Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 556
  • 737
# 645
Aredhel, благодаря ти!  bouquet А манджата хич не я правя, тя е специалитет на половинката. Реже се лук, примерно три глави, и се слага в тиган на огъня. Като се запържи леко, се добавят нарязани чушки, горе долу четири едри, пак се пържи/задушава, може и капак да се сложи, посолява се. Като омекнат чушките, се слагат два-три нарязани на кубчета домати. Ако са водни и е много соса, се сгъстява с половин супена лъж. брашно. Добавя се ситно нарязан магданоз, пресован чесън и задължително топла питка. Grinning Ако киселее от доматите, малко захар се слага. Това е, пиша го под диктовка. Срам и позор, ама такова пържено не съм правила, ям го наготово. hahaha
labrex, голямо  благодаря на г-н Лабрексов от мен за рецептата! Много харесвам такива обикновени и вкусни манджички.

От мен - Сладки с овесени ядки, кокос и ябълки

Виж целия пост
# 646
краси.мира, може ли рецептата за сладките без брашно, изглеждат страхотно!

Аз идвам с два вида мъфини, дай ми на мен това да готвя и снимам  Laughing

Солени мъфини с ементал



Шоколадовите мъфини с Нутела на Марабу, моите с шоколадов чипс

Виж целия пост
# 647
Umbra , заповядай!

Здравословни бисквитки без брашно

Мъфините ти изглеждат много апетитно!
И аз преди малко пекох едни с много ябълка и шоколад,чак тесто не се усещаше...чакам да се скрие слънцето малко,да ги снимам...

Аелис,благодаря за рецептата!Изглежда лесен тутманика!    Peace

Виж целия пост
# 648
Здравейте! Аз едва сега ви откривам, а вие чудеса сте натворили! Ще се запиша при вас с вегетарианска супа топчета
и черен ориз със зеленчуци
Виж целия пост
# 649
pure elixir,възхитена съм от крем-питата ти!Как я направи!Невероятна е!   bouquet

Леля Ог,със закъснение честит рожден ден на дъщеря ти!Нека е здрава и много щастлива!  Hug
Виж целия пост
# 650
Мариета, Тайна , Ала-Бала, Леля Ог, еликсирче , lina kaz- благодаря ви за милите думи .  Hug
alex og97- заповядай рецептата за тортата - http://sabinaberova.wordpress.com/

пеп-4о- чудесни питки .  Heart Eyes
Umbra- много апетитни мъфини  Flutter моля те за рецептата на солените с ементал .  Hug
Виж целия пост
# 651
  баница
Виж целия пост
# 652
и парче от нея
Виж целия пост
# 653
 Тина, докато не качиш снимките от твоя компютър в сайт за качване на снимки, ние тук не можем да ги видим! PeaceДа качваш направо от десктопа е все едно, ние да гледаме в твоя компютър, което е невъзможно!
Виж целия пост
# 654
За днес ориз със зеленчуци и салата.

Виж целия пост
# 655
bliznacite2004 , заповядай рецептата за мъфините, много са лесни Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320407.msg16380072#msg16380072

краси.мира
, благодаря, ще ги изпробвам в най-скоро време!
Виж целия пост
# 656
 Тина, докато не качиш снимките от твоя компютър в сайт за качване на снимки, ние тук не можем да ги видим! PeaceДа качваш направо от десктопа е все едно, ние да гледаме в твоя компютър, което е невъзможно!

Тина-Рина, там дето си ги качила  Wink  сега иди копирай адреса и го постави тук в img - img със съответните скоби - (Вмъкни изображение- бутончето е)
Виж целия пост
# 657
При нас - Зрази по рецептата на пеп-4о Heart Eyes
пеп-4о  Hug  bouquet


Леля Ог,страхотни кифлички!  bouquet
viv-miv,пилешкото със сметана е  Crazy
Танита,страхотно меню!  bouquet
Аелис,Лебрекс,чудесни тутманици!  bouquet
Близначе,вълшебна торта!  bouquet
pure elixir,Umbra,Aredhel,Pety,стархотни предложения!  bouquet

Виж целия пост
# 658
delicate,  радвам се, че ти харесаха  Hug

Отчет за вчера и днес  Laughing

Голи сарми



а тази вечер - баница с патладжани и кайма  и айранче

Виж целия пост
# 659
Кроасаните ги правих по рецепта от тук http://www.sivosten.com/content.php?mode=article&id=1873& … vkusnotii-kroasan
 Чета,че и други половинки мърморят за килограмите.Мойто се принуди да тръгне на фитнес,защото "приличал на жена-цици му поникнали".Ми не яж бе аланкоолу  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия