Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 48 101
  • 737
# 600
Дес, сподели каква е новата работа, че ми стана интересно. Успех на работното поприще ти желая и здрави дечица, най - вече! Hug Снимките на рожденика чакаме с нетърпение! Heart Eyes

Миме, защо така набързо, как е тумбачето? Heart Eyes

Жабче, покажи сестричките, като имаш възможност. Hug

Вили, къде ще сте на море? Flutter

very, много хубави са твоите момичета, Вики какви коси има вече, кукла. Heart Eyes
Виж целия пост
# 601
И Вики вече почти не се напикава, на ясла вече въобще, само вкъщи понякога, но навън си е с памперс, макар и почти всеки път сух, а докато беше болна дори и за следобедния сън памперса беше сух. Навън не съм пробвала още да я изпикавам, ама и това ще стане скоро, ще слагаме памперс хащи и така.

Деси, честита нова работа! Много успехи!

Олче, Миме, рони
Heart Eyes

Хайде и тук да поканя варненки да се видим днес в морската към 18:30ч. на морското казино, ще има разни забави

Олче, сега видях, че си допълнила със снимки, както винаги разкошни, особено тези на Симеоновски терен. Все ще ти казвам, че като гледам по снимките Вели ми изглежда абсолютно нормално симпатично момче. Гледа в камера, има контакт, занимава се със сестра си, наистина всичко ми изглежда супер, дано да имате и все по-голям успех с говоренето.
Виж целия пост
# 602
Деси, пожелавам ти работата и ти да се харесвате взаимно! То времето все не стига, майките са много приспособими същества. Важното е младежта да не създава болестни ядове, другото ще бъде наред.  Hug Heart Eyes
ben78, дано скоро и ти да се похвалиш с подобни новини, а Дали да ходи безпроблемно на ясла!  Hug
Олче, браво за снимковия отчет!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
no_name, вчера направих грешка да не започна с тукашните съвети и през носа ни излезе.  Tired Кошмарна нощ беше. Денем кашля мъничко и нослето си и проходимо, но нощес въобще не успях да прочистя. Капах илогичен разтвор (това по Мария), мазах с Виброцил Гел, давах сироп, накрая намазах гръбчето с Хустагил (или там каквото му е името). Отделно, че преди да си легне детето, чинно си диша върху моята изпарителна маска.  Sad Тобрексът, който капем от седмица (това по предписание на УНГ) изчисти жилавия носен секрет, но дотам. Довечера ще взема Цинабсин и ще започна на своя глава (всъщност снощи на смяна в нашата аптека не беше някоя от нашите си фармацевтки, които доста адекватно консултират и аз си ги ценя много).
Виж целия пост
# 603
Рони, само не давай Цинабсина непосредствено преди сън. Че съвсем няма да може да спи детето от теча.  Laughing

Олче, децата пак са болни, в петък съм си вкъщи, дано успея да кача някоя снимка.

Ние сме до под кривата круша с памперсите. Вършим си всичко вътре. Яна само казва от време на време, че иска гърнето, но обикновено е свършила работата преди това.  Laughing Йоана пък въобще не иска да сяда на него, хвърля го, изнася го пред входната врата, въобще протестира по всякакъв начин. И се крие като върши голямата работа - под масата, в къщичката, под някой стол.  Crazy Напоследък е с нова мания - иска да й сменям памперса след всеки пиш, ужасссс.
Виж целия пост
# 604
Ние сме до под кривата круша с памперсите. Вършим си всичко вътре. Яна само казва от време на време, че иска гърнето, но обикновено е свършила работата преди това.  Laughing Йоана пък въобще не иска да сяда на него, хвърля го, изнася го пред входната врата, въобще протестира по всякакъв начин. И се крие като върши голямата работа - под масата, в къщичката, под някой стол.  Crazy Напоследък е с нова мания - иска да й сменям памперса след всеки пиш, ужасссс.

Жабче, и ние, да не ти пука. Laughing
Много ясно разбира къде и какво трябва да се прави, даже и е кеф да сяда на дъската на тоалетната (нашата е с патета, любим добитък Crazy), обаче няма кой сериозно да се заеме и да я учи. Rolling Eyes
Подозирам, че по време на моята отпуска ще се разделяме с дупе-запарителите. Mr. Green
Виж целия пост
# 605
И ние сме само на памперси. Гърнето се ползва като столче и какво ли още не.

Много хубави снимки сте пуснали.

Бързо оздравяване на всички болни дечица.
Виж целия пост
# 606
Рони,и аз за хрема давам Цинабсин много съм доволна и по себе си съдя също оправи ми синузита за 15дни успоредно с Хепър сулфур,но той мисля не ви е необходим.Прискам и Еуфорбиум от който също съм много доволна.Клеева тинктура,Алиум цепа 15 абе всичко пробвам ,но най-вече Цинабсина и Еуфор.с клеевата тинк.действат.

Олче много хубави новини честито дай Боже сам такива да са вече.Жалко ,че няма да ви има ЖЗ акоп акидваме тогава Peace

Надявам се да се съберем за неделя повече много искам да ви видя ин лайффф LaughingДано и времето да е блакосклонно Praynig

До скоро Hug
Виж целия пост
# 607
Миме защо така набързо, как е тумбачето? Heart Eyes

Олче да кажем че съм добре, някаква инфекция ме мъчи и пия АБ, коремче почна да си личи, а за един месец съм качила близо 5кг, което ме стресна и сега уж внимавам кво ям Wink иначе гаденето и повръщането мисля че поотминаха малко Wink
Виж целия пост
# 608
Жабче честита нова къща  Hug
И ние сме до никъде с памперса точно като малките Жабета сме  Mr. Green До днес Ники за пръв път се изпишка в гърнето но явно късно се усеща и следващия го направи до него, ама важното е че най накрая реши да пишка вътре надявам се до две седмици да го махна панчи/както му казва/ . Надявам се Мади като гледа да свикне и тя защото гърнето за нея е парсона нон грага  ooooh! и на въпроса къде ще пишкаш казва в гастите  Mr. Green
Тя милата пак е с алергия  Tired много я мъчи пак на лекарства но без инхалации
Иначе не пиша често защото се прибираме в къщи само за сън , а докато те спинкат мама трябва да си погледне къщата
Деси честита работа

 
Виж целия пост
# 609
И Вики е с ужасна слънчева алергия и понеже постоянно (макар и само след ясла) да е пак на слънце и не може да зарастнат пъпките, цяла нощ се чеше и ме вика да я мажа Tired
В същото време търка постоянно очите и те не минават въпреки капките.
Виж целия пост
# 610
Миме, Олче, любопитки такива  Laughing Mr. Green. Започнах работа при един приятел на Митко, шия детски дрешки. Работното ми време е перфектно за носене и прибиране на деца от детски градинини, това беше най-важноото. Whistling Едното, което обича(х)м, се работи до късно и в почивните дни, а за другото не съм учила навреме  Mr. Green... Шефовете ми са страхотни хора (не защото са приятели), младо семейство с малко дете (съответно разбирания на ''проблемите'' ми  Crazy). И така. Бутам я някакси. Simple Smile

Обещаните снимки: цък  photo

Вери, Дани, дано има облекчение скоро при дечицата ви от тези алергии. Praynig Макар, че са ужасно упорито нещо  Confused. Гуш Hug Hug Hug

Миме, снахичката ми е добре, Аничка я спря от яслата заради боледуванията, и намериха начин с тати да се справят сами с гледането й. Не сме се виждали отдавна, само се чуваме по телефона, то все някой болен... предимно ние. Rolling Eyes
А ти се оправяй бързичко, не ти се позволяват такива екстри като инфекцийки.  action032

Хубава вечер на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 611
Хорца, къде и кога ще е срещата в неделя, да опитам да дойдем и ние. Ще сме без тати този уикенд, но със свеки може и да се престрашим да се спуснем надолу с двете деца  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 612
Хорица, къде и кога ще е срещата в неделя, да опитам да дойдем и ние. Ще сме без тати този уикенд, но със свеки може и да се престрашим да се спуснем надолу с двете деца  Rolling Eyes
Чакам идеи, но предвид обещанията за "хубаво" време, предложението ми е за Заимовата градина в преди обедно време.  Rolling Eyes
Деска, страхотни снимки!  Heart Eyes
Миме, хайде изтребвай ги гадините. Усещането ти за момиченце ли е?  Grinning Heart Eyes
Вери, дано скоро да наборите дружно гадната алергия на Вики  Hug. Очичките ли е ударила?  Confused
Сега едно много приятно инфо. Марти на Фивчето вече прехвърли заветните 2 килца и може би доста скоро ще бъде в щастливите гуш на мама, на тати, на бабите ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марчето май е с трета сливица. Това рече вчера УНГ-то от поликлиниката. Вече секрети нямала, но какво точно създава усещането за изтичане към гърдичките не знам. Втори ден е на Цинабсин и не знам дали има подобрение. Също така не знам и как ще взаимодейства с предписаното противоалергично лекарство. Сега ще търся читав Лекар-хомеопат, както и специалист, който да ми каже защо Мария има издатина от едната страна на ребрата. Вчера в чакалнята на поликлиниката направих това откритие.  Confused
Виж целия пост
# 613
Марчето май е с трета сливица. Това рече вчера УНГ-то от поликлиниката.

Сега се присетих и да не забравя по-натам, ще го напиша сега. Ако е трета сливица, наши съседи си заведоха детето при някаква лекарка, която практикува китайска медицина. Понеже детето хъркаше по цяла нощ, не можеше да диша добре, бяха се наточили хирурзи да го оперират, но родителите не искаха, затова прибегнаха до алтернативна медицина. Споделиха, че са потресени от резултата. Ходили 3 пъти мисля, дръпнала му ушите да изпукат по някаква техника и всичко си дошло на мястото.  Shocked Казаха, че сега не го чуват въобще като спи и чак се притеснили отначало...
Обаче това с подутината ме притесни. Дано да не е нещо сериозно!  Praynig

Деси, толкова щастливи дечица има на снимките!!!
Виж целия пост
# 614
рони, аз бях писала преди 2 седмици Вики си е бръкнала в окото с някакво клонче на вилата и беше много зачервено, явно е било и пръскано с препарат от баща ми и е инфектирало очите, станаха кръв червени и двете, тя ги търка денонощно, капехме капки и се пооправиха, казаха да капим 10дни, за да не повтори пак, но нали се разболя от вируса с повръщането и хомеопатката каза да спрем капките, а после като оздравее ще борим алергиите. В същото време при първото по-силно слънце Вики получи страхотни обриви по ръцете там, където я е пекло най-много. Вече 2-3 седмици са в ужасно състояние. Хомеопатката ми вчера каза, че ръцете и очите са свързани и изписа едно хомеопатично като каза да спрем всякакво мазане и капене на капки. Тази нощ страшно много се чеса Tired
Вики също е с трета сливица, хомеопатката каза, че докато не излязат всички зъби няма да лекуваме нищо. Аз те съветвам също да не предприемаш нищо от конвенционалното лечение на трета сливица.  Личната ни е много готина, знае, че се лекуваме с хомеопатия и само диагностицира каквото се налага, но каза, че също никое от леченията не помага кой знае колко.

Радвам се за Фийвър, все така хубави новини да има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия