Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? -23

  • 49 010
  • 744
# 660
получавам есемеси при превод ще пиша ако има преведени пари
Виж целия пост
# 661
щом до сега никой не се похвали......... значи остава за утре  Sad
Виж целия пост
# 662
За общ.Марица днес пари няма да има.За утре след 11 ще се разбере.Информация СП по телефона
Виж целия пост
# 663
Днес детски няма да има!
Виж целия пост
# 664
Днес детски няма да има!
Доста категоричен изказ, сигурен ли е източника ви?
Виж целия пост
# 665
Абсолютно,Пощенска банка отрекоха,че ще има превод днес!Към 13,45 ч не бяха пуснати в банката.
Виж целия пост
# 666
тази тема стана повече заяждания,нападки и спам от колкото информацията, която очакваме
нека бъдем по-търпеливи и лоялни към останалите
има други теми,има и лични съобщения ,за пореден път умолявам да се използва темата по своето предназначение,
поздрави за всички
Виж целия пост
# 667
майчета някой званял ли е в соцялните имате ли някво инфо бл
Виж целия пост
# 668
http://www.facebook.com/groups/196870307049587/
Виж целия пост
# 669
В Димитровград казаха ,че днес  няма превод на детски ...
Виж целия пост
# 670
Още към 13,45 ми казаха от Пощенска,че нямат превод от висшестоящите.Да се надяваме,че утре ще е денят с главно Д!
Успех и лека вечер,мами Hug
Виж целия пост
# 671
Да,дано е утре .Лека  и от мен .
Виж целия пост
# 672
тази тема стана повече заяждания,нападки и спам от колкото информацията, която очакваме
нека бъдем по-търпеливи и лоялни към останалите
има други теми,има и лични съобщения ,за пореден път умолявам да се използва темата по своето предназначение,
поздрави за всички

Peace напълно съм съгласна
Виж целия пост
# 673
Благоевград - ИМА детски и чл.8 без интеграционни
Виж целия пост
# 674
И в Шумен ще има детски днес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия