Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво трябва да направя, ако имам вагинална инфекция по време на бременността?
Какво ще се случи, ако отида в болница за пренос?
Необходимо ли е да мажа гърдите си с нещо по време на бременност, за да се подготвя за кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво трябва да направя, ако имам вагинална инфекция по време на бременността?
-
Какво ще се случи, ако отида в болница за пренос?
-
Необходимо ли е да мажа гърдите си с нещо по време на бременност, за да се подготвя за кърменето?
-
Какво да правя, ако усещам бебето си много често и се притеснявам?
-
Какво да правя, ако имам разстройство, повръщане, висока температура и главоболие?
А и аз не исках да плащам на екип напразно пари..И то сега какво ще стане искам не искам ще трябва ако отида.Той доктора е до 7 в частния си кабинет викна ме в 6 да отида там и после каза заминаваме за родилния :S
Ако бях аз обаче, колкото и да ми се иска максимално физиологично раждане при тези условия, дори и да ми предизвикат раждане не бих се маяла да ида при док. Не, че тя не го е направила вече, де.
Отиди по-добре
Чувствам се ужасно, като болна, като смазана. Ходя бледа и с подути очи.
Това в кръга на шегата. 