Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво трябва да направя и как трябва да реагирам, когато утре се срещнем в парка?
Как се справят хората в такива ситуации?
Как разбрахте, че е случайно и какво означава „продължи да си играе“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво трябва да направя и как трябва да реагирам, когато утре се срещнем в парка?
-
Как се справят хората в такива ситуации?
-
Как разбрахте, че е случайно и какво означава „продължи да си играе“?
-
Какво да правя, ако детето ми се опита да удари друго дете?
-
Какво предизвика загрижеността на автора?
Моята дъщеря онзи ден хвърли малко стъкло по една жена с която се разминахме на улицата... Извиних се и продължихме, направих забележка на детето и му казах,че това е лошо. Случва се за първи път,какво трябва според вас да направя??? Ние не се замеряме в къщи, не се караме дори, и не я малтретираме
На няколко пъти малки деца са се опитвали да й бръкнат с пръст в окото,да я съборят на земята, да я посипят с пясък сигурно и това е агресия... 


Поне сме се дистанцирали от друга силно застъпена тенденция, широко защитавана в други теми от същия сектор, а именно "аз не се бъркам в отношенията между децата, да се оправят сами"... Надявам се да се оценят услията ни и да се поощри напредъка ни
Започнах по- простичко, когато се опитвах да ти го кажа за първи път, но с времето се усложни.