Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/-27

  • 52 070
  • 739
# 630
на мен всички дни в последната половин година бяха адски ящни и калорични  Twisted Evil нищо, ще дам отчет след седмица. успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 631
И аз съм на мнение, че всичко е въпрос на време и нагласа! При мен винаги е така - просто понякога не е подходящ момент за диета, нямам сили, нямам време, мотивацията ми е слаба и това просто влошава нещата!  Аз лично от август се каня да почна диета - е просто не ми се получаваше! Стигна се до там, че ядох тайно от хората, които знаеха, че правя диета  Whistling При последния ми опит през ноември, приятелят ми реши да ме мотивира, като диетува  с мен - той отслабна с 2 кг, аз качих 2!  Laughing Laughing
Но от тогава се настройвах психически, че от януари започвам сериозно и си оставих време за да свикна с тази мисъл. Затова мисля, че и настройката е много важна!

Никой да не се отчайва! Ако не е сега подходящото време, може би ще е след 1-2-3 седмици! Важното е мисълта за диета да не ни депресира и притеснява, ще се борим заедно срещу тези килца!

(много съм поучителна напоследък, шЪ мЪ извинИтИ  Peace  Laughing)

Nadysa, да не си преди цикъл? Виж как ще е след седмица, аз си спомням че Stephy (която за съжаление не се е появявала откакто аз се завърнах в темата) сваляше най-много с втория етап на режима
Виж целия пост
# 632
пак съм аз. Много кофти ден ми беше днес, почти не съм спала и цял ден изнасях презентация, стомахът ми направо ще се побърка. За закуска изядох един омлет със зеленчуци - прегрешение! (млечен ден ми е), но иначе нямаше как да издържа. После хапнах едно мляко и сега наваксвам, но хем съм гладна, хем ми е гадно на стомаха. Проблемът е, че целият уикенд ще е така. Затова мисля днес да си приготвя някаква манджичка за утре, протеинов ден. Притеснявам се, че тези дни ще ми развалят режима, а така хубаво ми беше тръгнал.
+ че две колежки които не са ме виждали от лятото, ми казаха, че съм доста напълняла Crossing Arms

Вие как я карате?
Виж целия пост
# 633
абе...цяла седмица ни кантар, ни сантиметри мърдат...гадна работа. но сега или никога, ще стискам зъби и ще карам докрай, и трите етапа. всичко спазвам стриктно уж. имам въпрос - има ли някакво ограничение в количеството на протеиновите / белтъчните дни в комбинация със зеленчуците? колко е порцията - 100, 200, 300 грама? приблизително, разбира се. абе що всички успяват, а аз не  Cry
Виж целия пост
# 634
Ще успееш, nadysa! Не се отчайвай толкова бързо, явно нямаш кой знае какво количество задържана вода. В началото поне се сваля само от това, а после вече мазнинки. Ти явно направо от второто ще се метнеш  Simple Smile
Лично аз грамове не съм броила  newsm78 Яйца- не повече от две на едно хранене просто защото не обичам много и от по-голямо количество става лошо, месо- не повече от 100-150 грама просто защото повече не мога да изям, а не защото не съл желала... Прясно мляко не съм пила, не обичам, кашкавал съм яла 1-2 пъти и то не са били повече от 1-2 тънки резенчета, яла съм два пъти по едно триъгълниче (  Mr. Green ) топено сирене... Това са моите мерки, в началото се ограничавах откъм домати- бях твърдо убедена, че много ще пречат на слабеенето, но това беше само в началото. После ги ядях в едни убедително високи количества. Ммм това са моите "мерки", но наистина смятам за нужно да нагодиш режима спрямо тялото си. Не гледай моите порции, защото моят начин на живот със сигурност е по-различен от твоя и имам нужда от по-малко или повече енергия от теб... Слушай организма си, килцата ще си заминат неусетно. Simple Smile Може на теб да ти повлияят някак другите два етапа, а този да ти е като нагодителен  Simple Smile
Ykk, успех през уикенда! Надявам се, че ще се справиш. Simple Smile
Виж целия пост
# 635
да ви кажа, мен вече на смях ме избива, 10-ти ден, катнарът не мръдва нито грам надолу. а съм абсолютно стриктна. е, вместо например килограм плодове, може да 1,100, но пък млякото повече от 2 кофички на ден просто немога да изям. но продължавам, хванала съм се, достатъчно надебелях напоследък, че да се откажа с лека ръка.
Виж целия пост
# 636
nadysa, не си сама! днес ми е 8-ми ден, резултат: минус 200 грама хахахха
за една седмица няма и килограм свален, а толкова стриктна не съм била никога!
Но каквото е такова, независимо от резултата ще карам до край
Виж целия пост
# 637
Добро утро Страхотни. Здрава съм на линия съм и вече - 1 кило. Ще продължавам докато не сваля още 9 кила.
Ykk аз никога не съм я пазила стриктно и резултат винаги е имал. И при теб ще има. А и на мен постоянно ми повтарят колко съм дебела  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms вече не ми пука. После ще ме гледат ето така  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 638
Здравейте момичета! Аз съм нова в диетите, но след второто раждане и особено като спрях да кърмя, нещата вече загрубяха. Заинтересувах се от темите във форума по въпроса и искам да ви питам как е вашата диета? Сравнително лесно ли се спазва и кога започват резултатите /вече нямам търпение  Simple Smile/ ?
Виж целия пост
# 639
Tzvetche диетата не е трудна първо защото се яде на често но по малко и второ  се редуват храните белтъчни въглехидрати та организма да не изпитва липси. За това кой колко сваля е много индивидуално аз  я правих преди две години беше за 14 дена свалих пет шест кила но после качих двойно защото почнах да ям каквото ми падне. Сега от една седмица съм режимна долу горе 1 кило. Не гони бързи резултати бързото сваляне води до бързо качване.   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 640
Хелоу момичета, от днес и аз съм с вас... Много кила има за сваляне а детето....то вече е на 1,3 г. и извиненията свършиха....От една седмица си представям една почивка в Турция и няма да срамим българките там, я....шегувам се разбира се ама наистина като си представя мое величество в бански.... #2gunfire
сега сериозно... днес ми е първи ден - дотук добре , предстои най-трудното - вечерта !!!
кисело мляко и краставици ядох до сега а ми е интересно като го правите на таратор му слагате 1 л. зехтин и копър само нали? А сол?? Simple Smile
Виж целия пост
# 641
аз му слагам и олио, и сол, разбира се минимално количество! По принцип не ям много солено и не ми е проблем, обаче си слагам олио на салатките и се опитвам да наблегна на другите подправки. Поне като е диетично, да има няккаъв вкус  Party

Между другото, Нобелова награда за мацката, която сподели тайната с печените ябълки!! Аз ябълки много не ям и в млечен ден бях все на портокали. ама днес пробвах ябълките с канела и стана адски вкусно! Препоръчвам!   bouquet
Виж целия пост
# 642
Ykk и аз съм на твоето мнение печените ябълки са страхотни. Аз се пробвах и с тиква незнам дали е плод или зеленчук но и печената тиква е супер разнообразие.
Днеска кантара ми отчете отново -500
Виж целия пост
# 643
днес, след млечен ден, съм 71.6, т.е. 10 дена диета съм + 600 грама. Shocked започвам леко да се притеснявам  newsm78
възможно ли е да е от противозачатъчните хапчета? въпреки, че аз съм ги пила преди много дълго време и нямах проблеми, а и сега започнах да качвам преди да ги почна отново... ама вече много съмнително ми става  #Crazy
Виж целия пост
# 644
днес, след млечен ден, съм 71.6, т.е. 10 дена диета съм + 600 грама. Shocked започвам леко да се притеснявам  newsm78
възможно ли е да е от противозачатъчните хапчета? въпреки, че аз съм ги пила преди много дълго време и нямах проблеми, а и сега започнах да качвам преди да ги почна отново... ама вече много съмнително ми става  #Crazy
Ти ме изуми направо. Как така ще качаш а няма да сваляш. Да не задържаш нещо течности  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 възможно е и това да не е твоята диета /да не те отчайвам/ а за противозачатъчните идея си нямам никога не съм пила. Бял чела за диети по кръвни групи и в моята кръвна група се пише че дебелея от пилешко месо  #Crazy #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия