Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 12

  • 31 761
  • 764
# 345
А всеки път плащате ли записа на тонове?...Мен ми писна всеки път 10лв за тонове,20лв на доктора.Миналия понеделник бях последно и сега чак не смея да отида......
Виж целия пост
# 346
Ами май се поема от ЗК. В болницата ли ходиш на запис? Аз нямам спомен да съм плащала за това.
Виж целия пост
# 347
Не при доктора ,който ми води бремеността...
Виж целия пост
# 348
Здравейте, момичета искам да попитам запознатите: днес сутринта имах дразнене в гърлото и съм изсмукала до сега 4 прополки - през 3 часа ги смуках - дали е голямо количеството?
Виж целия пост
# 349
Мен доктора ми беше казал да не се притеснявам,да вземам колкото смятам за нужно..но ми беше изписал тантумверде за смучене...Аз доста се разболявах тази зима..и доста прополки съм изсмукала де.....
Виж целия пост
# 350
На мен за смучене гинеколога ми каза да си взема Гулия Актив
Виж целия пост
# 351
 ЗА тоновете и аз не съм плащала допълнително.
Виж целия пост
# 352
XxX, не трябва нищо да плащаш, записите се поемат от ЗК! а защо даваш по 20 лв на доктора, ако не е тайна  smile3516?!? Докторите, водещи ни консултациите не трябва да ни вземат никакви пари, но за съжаление май е точно обратното! Нямам думи, сега искат майка си и баща си, а нз после за децата какво ще става......да са ни пълни джобовете! newsm12
Виж целия пост
# 353
Ами по принцип като отида на консултация слизам при акушерката и тя винаги намира причина да ме прати при доктора, а всяко здравейте от него е 20 лв  #Cussing out #Cussing out...Общо взето само за 2-3 кръвни изследвания не съм плащала,първия видеозон иии всичко друго съм си плащала,а тука чета че и аналния секрет се поема от касата и записа на тонове и се ядосвам...а като го кажа на акушерката ще ми каже-не вярвай на всичко в нета....
Виж целия пост
# 354
Записа на тонове се поема от касата, но ако го правят в болницата, предполагам и в поликлиниката. Ако е в частния кабинет на доктора той има право да ти иска пари. Друг е въпроса, че пък може да ти даде направление и да те прати с него в болницата. Като му даваш 20 лв поне гледа ли те всеки месец на ехо?
Виж целия пост
# 355
В Тина Киркова отначало беше безплатен запис на тонове, но после го промениха, ама аз не съм много в течение- май 10 лв на всяко ходене, а аз последната седмица трябваше да ходя всеки ден Shocked
Виж целия пост
# 356
От тази сутрин имам едно гадно,гъсто бяло течение..Трябва ли да ме притеснява или е нормално Confused
Виж целия пост
# 357
От тази сутрин имам едно гадно,гъсто бяло течение..Трябва ли да ме притеснява или е нормално Confused
постоянно или еднократно, това може да е тапата?
Виж целия пост
# 358
От тази сутрин имам едно гадно,гъсто бяло течение..Трябва ли да ме притеснява или е нормално Confused
постоянно или еднократно, това може да е тапата?

И аз това си помислих, да не е тапата наистина?
Виж целия пост
# 359
Това е някакъв хаос с плащането за това и онова. Следящим ме лекар в поликлиниката още в началото ми заяви, че всички рутинни изследвания в хода на бременността не се заплащат, прегледите също. Първата кръвна проба ми взеха в една лаборатория извън поликлиниката и наистина и стотинка не ми поискаха. Второто направление акушерката ми каза да го занеса в поликлиничната лаборатория, ама първо да мина през касата да си платя. Излиза, че в поликлиничната лаборатория се плаща, в а във външната не се, шантава работа.
В болницата, където ще раждам си плащам всичко за момента, защото съм на частен прием, а пък ЗК ще ми покрие част от раждането, колкото покрива принципно за секцио и така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия