
Айде сега на кафето и закуската. Точно това закусвам и аз






Днес е ред на мъжО да гледа дребния, да има какво да хапват 

И е направо акция "събуди всички"
Надявам се като поотрасне да й мине
А така като гледам с Неди са взели да се разбират май.




!
...
... 



Ми не знам защо тогава
може да ми влезеш през профила и да ги видиш
Дава ми съдържанието недостъпно. Явно Фейсбук нещо се гъбърка с нас, хванала го е снежната болест.

Аз съм много доволна, беля си е от една страна, от друга-дава голям уют и спокойствие у дома
Неди й посвикна, вече я носи, храни, играе с нея и дори днес седна да рисува, т.е свикна с присъствието й и се зае с нормалните си ангажименти.....
Бяхме обещали на Теди да вземем едно от малките котета на нашата Джинки (селската ни котка, която лятно време живее в двора ни, а през зимата се присламчва при съседката). Естествено, това важи, ако напролет има поколение. Дето се вика, напролет може и котката да я няма, нищо не се знае. Но ако има сигурно ще вземем едно. Теди си е нарочила женско котенце, при това иска в любимия си цвят - сиво.
Ще видим. По принцип котката ражда два пъти годишно - веднъж напролет и втори път през септември. Така че ако е оживяло добичето, все ще улучим котенца. Проблемът е, че у нас сега е хит куче хъски. Даже е избрана майката, от която ще го вземаме - една 3-годишна красавица с уникално сини очи. Е, то не се знае кога тя ще има кученца, но като има ще вземем със сигурност. Аз и за двете животни съм ЗА, защото с животинки вкъщи е много приятно. Ето на, едни риби имаме и веднага се усеща. В момента трите златни са залепили носове в стъклото на аквариума до мен и ме следят яко. А са яли, не е като да са гладни. Ама си търсят компания. Сомовете и охлювите им е все тая, обаче златните обичат някой да стои наблизо.
Препоръчани теми