хареса   bouquet
Виж целия пост
# 107
Здравейте мами  newsm51 !
Голяма веселба пада около имената... Simple Smile Много се смях, но Teddy84, вашия татко обра точките с мнението си  tooth Не че не е прав..., много е важно и как ще звучи името в комбинация с останалите имена, както и дължината на трите имена, която се получава! Ние още не сме стигнали до обсъждането на имената. Все още е много рано, според нашия татко. Като си спомня за дъщеря ми, чак като влязох в 9-тия месец , започнахме избора! Между другото, казва се Диляна, за идеята и ако някой му хареса Simple Smile На дядо Димитър и баба Яна Simple Smile Много съм доволна от избора.Хем не е странно и изчанчено име, хем пък не е много често срещано. Сега много ми се иска да започва с "А", на майка ми. Детската ми мечта беше за Александър/Александра. Но повярвайте, толкова често срещано е вече..., че със сигурност го изключих като избор и за мъжко и за момичешко име. Във всяка група на градините има по 3-4-ма, както и във всеки клас. Познатите около мен масово си кръстиха децата така... То и класацията за най-популярните имена се вижда, ако не е на 1-во място, то поне е на челните места. Отплеснах се Simple Smile Та сега само си мисля, чета и разсъждавам. Аз между другото трябва да подготвя по 2 момичешки и 2 момчешки. Че то понякога докторите бъркат пола ! Като поизчистя списъка в главата си, ще ви пиша.
Да се похваля, че вече и двете шушулки ги усещам ясно как щъпуркат. Удоволстието е огромно.... Simple Smile
Добре дошла на новата мама violeta_83  welcome
Успех на всички, на които предстоят прегледи и изследвания  Praynig  Praynig  Praynig!
Хубав и спокоен ден на всички останали   Nature Sunny
Виж целия пост
# 108
Ако се стигне до среща аз знам едно хубаво местенце за хапване. Саме не знам дали ще е удобно за всеки, защото е при Хладилника, но пък може да се чакаме при Сити Центъра и така тези които са с коли ще вземат тези без колите. Казва се "ФЕЯ" и си има отделни къщички за отделните компании, което ще е идеално като за нас.  Peace
Виж целия пост
# 109
Здравейте и от мен  Hug
Влизам само да ви прочета и да ви пожелая приятен ден   bouquet
Виж целия пост
# 110
Здравейте тумбачета!!!!!!!!!!!!!!!!! Днес при нас е дъждовно и ще се излежавам . Бях си решила да ходя да си купа панталон ,защото мойте вече са на финала.Даже на един не си закопчавам копчето,но ще го отложа за по натам. Много ме е яд и ви завиждам ,че си усещате бебоците. Аз не го усещам още. Абе един два пъти само. Дали е нормално?Охххххххххххххх ако знаете как съм се смеяла на темичката за имената- много сте ми готини. Как искам  да се запознаем ....................... Като се оправи времето ще си определим срещичка.Вие ходите ли на курсове за бременни? Аз с първата бременност ходих редовно на този от'' 9 месеца''. .Беше много хубаво,даваха и подаръци. Може би ще почна да го посещавам от другата седмица.Трябва да се разровя в нета къде и кога се провеждат.
Виж целия пост
# 111
ето така става който не чете а първо пише. Вие сте почнали да се разбирате за среща. Ето сега ще ви изчета вчерашните публикации ,че вчера за малко влизах. А няма ли и някоя бъдеща мама от Перник още да се престраши да пише???
Виж целия пост
# 112
На курса за бременни на "9 месеца" смятам да отида на 23.04 и на 30.04. А пък в Сити Центъра на 21.04 и на 28.04.  Peace
Виж целия пост
# 113
Здравейте мами  Hug
малко да ви се оплача, вчера разбрах, че на братовчедка ми инвитрото ( трето по ред й е) е неуспешно и много се разстроих, поплакахме си и късно вечерта като взе да ме стяга корема много се изплаших. След това към 4-5 сутринта се събудих от пробождания от ляво, като се опитвах да си поема въздух, едва убедих мъжа ми да не вика бърза помощ. Мина ми за около половин час и сега съм по-добре. Четох в интернет, че се случва на нервна почва, някой имал ли е подобни оплаквания? не съм звъняла на лекарката ми, защото тази седмица е в чужбина, но се замислям дали да  не отида да ме видят на друго място newsm78 newsm78
Много ми е мъчно и подтиснато, но така си вредя и на моята бебка, така , че спирам с  Cry
сега малко по -ведро Naughty
За срещата съм много за и ако решите да е във ФЕЯ, няма проблем да взема някои мами с мен с кола.
А за курсовете за бъдещи родители днес в 15:30 ми е първата лекция и после ще ви разкажа как е минало, а утре ще посетя от 11:00 ч. училището в Св. София, на 4.05 съм се записала и за отворени врати там. Мислила съм и за курсовете, за които Яничка писа и най-вероятно, ако ми остане време и на някои от тях ще отида.
това е о мен + много  Hug
Виж целия пост
# 114
Jani4ka, и аз уважих мнението на таткото. За първото име - на сина ни - беше съгласен, допадна му. Втория път обаче аз исках да кръстим бебето Алиса и той просто подскочи. Каза, че нямало да преживее това име  Laughing Не му харесвало изобщо и никога нямало да му хареса. Напомняло му на Кума Лиса от приказките и на Алиса Софиянска. Пак мъжка логика за чудо и приказ. Е, не искам сега кошмари да сънува от името на детето. Предложих друго, което той страшно хареса и така и двамата сме доволни накрая  Peace
Виж целия пост
# 115
akspet, аз миналата седмица изживях невероятен стрес...мога да кажа сигурно по-силен и от твоя. Баща ми го оперираха от херния, но не ми бяха казали, защото е трябвало да го изпишат няколко часа по-късно. Е да ама не. Един час след като излиза от упойка припада, от там след няколко часа пак и се оказва, че му се появява някакъв проблем със сърцето. Те са в Холандия и аз разбирам вече, когато проблема с припадъка е налице. Сега като се сетя и цялата настръхвам. Два дена не бях на себе си. Рев, треперене, звънях да говоря с лекарите там, а те ми казват, че това може и да е нещо МНОГО сериозно...абе кошмар пълен беше. Не можеш да отидеш да видиш един от най-скъпите ти хора на този свят, не можеш да го прегърнеш....охххх, да спра, че ак ми се насълзиха очите. Усетих пробождания, но после, когато се поуспокоих и те минаха. Даже точно тогава бебето ме изрита за първи път. Може би заради стреса съвсем се раздвижи. Виж как ще си днес. Ако всичко е отшумяло мисля, че няма от какво да се притесняваш.  Hug
Виж целия пост
# 116
Jani4ka, и аз уважих мнението на таткото. За първото име - на сина ни - беше съгласен, допадна му. Втория път обаче аз исках да кръстим бебето Алиса и той просто подскочи. Каза, че нямало да преживее това име  Laughing Не му харесвало изобщо и никога нямало да му хареса. Напомняло му на Кума Лиса от приказките и на Алиса Софиянска. Пак мъжка логика за чудо и приказ. Е, не искам сега кошмари да сънува от името на детето. Предложих друго, което той страшно хареса и така и двамата сме доволни накрая  Peace

Ето до такова взаимно съгласие искам да стигнем и ние!  Peace
Виж целия пост
# 117
Разбира се, но твоят мъж е приел името Ема доста по-радушно. Моят е кротък по природа, но идеята за името Алиса направо го подлуди, много беше притеснен да не би да настоявам точно така да е задължително  Grinning
Виж целия пост
# 118
Маминки да задам един въпрос?
Мисля да отида на ФМ към 20г.с. и 1-2 дни смятате ли че е добре тогава или да е по-рано или по-късно ?  Hug
Виж целия пост
# 119
Маминки да задам един въпрос?
Мисля да отида на ФМ към 20г.с. и 1-2 дни смятате ли че е добре тогава или да е по-рано или по-късно ?  Hug
Идиално е  Peace !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия