Да е все така усмихната, красива, нежна и грижовна!Деси, на 15 има РД, т.е. утре, просто преди 8г. беше Тодоровден. Ама ти благодаря за пожеланията
Да е все така усмихната, красива, нежна и грижовна!
/, но в крайна сметка може и от характера му да е. Моля ви, споделете.
.Колкото до РД и аз се оглеждах за клубче,защото в къщи сме като дядовата ръкавичка
.Дори коридорите ни вече са смалени на по половина.Прескачам колички,колела,децааааааа
.Та............ има един клуб Мики Маус нали сме луди по него
.Е отказах се
.не стига ,че и цените им едниииииииии.Тук при нас обаче има един в Овча купел,който вчера проверих и засега ми е идея.Да видим само пари ще има ли 
.Днес е с една голяма червена коричка и мястото гори яко и е надуто,ма какво да се прави.Сега бяса дивее на вън с кака си ,Алекс спи а аз пускам перални(една след друга),готвя и шетам из къщата,че направо не мога да си позная дома вече
В сряда пък ще имам гости от Русе
.Благодаря ви за което
.Духвам,че работа мЪ чака
/, но в крайна сметка може и от характера му да е. Моля ви, споделете.
тя почва да реве, но по-скоро вика настървено и след като се мъча да я укротя и занимая с нещо друго тя пак отива на същото място и почва отново да прави същата беля
Силви давай идеии
, че направо полудяваме в нас, а за навън е още студено, поне да можехме да я изкараме да се умори малко
иначе с другите деца се държи добре
Питайте патило


, при положение, че кашляйки, той си спи (при това много дълбоко)... 





, и няма да успея да ги видяя???
Питайте патило 
Обаче имам питанка, трябва ли да им се позволява всичко?
ех как ви завиждам на хубавото временцее
, тук е все така студено около 0 градуса сиво, мрачно и подтискащо
сладури големи са
Аз пък цял ден надничам за Ени и Вели.
Мушмуроците те.
Вели бързичко да я тръшва тази кашлица , а систърчето да бяга надалеч от такива работи. 

То няма да е човешко толкова дълго време тормоз.
Ох, смешно ми е, ама защото не ми е на главата вече това, пу-пу. Анелия си е все същото агънце.
Вчера например искаше да скочи с глава надолу от високата облегалка на дивана отзад
след това искаше да се катери по печката(хваща се да дръжката на фурната и се надига нагоре)
а печката е на газ и ако завърти ключетата ще се включат котлоните и ще стане белята
вече всички врати на стаи и бани се заключват щото диването влиза и почва да подрежда по нейно осмотрение, а в банята се съблича и влиза в ваната
и чака да я изкъпем 

съгласна съм с теб






Аз заради подобен род артистизъм още обличам баткото...



Препоръчани теми