Снимките на рожденика чакаме с нетърпение! 
Миме, защо така набързо, как е тумбачето?

Жабче, покажи сестричките, като имаш възможност.

Вили, къде ще сте на море?

very, много хубави са твоите момичета, Вики какви коси има вече, кукла.

Снимките на рожденика чакаме с нетърпение! 








Кошмарна нощ беше. Денем кашля мъничко и нослето си и проходимо, но нощес въобще не успях да прочистя. Капах илогичен разтвор (това по Мария), мазах с Виброцил Гел, давах сироп, накрая намазах гръбчето с Хустагил (или там каквото му е името). Отделно, че преди да си легне детето, чинно си диша върху моята изпарителна маска.
Тобрексът, който капем от седмица (това по предписание на УНГ) изчисти жилавия носен секрет, но дотам. Довечера ще взема Цинабсин и ще започна на своя глава (всъщност снощи на смяна в нашата аптека не беше някоя от нашите си фармацевтки, които доста адекватно консултират и аз си ги ценя много).
Напоследък е с нова мания - иска да й сменям памперса след всеки пиш, ужасссс.
Напоследък е с нова мания - иска да й сменям памперса след всеки пиш, ужасссс.
), обаче няма кой сериозно да се заеме и да я учи. 


иначе гаденето и повръщането мисля че поотминаха малко 

и на въпроса къде ще пишкаш казва в гастите
много я мъчи пак на лекарства но без инхалации
Едното, което обича(х)м, се работи до късно и в почивните дни, а за другото не съм учила навреме
). И така. Бутам я някакси. 

Макар, че са ужасно упорито нещо




. Очичките ли е ударила?



Препоръчани теми