Ха! Видя ли сега! Ти си го виждала на живо и не му даваш годините, нали....
Ама на поведение хич не го докарва съответстващо за възрастта му.
Ирка, не е страшно да си на 30 - страшно е да си на 30 да се чустваш на 50 и да изглеждаш на 60
а ти няма от какво да се притесняваш - на 30 си, а изглеждаш на 22.
Личи си,че не си ме виждала скоро. Аз ако до докарвах и на 26,нямаше да се оплаквам. Ми то съм на 31 навършени, но може и за повече да мина. А се чувствам на 45 най-малко. Така че ако има под 30 годишни,да си мълчат,че съм зла

Ще ти пиша и на Скайпа да не би да не видиш тука.Бързо да й минава на Кали и дано Бела не прихване 




и за много години и на теб!

Те няма ли да правят кралско потекло
Или аз нещо съм изостанала.....

И тез 45 не знам от къде ги докара. То и рутината малко товари, но повече срещи с приятели с деца оправя положението.

Предполагам, че тогава ще бъде даже още по-весело! 

С милион "клизми" я опазих докато бях бременна с Мина,защото просто не ми се мислеше с новородено бебе и оварицелена Божа.Ако знаех,че ще я изкара леко нЕма проблем,ама не знаех.Та сега карантината е до 17.02.
Ха,дано този път отслабна!
Ще гледаш ошарен Свил 
Ще гледаш ошарен Свил 
, а кутийката ще си я ползваме само като сувенир. Брат ми кара едната шарка заедно с голямата племенница на 28/29 години беше той. Едва оцеля, искаха да го взимат и в болница. Беше голям кошмар. Препоръчани теми