Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 11

  • 37 714
  • 756
# 330
това много ми е трудно да го разбера. кога ми е О.  Как се определя? Ако не ви затруднявам ще ми кажете ли по подробно. Сигурно ми е много тъп въпроса за такава възраст като мен. И др. което, той е на 32г. все има шанс да направим бебе.
Виж целия пост
# 331
Ами аз моята си я знаех кога ми е, защото си я бях засичала на прегледи. Когато трябваше да ходя на гинеколог гледах да е приблизително по време на О. и на ехографа доктора винаги ми казваше - кога е била, дали предстои и т.н. После вече когато исках да съм сигурна си взимах тестове за Овулация. Отначало са малко объркващи, но аз поне им свикнах и ми бяха много удобни.
Цитат
И др. което, той е на 32г. все има шанс да направим бебе
не само, че има шанс, а дори е в разцвета на силите си   Mr. Green
Виж целия пост
# 332
хахахах големи сили и ма определено. Трябва и да вземам това устройство за О.
Виж целия пост
# 333
това много ми е трудно да го разбера. кога ми е О.  Как се определя? Ако не ви затруднявам ще ми кажете ли по подробно. Сигурно ми е много тъп въпроса за такава възраст като мен. И др. което, той е на 32г. все има шанс да направим бебе.
Освен с тестове, можеш да си следиш О. с мерене на базална температура. А това с мъжа  Joy много ме развесели! Моят приятел вдругиден прави 34 години и успя да направи бебе. Годините при мъжете не са фактор. Има една тема "На колко години станаха мъжете ви бащи".
Виж целия пост
# 334
Дими, ако това ще те успокои, моят баща ме е направил на 54 от раз. Wink
Виж целия пост
# 335
Дими, ако това ще те успокои, моят баща ме е направил на 54 от раз. Wink
По принцип съм чувала, че колкото възрастта на мъжете е по-голяма, толкова по малък е шанса да станат бащи.
Виж целия пост
# 336
32 не е чак толкова голяма възраст, спокойно. Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Е, в един момент фертилността намалява, но ти не леж на таз кълка. Той е на 32 г и вероятно няма никаква причина да смяташ, че е твърде стар и/или немощен да стане баща.  Simple Smile Секс с "дъртак" не е равно на безопасен секс!
Виж целия пост
# 338
Е, в един момент фертилността намалява, но ти не леж на таз кълка. Той е на 32 г и вероятно няма никаква причина да смяташ, че е твърде стар и/или немощен да стане баща.  Simple Smile Секс с "дъртак" не е равно на безопасен секс!
не го смятам за дърт даже много добре си изглежда от където и да погледнеш Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Искам да попитам това, че съм раждала секцио какво влияние има при поставянето на противозачатъчна спирала, както и това, че имам едно раждане?
Виж целия пост
# 340
Искам да попитам това, че съм раждала секцио какво влияние има при поставянето на противозачатъчна спирала, както и това, че имам едно раждане?

аз не съм убедена, че въпроса е за тук
Виж целия пост
# 341
Поставянето на спирала мисля аз изобщо няма общо с начина на раждане. Знам,  че не трябва да имаш никакви активни генитални инфекции, но май не беше единствено условие.


Ето нещо по темата:

Цитат
Вътрематочните спирали са противопоказни за жени с възпалителни заболявания на половите органи (само след пълното възстановяване), след трудно раждане (изисква по-дълъг период на възстановяване), при наличието на ерозия на шийката на матката (само след проведено успешно лечение), наличието на доброкачествени тумори на матката (фибромиоми).

Също така не се препоръчва и на жени, които все още не са раждали, тъй като постоянното леко възпаление на стените на матката, може да доведе до бъдещо безплодие.
Виж целия пост
# 342
Искам да попитам това, че съм раждала секцио какво влияние има при поставянето на противозачатъчна спирала, както и това, че имам едно раждане?

Седем месеца след секциото, бях на преглед и да обсъдиме поставянето на спирала. Д-ра каза, че още не ми е зарастнала матката и трябва да се изчака. Предупреди ме, че на този етап трябва много да се пазя, че дори и аборт не може да ми се направи.
Така, че явно  това има значение.
Виж целия пост
# 343
Искам да попитам това, че съм раждала секцио какво влияние има при поставянето на противозачатъчна спирала, както и това, че имам едно раждане?

Седем месеца след секциото, бях на преглед и да обсъдиме поставянето на спирала. Д-ра каза, че още не ми е зарастнала матката и трябва да се изчака. Предупреди ме, че на този етап трябва много да се пазя, че дори и аборт не може да ми се направи.
Така, че явно  това има значение.
гледам не си се опазила Joy Joy Hug Hug освен , ако не ства дума за след второто ти раждане Wink
Виж целия пост
# 344
Искам да попитам това, че съм раждала секцио какво влияние има при поставянето на противозачатъчна спирала, както и това, че имам едно раждане?

Седем месеца след секциото, бях на преглед и да обсъдиме поставянето на спирала. Д-ра каза, че още не ми е зарастнала матката и трябва да се изчака. Предупреди ме, че на този етап трябва много да се пазя, че дори и аборт не може да ми се направи.
Така, че явно  това има значение.
гледам не си се опазила Joy Joy Hug Hug освен , ако не ства дума за след второто ти раждане Wink
За след второто става въпрос. След като луднахме с две бебета и решихме, че трябва непременно да се опазиме от трето. Но понеже кърмя и затова още не съм си сложила спирала, та решихме генерално върпоса - спиме в различни стаи Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия