Паническо разстройство - част 7

  • 187 842
  • 766
# 195
Момичета, вие не сте болни, за да се тъпчете с лекарства........ успокоителни, антидепресанти.
Те само могат да ви помогнат да се справите с физическия дискомфорт, докато промените нагласата си към живота и начина на мислене.
Няма лекарство, което да връща позитивното мислене, няма лекарство, което да лекува душата.
Работете върху себе си, заемете се с действие за да прогоните безпокойството, не се самовглъбявайте, престанете да се самоизследвате. Живота е толкова прекрасен, отворете очите си и му се радвайте. Hug
Виж целия пост
# 196
може ли някой да ми каже мнението си за Стимулатон  newsm78
Аз пия Стимулотон от няколко месеца,стъпих си на краката,но както предполагам знаеш за всеки е индивидуално.Останалото зависи от мен и само от мен.Налагам си да поддържам положителна настройка,да се радвам на малките неща,физическа дейност-дори само да лъснеш една стая си ангажираш вниманието.
kukli4kata23автогенен тренинг можеш да си правиш и сама,без да даваш баснословни суми.От моята пси го знам-от каквото се страхуваш започваш да го правиш всеки ден по малко като постепенно го увеличаваш.Мен ме беше страх да излизам сама,започнах на малки разстояния като си повтарях,че ми е приятно,а като се върнех си казвах "Браво,ти се справи".И така всеки ден.Чети темата "Подсъзнанието може всичко",на мен лично ми действа много добре".Всичко е в главите ни,бъдете уверени в себе си  bouquet
Виж целия пост
# 197
Ами аз изпадам в такова състояние за трети път и двата пъти съм била Стимулатон и ми е помагало. Сега се чудя дали има вероятност да не подейства  Cry Като го пия и ми се гади но лекаря каза че е временно докато се свикне с него. На вас гадило ли ви се е от антидепресантите отначало ShockedСлед две седмици трябва да заминавам за САЩ и си умирам от страх,какво ще правя там. Как мислите дали ще ми бъде по добре или ще се влоша? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  Praynig
Виж целия пост
# 198
Ами аз изпадам в такова състояние за трети път и двата пъти съм била Стимулатон и ми е помагало. Сега се чудя дали има вероятност да не подейства  Cry Като го пия и ми се гади но лекаря каза че е временно докато се свикне с него. На вас гадило ли ви се е от антидепресантите отначало ShockedСлед две седмици трябва да заминавам за САЩ и си умирам от страх,какво ще правя там. Как мислите дали ще ми бъде по добре или ще се влоша? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  Praynig
За съжаление, няма как да ти кажем дали ще се подобриш, но ти го пожелавам от все сърце!Мисли позитивно, това е единственото трайно лечение! Wink
Виж целия пост
# 199
Ще се чувстваш така като си настроиш! Ако от сега започнеш да си мислиш, че като отидеш там всичко ще е ок...то наистина ще бъде така! Но ако се настройваш негативно, просто няма как да е иначе. Нали знаеш, че всичко е до нагласа.
Виж целия пост
# 200
Ами аз изпадам в такова състояние за трети път и двата пъти съм била Стимулатон и ми е помагало. Сега се чудя дали има вероятност да не подейства  Cry Като го пия и ми се гади но лекаря каза че е временно докато се свикне с него. На вас гадило ли ви се е от антидепресантите отначало ShockedСлед две седмици трябва да заминавам за САЩ и си умирам от страх,какво ще правя там. Как мислите дали ще ми бъде по добре или ще се влоша? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  Praynig
Мила, на мен ми се гадеше от всичко, не само от хапчетата Simple Smile Щом си събрала куража да тръгнеш за САЩ, направо си герой, битката е спечелена на 90 %. Сега остава да спреш да мислиш толкова и ще имаш 100% успех Hug
Виж целия пост
# 201
Благодаря ви на всички много сте мили   bouquet Имам си още тези атаки но се моля да минават че е много гадно  Shocked  Praynig
Виж целия пост
# 202
Здравейте! С ПР съм от 5 години, но почти не съм се лекувала. Миналата година изкарах един курс с ксанакс и флуанксол и след това горе-долу бях добре. Но преди 3-4 седмици започна постоянно да ми прилошава, дори в къщи. Ходих на лекар изписа ми ксанакс и АД /забравих му името/. ЗАпочнаха  страшни кризи, целодневно. Смениха ги с ривотрил и ленуксин...отново същия ад. Доктора настоя на продължа да ги взимам и да увелича дозата на ривотрила..от което се почувствах още по-зле. Спрях ги на своя глава, взимам само ривотрил, но пак съм като парцал, а и нервното напрежение е постоянно, не се храня от 7 дена вече като хората. Чудя се вече какво да правя..безнадежно ми е..дали да не спра всички лекарства и да пробвам с билки? Моля ви помогнете ми! Някой изпитвал ли е подобно нещо?Знам, че трябва да пия АД за да се лекувам от страха/развих агорафобия/, но как да стане като се чувствам ужасно, а казват че страничните ефекти отшумяват след 1-3 седмици. Аз съм всеки ден на легло и  почти не мога да стана..отчаяна съм..
Виж целия пост
# 203
Попринцип АД имат много странични ефекти отначалото на лечението. И мен ми се гади още даже а пия Ад от 2 седмици. Sick Аз лично съм се измъквала два пъти с АД досега. Ходила съм и на псохолог но нищо, само лекарствата и позитивното мислене помагат. Трябва да издърпиш първата седмица и страничните ефекти ще отихнат. Но наистина разбирам всички,защото знам какъм кошмар е това ПР. И все още изживявам този гаден кошмар  #2gunfire
Виж целия пост
# 204
Знаем също, че АД са забранени по време на бременност и кърмене.
Много антидепресанти са позполени по време на бременост и не вредят на плода.
Може би има различни мнения, но ето още едно: http://www.dr-petarnikolov.org/questions.html#q9
Виж целия пост
# 205
Диди, не бъди безотговорна. Като са ти казали да пиеш хапчетата, пий  ги. Не казвам да е вечно, но състоянието ти явно е толкова влошено, че без медикаменти няма да стане. Не се храниш от седем дни, това не е добре. И аз сптях да се храня и нямаш идея какво си навлякох, не стига,че пиех ривотрил и АД, ами и до гастроентерогол опрях заради това неядене. Знам, че ривотрила дразни стомаха, затова ти се гади така. Хапвай нещо леко, но не оставяй АД.
Виж целия пост
# 206
Хора мислите ли че антидепресантите помагат наиситна?  #Crazy Вече се отчайвам а ги пич две седмици и още се чувствам кофти  #2gunfire
Виж целия пост
# 207
Добре де, нали и преди си пила АД, виждаш ли ефект, или не? Не очаквай чудеса от хапчетата, те са само спомагателно средство. Освен това е нужен около месец, за да усетиш ефекта. Докато постоянно се питаш няма ли да започнат да действат, само влошаваш нещата. Търпение му е майката при ПР Wink
Виж целия пост
# 208
Цитат
Хора мислите ли че антидепресантите помагат наистина?   Вече се отчайвам а ги пич две седмици и още се чувствам кофти 
Знам че има много мнения по този въпрос, но лично на мен ми помогнаха много тогава,настина трябва да мине време за да се почувстваш по-добре.Имай в  предвид,че АД не лекуват проблема,а само подтискат симптомите,казвам ти го от личен опит.До като бях добре и не мислех за това,в един момент започна от всичко от начало,за това казвам че те не решават проблема,сигурно има и хора на които са помогнали,но при мен не стана само АД.Аз в началото също бях отчаяна като теб,но си изтърпях всички странични ефект + напълняването 20кг. Cry,но за мен беше важно да се чувствам добре,НЕ КАЗВАМ ЧЕ И ПРИ ТЕБ ЩЕ СТАНЕ ТАКА С КИЛОГРАМИТЕ,ВСЕКИ СИ Е ИНДИВИДУАЛЕН.Моя съвет е да изчакаш да мине малко време и да не се отчайваш  Hug
Виж целия пост
# 209
Преди съм пила Стимулатон 2 пъти и ми помогна сега пак го пия но незнам дали и трети път ще ми помогне или трябва нещо друго да взимам. Аз се питам постоянно дали ще подейства или не защото трябва да замина за САЩ след една седмица и не искам да се чувствам така и там. Много ме е страх от  това и вече не ми се ходи там заради това ПР но е късно и се чувствам в безисходица. Преди и ядвата пъти имах агрофобия,сега се опитвам да не се оставям да ме завладее и ходя на лекции или излизам на разходки,но въпреки всичко се чувствам зле и то най- вече сутрин. Ако сутринта съм много зле, целия ми ден ще е такъв.  #Cussing out Знам че съм досадна но наиситна искам да се отърва от това час по скоро  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия