Haven/Хейвън

  • 30 271
  • 732
# 675
Да бе Shocked Дали тази
Скрит текст:
ще възкреси Нейтан,не вярвам така да го оставят,сега ще проверя промо дали има излязло Crazy
Виж целия пост
# 676
Да бе Shocked Дали тази
Скрит текст:
ще възкреси Нейтан,не вярвам така да го оставят,сега ще проверя промо дали има излязло Crazy

Скрит текст:
Е, ще го възкресят ... Тя тази беда е измислена, за да могат да го спасят...
Дюк се усъмни в Томи - много подозрително го погледна...
Виж целия пост
# 677
Хм, не съм доволна от последното разкритие. Изобщо не ми е логично, не ми се вързва с въпросния герой. А как ме е яд, че Одри и Дюк не се подкрепиха още по-силно един друг, няма да ви обяснявам  Grinning
Виж целия пост
# 678
А как ме е яд, че Одри и Дюк не се подкрепиха още по-силно един друг, няма да ви обяснявам  Grinning

Ъхъ, много бяха сладки. Heart Eyes

Нейтън няма да ми липсва, но по-добре да го съживят, все пак е от главно действащите лица. Rolling Eyes

Ъмм, и аз не очаквах, че убиецът е Томи. Thinking
Виж целия пост
# 679
Току-що прочетох, че сезон 4 е одобрен /13 епизода/ и бързам да споделя добрата новина  Hug

Новата серия е страхотна:

Скрит текст:
Одри призна, че обича Нейтън
Виж целия пост
# 680
Току-що прочетох, че сезон 4 е одобрен /13 епизода/ и бързам да споделя добрата новина  Hug

Новата серия е страхотна:

Скрит текст:
Одри призна, че обича Нейтън

Много добра новина наистина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Това наситна беше много мило,само дето после се издразних,че преотстъпи място да Нейтн след като се събуди на Джордан Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

И какъв беше тоя остров,той ли застрашава Одри  Thinking
Виж целия пост
# 681
Записвам се в темата и си свалям 1-ви сезон да го гледам  Embarassed
Виж целия пост
# 682
ей, много готин епизод ... доволна съм  Joy
Виж целия пост
# 683

Скрит текст:
Това наситна беше много мило,само дето после се издразних,че преотстъпи място да Нейтн след като се събуди на Джордан Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

И какъв беше тоя остров,той ли застрашава Одри  Thinking

Скрит текст:
Мен пък ме подразни после, когато Нейт й предложи да отидат някъде да поговорят за всичко, а тя пак отстъпи на Джордан... Иначе бяха много сладки двамата, както в доброто старо време  Heart Eyes


Островът не беше толкова важен колкото онази барака, която за малко се появи върху него. Тя се появява на различни места и в нея беше влязла преди време истинската Одри, когато си загуби спомените и онази, която видя в спомените си. Мисля, че в тази постройка изчезва периодично нашата Одри.

Интересно Чистача какво копаеше и ... тази огромна татуировка на гърба му ...
Виж целия пост
# 684
Не съм доволна, влязоха в клишетата с двата крака. I will always love you?!?! А стига бе.  ooooh! Не знам защо така не им се получават нещата на тия двамата - прекалено хладни са, не дават признаци на стаени чувства, толкова да са дървета... Не знам, но хич не им вярвам като двойка.
Виж целия пост
# 685
Не съм доволна, влязоха в клишетата с двата крака. I will always love you?!?! А стига бе.  ooooh! Не знам защо така не им се получават нещата на тия двамата - прекалено хладни са, не дават признаци на стаени чувства, толкова да са дървета... Не знам, но хич не им вярвам като двойка.

мен пък са ми много влюбени  newsm78 точно обратното на тебе ги усещам Joy
Виж целия пост
# 686
Оф, така като се заточат едни любови по 3-4 сезона ooooh!. Да се взимат вече, разбрахме, че са един за друг. Жалко за Дюк, ама ще си намери друга, напр. психиатърката Peace
Виж целия пост
# 687
Оф, така като се заточат едни любови по 3-4 сезона ooooh!. Да се взимат вече, разбрахме, че са един за друг.

Ми айде де  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 688
Мен пък ме подразни после, когато Нейт й предложи да отидат някъде да поговорят за всичко, а тя пак отстъпи на Джордан... Иначе бяха много сладки двамата, както в доброто старо време  Heart Eyes


Интересно Чистача какво копаеше и ... тази огромна татуировка на гърба му ...

Според мен Одри отстъпи място на Джордан, защото тя нали скоро ще изчезва, та да не му разбива сърцето на Нейтън, може би иска да се влюбят той и Джордан Rolling Eyes
офффф, какво изречение написах, чак аз не си разбирам мисълта Mr. Green

А Чистача май погребваше онзи дето го намериха в колата на магистрала.
Виж целия пост
# 689
Мен пък ме подразни после, когато Нейт й предложи да отидат някъде да поговорят за всичко, а тя пак отстъпи на Джордан... Иначе бяха много сладки двамата, както в доброто старо време  Heart Eyes


Интересно Чистача какво копаеше и ... тази огромна татуировка на гърба му ...

Според мен Одри отстъпи място на Джордан, защото тя нали скоро ще изчезва, та да не му разбива сърцето на Нейтън, може би иска да се влюбят той и Джордан Rolling Eyes
офффф, какво изречение написах, чак аз не си разбирам мисълта Mr. Green

А Чистача май погребваше онзи дето го намериха в колата на магистрала.



Тя Одри ясно... Обаче пък този Нейтън...- като поставя все Джордан на първо място, все едно казва - ами ти нали ще изчезваш след 2 седмици, я - с Джордан, да не си разбивам сърцето...  Mr. Green

Чистача беше прекалено татуиран - може ли да е водачът на татуираните?
 
@ mu_ry, и аз като теб ги усещам, въпреки написаното по-горе... Все още си мисля, че Нейтън играе много убедително двойна игра и съвсем не се е отказал от Одри... с което все пак рискува много да я нарани.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия