Как приготвяте зимнина?

  • 188 255
  • 756
# 510
Благодаря за доверието!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 511
Някой да има идея или предположение как се прави маринованото червено цвекло, което продават в Лидл, или пък друго, но немско производство. Има рецепти в нета, но са все за предварително сварено цвекло, а това от готовите буркани не ми изглежда да е сварено, или пък аз бъркам нещо.
Виж целия пост
# 512
evhenаз също го приготвям предварително сварено ,обелено с добавена марината и стерилизирано.
Виж целия пост
# 513
Със специална благодарност към TheNMaster идвам. Вече преполовихме буркана с пълнените камби със зеле и преди няколко дни направих втора , по-голяма доза. Не рискувах първоначално с по-голямо количество, че мъжо камби не яде. Но след като опита и видя не само, че няма да се отрови, а че са и много вкусни и повторих. Още веднъж много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 514
evhen,задължително цвеклото се вари предварително и после като изстине се нарязва. Аз правих преди 2 години по рецептата на  една съфорумка ,но стана много солено , чак горчеше , иначе технологията е тази. Но оттогава не съм правила. Ако някой има точна рецепта бих опитала отново.
Вчера пак се изкуших с това изобилие на пазара от зеленчуци и направих една бърза сурова туршийка в голям стъклен буркан.Пиша рецептата, защото не съм срещала подобна, а е безспорно сполучлива и бързо става готова за хапване.
Сурова туршия от Разлог
Зеле, карфиол, моркови, зелени домати, камби или червени чушки, целина-в произволно съотношение - кой каквото обича и каквото има в момента.Нарязани като за салата.На 6 кг продукти се слагат 250 г захар, 250 г сол,1 глава чесън - на скилидки,чер пипер на зърна, 2-3 даф. листа,10 аспирина
Нарязаните продукти се наръсват със солта и захарта ,разбъркват се и се оставят да престоят минимум 2 часа, най -добре  една нощ.След това сухата част се прехвърля в буркани, а течността , която е отделена се премерва. Към нея се добавя същото количество оцет/около 1л/ и  същото количество вода. Кипва се с черния пипер и даф. лист и се заливат продуктите в бурканите.На един компотен буркан-1 аспирин -стрит, на 3 л. буркан- 3 аспирина .Ако е в голям съд- всичките
Виж целия пост
# 515
Чакаме някой да даде изпитана рецепта за червено цвекло   Hug
Виж целия пост
# 516
Със специална благодарност към TheNMaster идвам. Вече преполовихме буркана с пълнените камби със зеле и преди няколко дни направих втора , по-голяма доза. Не рискувах първоначално с по-голямо количество, че мъжо камби не яде. Но след като опита и видя не само, че няма да се отрови, а че са и много вкусни и повторих. Още веднъж много благодаря   bouquet
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Радвам се,че ви е харесала туршийката!

Чакаме някой да даде изпитана рецепта за челвено цвекло   Hug
Разсъждавам си тука......Нашите правят буркани с червено цвекло.....Може би ако се сложат някакви подправки и тогава се стерилизира ще стане това дето търсите... Rolling Eyes
Иначе у нас след като отворим такъв буркан с готово цвекло - тогава си го овкусяваме както искаме и с каквито искаме подправки....
Виж целия пост
# 517
ще разлистя утре ТЕТРАдата и ще напиша моята сполучлива супер рецепта за червено мариновано цвекло.
Виж целия пост
# 518
Никид, ще чакам и аз. Някой има ли опит в стерилизирането на буркани с месо в тенджера под налягане. Че едно теленце ни чака да ...  #2gunfire И все не се събира по фризерите. Пък и си е удобно да имаш готово нещо- щрак капачката и директно в чинийката, щрак още една и е готова гарнитурата,че с тази работа все не остава време
Виж целия пост
# 519
Аз съм варила така буркани. Ако са ти нужни 2 часа, например, намаляваш времето на една трета, а водата не е нужно да покрива бурканите - долу-горе два пръста под капачката са достатъчни.
Виж целия пост
# 520
Арина,  нормално ли ги слагаш с капачката нагоре. На дъното слагаш ли нещо да не се счупят- решетката за пара или кърпа?Намалявам времето на една трета значи , че ако трябва да варя 2 часа/120 минути/ ги варя 40 минути-така ли?
Благодаря за бързия отговор
Виж целия пост
# 521
мариновано цвекло:
доза за 1 буркан като тези за детската кухня-широките и ниски.
след като е сварено цвеклото(проверява се като се бучка с вилица),се белят главите и аз ги режа с къдраво ножче на филийки,редя ги в бурканите и ако след обелването,докато се режат са пуснали сок и него доливам.На всяко бурканче добавям
1 ч.л. равна сол
2 ч.л.равни захар
3 с.л. оцет
доливам до горе до резката с вода
затваря се и вари 10-15 мин.
Виж целия пост
# 522
Арина,  нормално ли ги слагаш с капачката нагоре. На дъното слагаш ли нещо да не се счупят- решетката за пара или кърпа?Намалявам времето на една трета значи , че ако трябва да варя 2 часа/120 минути/ ги варя 40 минути-така ли?
Благодаря за бързия отговор

Да, с капачките нагоре, отдолу слагам една решетка, която е към тенджерата за варене на пара, но ти можеш да приспособиш нещо.
Виж целия пост
# 523
Със специална благодарност към TheNMaster идвам. Вече преполовихме буркана с пълнените камби със зеле и преди няколко дни направих втора , по-голяма доза.

Може ли линк към рецептата, че не я намирам    bouquet

мариновано цвекло:
доза за 1 буркан като тези за детската кухня-широките и ниски.
след като е сварено цвеклото(проверява се като се бучка с вилица),се белят главите и аз ги режа с къдраво ножче на филийки,редя ги в бурканите и ако след обелването,докато се режат са пуснали сок и него доливам.На всяко бурканче добавям
1 ч.л. равна сол
2 ч.л.равни захар
3 с.л. оцет
доливам до горе до резката с вода
затваря се и вари 10-15 мин.
Аз да попитам това бурканче колко грамово е, че малки деца нямам и нямам никаква представа  Simple Smile
Виж целия пост
# 524
350-400мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия