ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 585
Добро утро Grinning

Честито на празнувалите на патерица. Аз от тичане по училища и книжарници съм пропуснала темата.  Embarassed
Да са здрави и весели именниците.
ЧРД на Диди и ЧИД на Тино. Heart Eyes Весели игри и късмет.

Успешна и лека учебна година на всички малки и големи ученици и здрави нерви на техните учители.
Да върви по вода.



 
Виж целия пост
# 586
Честит първи учебен ден на всички ученици !!! Цяла година да им върви по вода и само шестици да носят !!!  newsm76

Мири , честит първи рожден ден на порасналата Диди !!! Да е жива и здрава и много да слуша мама , тати и бати !!! Two Hearts

Честит имен ден на патерици на Дон Тино , Краси , Краси и Кристи !!!
newsm51

Аз довечера ще се отчета със снимки , че оставих фотоапарата в детската градина, че днес имат тържество  Simple Smile Мони й харесва в градината , само сутрин плаче малко като я оставям , но госпожата (а и батко й ) казват , че се успокоява като си тръгнем . Хвалят я , че е много самостоятелна и оправна , даже помагала на лелята да сервира като се хранят  Mr. Green и затова й давали допълнително  Laughing Laughing Laughing
И да се похваля , вчера на Петьо му падна първото млечно зъбче  Heart Eyes tooth
После пак ще пиша  Hug Hug
Виж целия пост
# 587
Спорна и успешна година пожелавам на всички ученици и учители  Grinning


И да се похваля , вчера на Петьо му падна първото млечно зъбче  Heart Eyes tooth
 

Честито  Grinning И на Георги му падна преди 2 седмици и феята на зъбките му донесе кола Grinning Веднага започна да тегли и съседния зъб Grinning Камен ревна "Икам кътат мене ъптето мииии!" искам да скъсаш и моето зъбче  Grinning Добре че имат само по 20 зъба  Grinning
Виж целия пост
# 588
Благодаря ви, мили момичета за поздравите! Роси, дано да хапва по МНОГО, Вал и аз искам по- честа заря, ама както дойде......

Чари, каква е тая фея? Като падне зъб и подарък ли се дава?
Виж целия пост
# 589
Ами дава, да Grinning Това май го има повече в западните култури, но Георги много гледаше "Франклин" едно време и оттам му се е набило в главата, още повече, че сега Камен гледа това детско и Георги си припомня всичко покрай него  Grinning Оставя се зъбчето под възглавницата и на сутринта зъбчето го няма, но има подарък или паричка. Предполагам, когато е измислено това се е имало предвид да се"подкупят" децата и да не се страхуват от ваденето на клатещите се зъбчета.
Виж целия пост
# 590
Хайде и от мен "По вода" да им върви на всички ученици, малки и големи... Peace
Успех на всички ученици утре, успешна и спорна учебна година, хич не ми се ще да започва ама е време да се завърнем в матрицата за съжаление.
Тези, които не са излизали от марицата, какво да ги правим  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Феята на зъбките хич не я обичам, много комерсиална беше станала напоследък с Божидар  hahaha
Отивам да спя, че сме 1-ва смяна #2gunfire
Виж целия пост
# 591
Отивам да спя, че сме 1-ва смяна #2gunfire

Хе хе Роси, съчувствам ти  Hug моите за пръв път и двамата са втора смяна. Joy Голям късмет извадих от осем години - една.  Пак е нещо  Wink
Лека и спокойна на всички.  Утре ще чакаме от Роси кафето  chef
Виж целия пост
# 592
Добро утро на всички!




За малко да не мога да ви приготвя кафето и закуската! Нямахме ток 30 мин Shocked

Слънчев и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 593
Добрютру на всички малки, по-големи дечица и вдетинени родители (причислявам се към последните). И десет кафета да сервирате още, няма шанс да отворя очи.  smile3507
Браво на сладката Мони - ученичка за пример, че и допълнително хапва. А на Ивчо как му понася градината?
Аз мога да си похваля мъжете - вчера ме държаха до среднощ в работата и те са се приспали сами. Кало беше много впечатлен от "приказката", която му разказал тате, та ми я преразказа сутринта - как тате като заспи си похърквал (показва го с хъркане и пискане, защото не може да докара другояче свирукането) и лапнал два "комари". Страхотна приказка, няма що. Но при положение, че момчето се събуди само един път през нощта, за да си изпие млякото и въобще не е искал да суче, тази вечер пак ще "лапат комари" smile3508.
Не знам дали ви разказвах за моето "дълбоко увредено" на полицейска тематика дете. Нали си спомняте, че го учех да повтаря имената на всички полицейски акции  ku-ku Сега ги знае перфектно. Като види полицейска кола навън, започва да ръкомаха и да крещи: "Полиция, милата ми полиция" (на това определено не съм го учила), но като го попиташ къде е полицията, отговаря уверено: "Крие се в храстите" newsm53. Един ден застанал, насочва пистолет срещу баба си и вика: "Горе ръцете!". Тя вдига ръце, а той се заковава на място и вика: "Чакай първо да те снимам, преди да те гръмна" (това му дойде отвътре newsm62). Аз му викам: "Давай, маме, точно така. Направо си готов за министър". А той ме прекъсва: "Не бе, мамо, аз ще стана премиер. И чичо доктор" (а сега де newsm12). А един ден застанал и се прави, че говори по един стар джиесем, който сме му оставили за играчка. Бърбори си нещо, аз го питам с кого приказва, като очаквам да ми каже - с баба или дядо. Но той ме изненада: "С Бойко Борисов". Е, направо ме хвърли в тъча. У нас това име почти не се споменава,  smile3516антифенове сме и изобщо не коментираме нищо на тази тема. Изобщо не знам как се е "промъкнало", но Калоян очевидно го знае.
Виж целия пост
# 594
Добър ви ден....
Спорна нова учебна година на всички....
Ивчо- всеки ден след градинката обещава,че пак ще ходи и вече няма да плаче,ама всяка сутрин забравя.... Mr. Green Иначе става с мерак,обаче като стигнем дотам и започва да мрънка...Онзи ден млъкна веднага след като се затвори вратата,като ги питах на обяд дали плакал,лелята ми каза,че се заревал замалко,отишъл в спалното й казал"Затвори ми вратата,не искам при децата"....Постоял си малко там,без да плаче и сам си излязъл.Вчера го оставих за цял ден.Сестрата ми каза,че не са имали проблеми,спал си бил,изял си всичко.КАто си го взех започна да ми обяснява"Аз плачках и исках да събудя всички деца,защото са бебета и не слушат,ама после заспах.."Днес започна да мрънка още от вкъщи,като стигнахме пред градината вече се разплака,5мин не мога да го сваля от колата.Кандардисахме и като стигнахме горе пак ревна...Сестрата го взе и доста бързо се укроти-явно пак беше в спалното,защото я чух да казва на сестрата"Нека се успокои малко там".Явно му харесва там,защото всеки път ми казва,че пак ще ходи,ама и явно без циркове няма да минем,само дано да свършат по-бързо....
Виж целия пост
# 595
Пух, Царят отдавна е признат за велик цар!
Ние харесваме полицаите и като видим патрулка и се караме: "Ей, пусни бурканите!!! Тоя що не пуска бурканите???"

Чари, ние още не сме гледали Франклин, но явно време е вече.... Ще откупваме и зъбите, след няколко години - то е ясно!
Виж целия пост
# 596
Добро утро мили мои,
Честит празник Вяра, Надежда и Любов и на майка им София!
Честито на всичките ни именници Виви, Бубе /не знам дали празнуваш и ти/,  Наденцето, Голдънче и всички други за които не знам!




Едно въпросче - децата ви почнаха ли да казват Р? Пламена все по-често я чувам, че го казва неволно, но като я накарам да повтори думата вече преминава в Л.
Виж целия пост
# 597
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!
Честито на нашите мами именички Бубето, Голдънчето, Виви, Наденцето!
Честит празник на всички натурални и присадени софиянци!
Весел празник на всички!
Бъдете здрави и се обичайте, защото Вярата дава сили, Надеждата - крила, а Любовта  ще спаси света !
Виж целия пост
# 598
Честит Празник и от мен на всички!
Черпя Ви с един Бекъм.  Mr. Green
Виж целия пост
# 599
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!
Честито на нашите мами именички Бубето, Голдънчето, Виви, Наденцето!
Честит празник на всички натурални и присадени софиянци!
Весел празник на всички!
Бъдете здрави и се обичайте, защото Вярата дава сили, Надеждата - крила, а Любовта  ще спаси света !
По- добре няма как да го напиша, така че се присъединявам към поздрава на Роси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия