Можех да се хвана на бас, че си двайсетина годишен цепеняк. Айде, па да почерпиш.
По темата, обаждането го усещам с липсата на енергия в последно време, бързо се уморявам. Мога да заспя и седнала вече.
Можех да се хвана на бас, че си двайсетина годишен цепеняк. Айде, па да почерпиш.
Можех да се хвана на бас, че си двайсетина годишен цепеняк. Айде, па да почерпиш.
/супер израз, между другото/
а спя по 7-8 часа.Нямам желание за купони до малките часове и когато имам гости се моля, като наближи 12ч.да кажат, че ще си тръгват.
, с доста големи усилия на волята си налагам да бъда фурията, която съм била до сега, защото аз може да остарявам, но ангажиментите и работата ми не намалява и няма кой да я свърши. А да и щях да забравя, онзи ден ми направи изненадващо впечатление, че кожата по тялото ме изведнъж е станала много мека, не е увиснала, но някак не е така стегната, както преди.Мъжо каза да ходя на фитнес, като ми е проблем, но няма да стане, въпреки че имаме фитнес в службата и мога да го ползвам след работа и то безплатно.Не ме влече и това е....
ти не остаряваш.

Препоръчани теми