На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 40 522
  • 730
# 555
Вери, да ти е жива и здрава Габи! newsm51 Да е все така усмихната, красива, нежна и грижовна!


Деси, на 15 има РД, т.е. утре, просто преди 8г. беше Тодоровден. Ама ти благодаря за пожеланията Heart Eyes
Виж целия пост
# 556
 Embarassed Embarassed Embarassed

И за да не е само засрамването ми, да похваля Анелия, че ще е на ясла от 11 април. Тази сутрин ходих до там, добри хора се оказаха, дадоха ни 1 месец отсрочка, трябваше сега да тръгва по принцип.
Виж целия пост
# 557
...

Исках да ви питам да споделите как реагират мъниците ви,когато им откажете нещо. При нас са невъобразими драми и тръшкане, истерии до дупка  Rolling Eyes Отдавам го на това,че през деня го гледат баби и дядовци и никога нищо не му се отказва /в резултат на това цялата къща и уредите ни са изпотрошени  #2gunfire /, но в крайна сметка може и от характера му да е. Моля ви, споделете.
......
Io_io, това все едно аз съм го писала с тази разлика, че ние във Варна нямаме баби и дядовци, които да ни отменят, за което хем съжалявам, хем съм и доволна, защото никой не ми се бърка. Плюс това наблюдавам, че когато играе с по-малки деца /с по-малко дете/ е по-активна, бута се, бута ги, дърпа им играчките от ръцете в повечето случаи - иска да доминира. Но...като играе с по-големи и е по-плаха, много кротка, чак ми я хвалят колко послушна била. На Преси в момента й пробиват кътниците и е УЖАСНО КРИВА И РЕВЛИВА+тръшкане=ИЗНЕРВЕНА ОБСТАНОВКА. Добре, че навън времето позволява по-дълги разходки и игра, защото вкъщи не е за изтрайване.  ooooh!
Виж целия пост
# 558
Йо-йо и ние сме така не се притеснявай.Явно е някакъв период през който минават,пък и да не забравяме, че са рогати все пак  Wink.Колкото до РД и аз се оглеждах за клубче,защото в къщи сме като дядовата ръкавичка ooooh!.Дори коридорите ни вече са смалени на по половина.Прескачам колички,колела,децааааааа ooooh!.Та............ има един клуб Мики Маус нали сме луди по него  Mr. Green .Намерих въпросния клуб и почнаха да ме засипват с изисквания и тем подобни  Thinking.Е отказах се  Naughty.не стига ,че и цените им едниииииииии.Тук при нас обаче има един в Овча купел,който вчера проверих и засега ми е идея.Да видим само пари ще има ли  EmbarassedЗа залата се плаща по 5 лева на дете,а не както на всякъде искат минимално 10 деца.Колкото отидат за толкова плащаш.Само храната която поръчаш си я плащаш,но ако остане ти я дават за вкъщи.Вътре не е кой знае какво,но ми харесва,че е къща и на вън има голям и чист двор.В хубаво време правят рожденните дни там,има батут,люлка и пързалка.Тортата може ти да си я занесеш,може и от тях.Може да си поръчаш клоун,фокусник,диджей,оператор,цените са между 100-120 лева.Може да си снимаш и ти неограничено.Клуба се казва Джунглата,но в нета излиза само адреса и телефона.Иначе се намира на последната спирка на автобусите в Овча купел-2.Ако те интересува нещо мога да питам и да ти кажа  Peace
Ние се обзаведохме с порезна рана между бузката и вратлето.Как се изръси в стаята на големите и къде се изпердаши - никой не разбра    33uu.Днес е с една голяма червена коричка и мястото гори яко и е надуто,ма какво да се прави.Сега бяса дивее на вън с кака си ,Алекс спи а аз пускам перални(една след друга),готвя и шетам из къщата,че направо не мога да си позная дома вече  ooooh!В сряда пък ще имам гости от Русе  Rolling Eyes , та да не давам повод за приказки отново.
Утре ще ходя пак до личната да ми смени номера на талона за гастрото и да я водя в педиатрията бебка,че време не остана до понеделник.Понеже не знам дали ще мога пак да се вкюча,покрай Русенската ми визита(дето незнам и колко ще продължи),стиснете ни пак по едни палци другия понеделник между 1 и 3 часа  Hug Hug Hug.Благодаря ви за което  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Духвам,че работа мЪ чака  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 559
...

Исках да ви питам да споделите как реагират мъниците ви,когато им откажете нещо. При нас са невъобразими драми и тръшкане, истерии до дупка  Rolling Eyes Отдавам го на това,че през деня го гледат баби и дядовци и никога нищо не му се отказва /в резултат на това цялата къща и уредите ни са изпотрошени  #2gunfire /, но в крайна сметка може и от характера му да е. Моля ви, споделете.
......
Io_io, това все едно аз съм го писала с тази разлика, че ние във Варна нямаме баби и дядовци, които да ни отменят, за което хем съжалявам, хем съм и доволна, защото никой не ми се бърка. Плюс това наблюдавам, че когато играе с по-малки деца /с по-малко дете/ е по-активна, бута се, бута ги, дърпа им играчките от ръцете в повечето случаи - иска да доминира. Но...като играе с по-големи и е по-плаха, много кротка, чак ми я хвалят колко послушна била. На Преси в момента й пробиват кътниците и е УЖАСНО КРИВА И РЕВЛИВА+тръшкане=ИЗНЕРВЕНА ОБСТАНОВКА. Добре, че навън времето позволява по-дълги разходки и игра, защото вкъщи не е за изтрайване.  ooooh!

Бройте и нас в тази група, направо е невъзможна тия дни Rolling Eyes
За всяко нещо, което и кажем не не може не прави така или махни се от там ще се нараниш(катери се по печката) ooooh! тя почва да реве, но по-скоро вика настървено и след като се мъча да я укротя и занимая с нещо друго тя пак отива на същото място и почва отново да прави същата беля  Crossing Arms  Силви давай идеии  Peace, че направо полудяваме в нас, а за навън е още студено, поне да можехме да я изкараме да се умори малко Blush иначе с другите деца се държи добре Party
Виж целия пост
# 560
Момичета, за кошмарните 2 (години) чували ли сте? Mr. Green Лекарствата са  две - търпение и любов, клише е, но е истина. Към 3 годинки всичко ще е коренно различно Grinning Питайте патило  Joy
Виж целия пост
# 561
Привет дружина! Hug

Ние открихме активния пролетен сезон, Вели е с кашлица, нощно проявена Shocked, педито каза, че е вирус, засягащ трахеята, много упорит, и почти от нищо неповлияващ се. ooooh!
2 нощи не сме спали като хората с баща му - да го завиваме, опипваме дали е топъл, тази нощ се изпокарахме в 1.30 Mr. Green КАК точно би било възможно да му се даде сироп Crazy, при положение, че кашляйки, той си спи (при това много дълбоко)... Whistling
Такива неща при нас.
Уикенда ги водихме при пра-баба/дядо, Елината естествено не скъси дистанцията под 2м Twisted Evil, но поне се налудуваха на чист въздух и Слънце, Вели от смяната на климата доби цвят, спря да кашля, грейна... На влизане в Сф обаче, закашлюка изначАле... Tired

Репортаж от мястото на събитието:
Семеен "ГОООЛ" Laughing с дейно  застъпено двуполово участие. Mr. Green

И от фотото, взето назаем, но нещо не му се справих брилиянтно с проф. настройки... Embarassed

Велизар - Слънцезар Heart Eyes
Всяка прилика с лица и събития е повече от... случайна. Joy
Снежанка и Джуджанчо.
И още веднъж.
Елина и баУ баУ.
Елина се чуди каква пакост да сътвори.
Хрумна ми нещо.
Да живее културата. Blush
И всички, които я разпространяват...hahaha
И една муцуна за чао!

П.С. Деска, как можА да си изтриеш снимките, като знаеш, че не ми се полага комп събота и неделя Tired, и няма да успея да ги видяя??? Sad Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 562
Момичета, за кошмарните 2 (години) чували ли сте? Mr. Green Лекарствата са  две - търпение и любов, клише е, но е истина. Към 3 годинки всичко ще е коренно различно Grinning Питайте патило  Joy
Даа тук им викат хорибъл ту анд терибъл трии, тоест и третата не е по-розова май Wink Обаче имам питанка, трябва ли да им се позволява всичко?
Седмичния снимков матеРиал на Олчето е прелестен Peace ех как ви завиждам на хубавото временцее Hug, тук е все така студено около 0 градуса сиво, мрачно и подтискащо Rolling Eyes Олче хайде преборвайте с Вели бързо кашлицата и пазете Елинка-бубулинка да не се разкашлюка Hug сладури големи са Peace
Виж целия пост
# 563
Олче, писали сме заедно. Ами много бавно четеш днес. Laughing Ще ти ги пусна на едно друго място снимките.  Wink Hug Аз пък цял ден надничам за Ени и Вели. Blush Мушмуроците те. Heart Eyes Heart Eyes Вели бързичко да я тръшва тази кашлица , а систърчето да бяга надалеч от такива работи. Hug

Еми, ще стискаме, и още как. fingerscrossed

Обаче имам питанка, трябва ли да им се позволява всичко?
Всичко - не, но достатъчно. Wink
За третата годинкаааа... моят опит говори, че е цветя и рози в сравнение с втората. Вери беше писала преди време за четните и нечетните години. Wink То няма да е човешко толкова дълго време тормоз. hahaha Ох, смешно ми е, ама защото не ми е на главата вече това, пу-пу. Анелия си е все същото агънце. Heart Eyes
Виж целия пост
# 564
Еми, звучи много добре. Довечера ще ходим в един Ментов Носорог,на който възлагам надежди и ако не се спрем на него,ще ти пиша на лични за контакти. Овча Купел 2 не ни е чак толкова далече.

И аз да се присъединя към въпроса на Мимето за позволяването-и по-специално за моментите,в които не се поддават на разсейване с нещо друго. Защото той като зацикли за нещо определено и нщма оттърване-снощи изпадна в истерия направо. Някакси не съумявам да намеря границата между това,кога да му дам нещо и кога просто иска да види до къде може да се наложи. Проблемът при нас е,че наистина ми се струва, че иска да се налага. Например иска да му подам водата, а тя е почти до него....и ако не я подам,почва безумно тръшкане и рев...ами,не може така пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 565
Йо-йо при нас проблема е по-скоро беладжииски, иска да види до къде може да стигне преди да подскочим и да я дръпнем, скараме и тн(а за бда(вода)) тя си има и си я взима, но наистина пробват хитрушите как и до къде могат да се налагат, макър че не мисля че могат да разсъждават чак до там, просто според мен им е интересно да ни видят реакциите, мъча се да не се поддавам на провокации, но Диди ги измисля все едни Crazy Вчера например искаше да скочи с глава надолу от високата облегалка на дивана отзад ooooh! след това искаше да се катери по печката(хваща се да дръжката на фурната и се надига нагоре) Naughtyа печката е на газ и ако завърти ключетата ще се включат котлоните и ще стане белята ooooh! вече всички врати на стаи и бани се заключват щото диването влиза и почва да подрежда по нейно осмотрение, а в банята се съблича и влиза в ваната Whistling и чака да я изкъпем Joy
Хайде че пак много се разписах  bouquet

ПС Нанни и аз я бях научила на мамо моля те дай обаче тия дни имам коренно различно дете Crossing Arms съгласна съм с теб Peace
Виж целия пост
# 566
Какво да се прави, човещинка. Всеки се бори за място под слънцето. Особено овнешко-телешкото население.  Wink
Тръшка се за разни работи. За някои неща отстъпвам, за други съвсем не. Гледаме с татко й да сме на едно и също мнение пред нея. Баба й я глезунчи, но в разумни граници, защото щерка й е много серт.  Laughing Иначе и преди съм ви споделяла за тактиката ми - правя каквото прави и дребната в кризисните моменти и скоро е забравила за какво точно беше нечовешката драма.  Laughing
Олче, да минава гадния кашлюк. Имам чувството, че в София прахоляците са с лопата да ринеш.  Tired
Много гот репортаж.  Heart Eyes
Еми, успех.   bouquet
Деси, лека адаптация, особено за теб.  Hug
Виж целия пост
# 567
Mимето, аз не позволявам всичко, че после иди го отучвай. Пък и Асан човек... Crossing Arms
Дори съм го научила да пита" Може ли?" и да казва:"Благодаря" и "Моля те!", че само така баткото си дава играчките без бой от страна на Кико. Съответно най-интересната играчка е тази, която другия държи и иди им обяснявай... Whistling ooooh!

Цитат на: Io Io
Например иска да му подам водата, а тя е почти до него....и ако не я подам,почва безумно тръшкане и рев...ами,не може така пък
Няма да се даваш.  Naughty Аз заради подобен род артистизъм още обличам баткото...

Деси, да ти е честита малката ученичка! Успешен старт й пожелавам! Hug

Еми,  Praynig Hug

Олче, Джуджанчо да пребори бързо кашлицата! Hug
Тези отхрачващите сиропи по принцип не е препоръчително да се дават преди лягане, защото засилват кашлянето, нали уж втечняват секрета.
И Кико така по нощите кашляше и спеше... Shocked Целувки на Снежанка! Heart Eyes
Виж целия пост
# 568
Миме,Io Io,sisley и всички  с тръшкащи се деца положението при нас е същото Mr. GreenДеси много добре  е казала търпение и любов.Аврора изпада в страхотна истерия,плач,лазене по земята мятане по кревата.Доста продължително и труно овладяемо.В началото на к ризата се опитвам да я успокоя с каквото мога(гушкане,пеене,притискам я до мен силно да ме усеща,давам вода биберон),но рядко успявам да я утеша бързо.Ето днес преди точно 2часа пресен случай.Сядаме да обядваме,съответно тя нещо не одобрява супата и иска банан.Давам банан хапва си тя,но баба и жената решава да обядва с нас(и тя е човек все пак).Вади се хляба и Ави зарязва банана и иска хляб,баба реже филийка,но Ави не ,иска голеемия цял хляб да чупи и ръфа.Аз съответно казвам,че си има филийка да си хапва нея хляба е за всички и всички си режем да ядем от него.Тръшкането почна.Сълзи и сополи гушна я опитах да успокя,но не.Реших да я оставя да плаче и да си излее гнева колкото иска.Продължи 20минутно тършкане през което време аз си вършех нещо хвърляйки по едно око.Тя лази след ме н да я виждам и когато не съм в обсег и два и ляга където съм.Този път реших да я оставя да се тръшка.По едно време се поумори и долази сополивичка да я гушна.Гушкахме се 10мин с песнички и се   приключи.Но попринцип спи ли и се и не си ли легне на време или гладна ли е(макар,че гладна по-търпи)става страшно.Няма как трябва да се научи,че има неща които не може веднага да получи,които не може да пипа(защото е опасно),не може щом и хрумне нещо винаги и вендга да се случват.Те няма как да изразят гнева си в думи и така ни показват колко са ни ядосни.Плачат блъскат тръшкат.Ще премине и това дай Боже по-скоро.По нататък ще може да се водят по-логични и смислени разговори,които се надавям да ни помагат.
Виж целия пост
# 569
Я да се включа набързо и да честитя първа рождения ден на най-красивата Габи!
С Мони и Пипо й пожелаваме прекрасно детство, много игри, здраве и още повече късмет винаги!!!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия