Обажда ли се ЕГН-то и по какъв начин?

  • 12 496
  • 110
# 15
Богиньо, ти тука ли си, мари?  Crazy Можех да се хвана на бас, че си двайсетина годишен цепеняк.  Айде, па да почерпиш.  Wink

По темата,  обаждането го усещам  с липсата на енергия в последно време, бързо се уморявам. Мога да заспя и седнала вече.
Виж целия пост
# 16
Aми! Нищо му няма на ЕГН-то ми. Но забелязвам, че просто нищо не е същото - виното не е същото, храната, козметиката, дрехите, спортът и той, за махмурлука да не говорим. Ама, ха - нищо не е като едно време, пфууу...само аз съм си същата!
Виж целия пост
# 17
Богиньо, ти тука ли си, мари?  Crazy Можех да се хвана на бас, че си двайсетина годишен цепеняк.  Айде, па да почерпиш.  Wink


Мерси за комплимента. Ще черпя.
Ама аз все пак държа да подчертая и го направих де, че не съм в графата 35+. Попитах дали имам право да се изказвам по темата, ама не ми отговориха. Тъй че си сметнах, че мога да си говоря "цепеняшки" Simple Smile /супер израз, между другото/ Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Преди спях до обяд, вече ставам на разсъмване  Mr. Green По-трудно свалям килограми, трябва да слагам очила с диоптър  Sick
Виж целия пост
# 19
Обажда се ЕГН-то....Вместо дрехи, взех да си купувам тиганчета....
По дух съм си същият шемет, а по външен вид се намирам за по-привлекателна Mr. Green

Виж целия пост
# 20
Хващам началната граница, та да се изкажа и аз.
Боли ме гърба- ходя на тречинг йога и съм много доволна.
Започвам да закостенявам в някои насоки, а си мислех, че ще остана разкрепостен човек.
Станах безобразен защитник и ценител на личното си спокойствие и рахатлък.
Все по-мързеливи отпуски планувам, а преди бяха по-скоро спортни лагери.
Харесва ми, че кожата ми най-после се пооправи, защото имах много проблеми преди.
Гледам по-философски на доста неща, които преди бяха способни да ми докарат доста безсънни нощи.
Виж целия пост
# 21
Обажда се ЕГН-то....Вместо дрехи, взех да си купувам тиганчета....

НИдей, бе ... те и тиганите не са като едно време - като пържа в тях имам киселини. Какви тигани имаше, ехххх.
Виж целия пост
# 22
Децата започнаха да ми казват "лельо", с което категорично не съм съгласна.   Laughing


 
Виж целия пост
# 23
И аз съм някой и друг месец преди 35.
Та признаците - страдам от хронично недоспиване, Tired а спя по 7-8 часа.Нямам желание за купони до малките часове и когато имам гости се моля, като наближи 12ч.да кажат, че ще си тръгват. Mr. Green
Имам доста бели косми в предната част на косата/поне тях забелязвам/ и се чудя как да ги замаскирам, защото не се боядисвам и не искам да го правя.До сега от няколко години си правя кичури/руси/, но вече и те не спасяват положението. И без това рядката ми коса стана чуплива, без блясък и пада сериозно.Бръчици макар и фини, забелязвам около устата, когато се смея.Боли ме кръста доста често.Започнах доста да забравям, но за това причината май е в Хашимотото ми.И вечно съм изморена #Cussing out, с доста големи усилия на волята си налагам да бъда фурията, която съм била до сега, защото аз може да остарявам, но ангажиментите и работата ми не намалява и няма кой да я свърши. А да и щях да забравя, онзи ден ми направи изненадващо впечатление, че кожата по тялото ме изведнъж е станала много мека, не е увиснала, но някак не е така стегната, както преди.Мъжо каза да ходя на фитнес, като ми е проблем, но няма да стане, въпреки че имаме фитнес в службата и мога да го ползвам след работа и то безплатно.Не ме влече и това е....
Единствено нямам промяна в кг.и до сега съм си на същите килограми от както бях на 20г.-48кг.Но това го отдавам на гена си.А и май мъжо става по привързан към мене, може би защото и той е доста променен Mr. Green/шкембенце и всички други екстри/или просто му харесват по зрели жени .newsm78
Виж целия пост
# 24
Децата започнаха да ми казват "лельо", с което категорично не съм съгласна.   Laughing


 
Това ме стряскаше в началото, но сега се опитвам да не му обръщам внимание, а и не се случва все още достатъчно често Mr. Green
Виж целия пост
# 25
Обажда се ЕГН-то....Вместо дрехи, взех да си купувам тиганчета....

НИдей, бе ... те и тиганите не са като едно време - като пържа в тях имам киселини. Какви тигани имаше, ехххх.

 Joy

Ментова, уби ме!

Аз не усещам никакво ЕГН, никога не съм била по-здрава и по-свежа.
Ама това е, защото стартът ми беше адски лош. Бях от онези толкова болнави деца, дето само чукаш на дърво да не ти се паднат на теб, щото няма да се справиш и ще се застреляш. Имах лумбаго, фациалис и невралгия на троичния нерв още на 13, честно! Няколко пъти бях на път да си ходя, така да се каже, оттатък. Влачих се като недоубита има-няма до 30-та си година. И от 32та, когато забременях, се почна един възход, не ти е работа! Идведнъж разбрах що е то да изкараш цял ден на крак без пет пъти да ти се приспи или да се чувстваш като парцал от ставането още. Започнах да спя два пъти повече, а уж би трябвало да е обратното. Та, аз само съм благодарна за тенденциите в развитието на нещата при мен - и отвън, и отвътре. Ами, така, де, 30 и нещо години чанч, няма все така да е, я!  
Виж целия пост
# 26
Не се обажда,ама направо крещи.С пълно гърло.
Преди време когато мъжът ми беше на моите години вземаше витамини и аз много го подигравах.
Познайте от какво имам нужда аз?
Виж целия пост
# 27
Saule  Hugти не остаряваш.
Прости ти ставаш с една година по красива,по умна и по желана Heart Eyes
Виж целия пост
# 28
Че вие не сте ли си били винаги с това ЕГН  newsm78
 Mr. Green
Няма да пиша в темата, не съм в таргет групата  smile3534
Виж целия пост
# 29
Родих 2 деца след 35-тата си годишнина.
ЕГН-то ми или хич не се обажда или аз нямам време да го чуя. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия