АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 072
  • 730
# 150
Деси успех в учението ,а ако не е тайна каква педагогика записа  Grinning аз по принцип съм икономист но имам и педагогическа правоспособност беше ми много интересно и много леко минаха две години за придобиването и дано и при теб е така  Hug
Браво на Ани мойте не ползват памперс изобщо много рядко нощно време се напикават но си ги проверявам ние нали не спим много добре  Tired Дори в понеделник ги водих на детски клуб и реших да сложа пампи на Мади да не би да свърши нещо и тя изобщо не ми разреши  Mr. Green
За акото и двете го върщат в гащите ама ще се научат все някой ден  Mr. Green
Напоследък наистина съм в някаква поредица от отрицателни случки като почнем от неходенето ни на море  Close ама дано нов месец нов късмет защото е много важен за нас с мъжо ще направим 4 години от както се събрахме, ще катдидатствам за работа като учителка и на 1 септември ще си имам две ученички надявам се всичко да мине добре  Praynig
Мади днес е по дабре няма Т ама заспа в 11,30 въпреки че стана в 8  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 151
Хайде и ние за жалост сме в кюпа с болните. Калина има херпангина. Къде и от кого се зарази в тази жега не знам.  Rolling Eyes
Отделно 2 дечица от морската ни компания са вече с варицела и ще чакам да видя дали и Калина няма да я изкара,

Деси, честито студентство! Да е много леко и забавно ти пожелавам.   bouquet

Дани Нетева, хайде дано нов месец нов късмет.  Peace
Виж целия пост
# 152

Ха сега да почерпя от оригиналната торта от сватбата ни, днес имаме годишнина от 1вата ни сватба, с пожелание да сме здрави, мм повече да слуша жена си и декември едно здраво бебче  Mr. Green
Набързо да прескоча да ви поздравя, не пиша, но ви чета всеки ден страхотни снимки на сладки пораснали дечица, болничките бързо да се оправят Hug
Виж целия пост
# 153
Благодаря ви за пожеланията, страхотни сте!   bouquet
Дани, предучилищна и начална училищна педагогика.  Simple Smile
Стиснати палци имаш и от мен за по-късметлийски нов месец. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Радвам се, че Мади се подобрява, пу-пу. Hug

ma_lolo, каква е тази диагноза? Дано бързо се оправя Калина. Praynig

Миме, честита годишнина!   bouquet Да ви се сбъднат всичките желания!

Дописвам. no name, аз точно така ще направя с махането на нощния/следобедния памперс, както си описала. Те непромокаемите чаршафчета са с размера на матрака почти, слагам непромокаемото, отгоре - памучното. А моментът е дошъл (според мен и моя опит), когато сутрин памперсите са сухи. При Ани това май вече се случва, снощи стана и ме събуди (към 2-3h), защото искала да пишка, и до сутринта не беше пишкала повече. Също не е лошо поне докато свикнат, да не пият много течности вечер, и да не ядат много диня. Laughing Става въпрос непосредствено преди сън де, а не да се държат жадни цяла вечер. Grinning
Виж целия пост
# 154
Миме, честита годишнина, макар и на патерица! Да сте много влюбени и щастливи още дълги години и каквото си си пожелала да се сбъдне   bouquet
Пиши как си? Как е бебето? Казаха ли ви вече какъв е пола? Доколкото знам в usa не правят често ехографски прегледи.

Деси, честито за новите начинания! Звучиш много ентусиазирана  Simple Smile Пожелавам ти да запазиш това чувство и да си удовлетворена и от ученето, и от работата вкъщи  Hug
Дани, стиснати палци и от мен за нов късмет за напред. Здраве и успех за новата работа.
Ма_ лоло, да се оправя бързо Калина, че доколкото съм чувала е неприятна болест.
Радвам се, че Рони са забягнали на моренце. Чакаме снимков материал от всички почиващи Simple Smile
Виж целия пост
# 155
И Ники е с ангина  Tired Мади вече е по добре на в къщи си имам две мрънкащи и мнооогооо кисели госпожици  Tired
Деси ще ти бъде много интересно ще си развиеш и музикалните способности а пък и ти си си творческа личност и няма да те затрудни следването  Wink
Деси разсъждениятати за памперса са много вярни а щом и Ани те буди Мади вчера се напишка и сменяхме чаршафи посред нощ но това се случва много рядко
Миме честита годишнена даон получите най прекрасния коледен подарък  Hug
Хайде и ние за жалост сме в кюпа с болните. Калина има херпангина. Къде и от кого се зарази в тази жега не знам. 
От където и ние , но дано бързо се оправят всички болнички  Praynig
Виж целия пост
# 156
Едно голямо "гуш"  Hug за всички болни човечета!

Деси, аз същи мисля като теб, но ще си почакам...при нас и следобедния и нощния памперс са наквасени (особено нощния).

Мимето*, честита годишнина на патерици! Нека любовта винаги изпълва вашия дом!   bouquet
Виж целия пост
# 157
Завърнахме се вчера. Беше кратко, изтощително, но и изпъленено с много емоции, не знам дали ми се иска да повторим Confused
Снощи си спаха цяла нощ в собствените си легла, а там беше ад-и двете ревяха Twisted Evil
Друг път ще разказвам повече.
Пускам снимки във фейса, но нямам много интернет да пусна и другаде, понеделник от работа, ако остане време.
Изпратих си децата при баба и дядо и ме чака пране, чистене, готвене.
Виж целия пост
# 158
Влизам набързо само да ви пусна малко снимки от престоя ни в София иима няколко и от Варна.Направила съм албума видим за всички утре по някое време ще го заключа пак.ето:http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2031322710941.2109800.1 … 323332&type=1
Виж целия пост
# 159
Минавам от името на Олчето да помоля за стиснати палци за майка й през следващите дни. Тя не е добре здравословно, поставили са й много тежка диагноза, предстои операция. Цялото им семейство минава през много труден и тежък период, нека да им изпратим много положителна енергия. Flowers Four Leaf Clover

ОлчеHug Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 160
Олче, миличка, дано всичко бъде успешно Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 161
Олче и от нас много стиснати палци и положителна енергия Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 162
Олче, моля се и аз  Praynig
Много късмет и позитивна енергия за майка ти  Flowers Four Leaf Clover  Hug
Виж целия пост
# 163
Олче много положителна енергия и от нас за цялото ви семейство и най вече за майка ти  Praynig Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Силви Ави много фотогенична  Hug
Ние здравословно се пооправихме още пият АБ , но са влезли в една мрънкаща серия и нямам много време за компа
Виж целия пост
# 164
Олче  Hug   Flowers Four Leaf Clover  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия