Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо някой на 25 години може да се нуждае от лекарства за кръвно налягане?
Какви са симптомите на хипогликемията?
Какво представлява гликираният хемоглобин?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо някой на 25 години може да се нуждае от лекарства за кръвно налягане?
Някой на 25 години може да се нуждае от лекарства за кръвно налягане, защото високото кръвно налягане може да бъде причинено от различни фактори, включително генетика, стрес, липса на физическа активност, неправилно хранене и други здравословни проблеми. Важно е да се консултирате с лекар, който да определи причината за високото кръвно налягане и да предпише подходящо лечение.
-
Какви са симптомите на хипогликемията?
-
Какво представлява гликираният хемоглобин?
Гликираният хемоглобин отразява качеството на контрол на кръвната захар за период от 4-8 седмици преди момента на изследването. Това изследване показва каква е средната стойност на кръвната захар за период от 4-6 седмици. Важно е за диабетиците, за да се оцени ефективността на контрола върху нивата на кръвната захар.
-
Какви са симптомите на хипогликемия и паническо разстройство (ПА)?
-
Какви са съветите за справяне с хипогликемия и панически атаки?
!
Аз например от месец насам не ходя никъде без съпруга си и той горкия все ми влиза в положение,но на друг нямам доверие и това си е.Не ни остава нищо друго освен да чакаме по-добри дни,с наша помощ разбира се.Трябва да сме силни!Пожелавам ти безпроблемно пътуване със самолета до БГ и на всички останали много сила и психическо здраве.
/quote]