АВГУСТинските деца с трепет чакат вече пролетта

  • 36 900
  • 723
# 450
Ама къде сте всички днес?
Нас в София снегът ни затрупа.  Mr. Green
И тук във Видин е така. Но да беше за празниците. Излизах до магазина и умрях от кеф, а Марти от снощи е на седмото небе. Към 11ч. отпрашваме на вилата, да оправим дръвчетата, че има и малки и да не се счупят от тежеста, а и Марти да полодува на снега. Горкия чака снега, още от септември Heart Eyes
Айде сега на кафето и закуската. Точно това закусвам и аз Blush
Виж целия пост
# 451
Привет  Hug
Тука сериозно си ни затрупа снега  Crazy
Ния, весело въргаляне в снега на вилата ви пожелавам  Hug
Яни е по-добре, все още поддържа температура, но поне вече е по-ниска и не е парцал детето  Rolling Eyes
Вчера си бях вкъщи да гледам дребния и цял ден готвих, ужасно вкусен гювеч се получи, кекс с ябълки, опекох и кифлички с мармалад  Crazy Днес е ред на мъжО да гледа дребния, да има какво да хапват Wink
Лондра, от приют ли взехте Грациела  Crazy Mr. Green
Лулу, радвам се, че новините за зъбака са добри  Praynig
Аз замислям почистване и полиране на следващата заплата  Mr. Green
Виж целия пост
# 452
Добро утро!!!

Завиждаме много за снега, тук птичките сутрин на пролет пеят, та надежди за сняг почти няямаа...

Или, Грациелка е от приют да, много е мила, добра, чистичка, възпитана НО ни буди сутрин от 4 до 7  ooooh! И е направо акция "събуди всички"  Crazy Надявам се като поотрасне да й мине  Rolling Eyes

Ето снимка на Неди и Грейс / Грациела/
Виж целия пост
# 453
Лондра, истинска красавица е котарачката.  Peace А така като гледам с Неди са взели да се разбират май.  Grinning
Ния, честит ви сняг и приятно въргаляне.  Heart Eyes
Или, радвам се, че Яни се оправя.  Hug
Айде сега да се похвалят с добри новини и оздравяващи деца и другите.
Аз съм малко във ваканция - взех си малко отпуска. До понеделник, не повече, ама уцелих времето.  Mr. Green Сега ще ходя да прибирам Теди на обяд от училище, че имаме важна работа - да избираме торта и кетъринг за рождения й ден. Отсега, че като наближи може за клубчето да няма места. Crazy
Хубав снежен ден на всички.
Виж целия пост
# 454
Ето и малко снимки да гледате, ама мен не гледайте, че съм отчайващо зле, може и момиче да е Mr. Green Марти е с гащеризона.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.374295492585154.110431. … 191902&type=1
Виж целия пост
# 455
Ето и малко снимки да гледате, ама мен не гледайте, че съм отчайващо зле, може и момиче да е Mr. Green Марти е с гащеризона.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.374295492585154.110431. … 191902&type=1
Съдържанието е недостъпно  newsm78
Виж целия пост
# 456
Съдържанието е недостъпно  newsm78
Да не би да е защото не си ми приятел във фейса? И там съм с този ник, а на снимката съм с мъжа ми и Марти.
Виж целия пост
# 457
Ах, че сладък Неди Heart Eyes!
И Марти, и Ния Hug...

При нас утре е неучебен ден.
За учителите присъствен. Ако стигнем де, щото може и да се бухнем с автобуса в някоя пряспа Whistling...
Виж целия пост
# 458
Съдържанието е недостъпно  newsm78
Да не би да е защото не си ми приятел във фейса? И там съм с този ник, а на снимката съм с мъжа ми и Марти.
Айде, бе, как да не съм ти приятел  Crossing Arms
 Mr. Green

Мариетка, заради снега ли?
Виж целия пост
# 459
Аха.
Виж целия пост
# 460
Съдържанието е недостъпно  newsm78
Да не би да е защото не си ми приятел във фейса? И там съм с този ник, а на снимката съм с мъжа ми и Марти.
Айде, бе, как да не съм ти приятел  Crossing Arms
 Mr. Green
Blush Blush Blush Ми не знам защо тогава newsm78 може да ми влезеш през профила и да ги видиш Mr. Green
Виж целия пост
# 461
И на мен не ми се отварят нещо снимките във фейса.  Sad Дава ми съдържанието недостъпно. Явно Фейсбук нещо се гъбърка с нас, хванала го е снежната болест.  Mr. Green
Тан, току-що показах на Теди домашната ви любимка и тя се размаза от кеф - нали е котколюбителка.  Grinning
Виж целия пост
# 462
Виж целия пост
# 463

Тан, току-що показах на Теди домашната ви любимка и тя се размаза от кеф - нали е котколюбителка.  Grinning

Ами, ЛУ, действайте  Party Аз съм много доволна, беля си е от една страна, от друга-дава голям уют и спокойствие у дома  Peace Неди й посвикна, вече я носи, храни, играе с нея и дори днес седна да рисува, т.е свикна с присъствието й и се зае с нормалните си ангажименти.....


Лека   bouquet
Виж целия пост
# 464
Абе имаме ние една мисъл за коте, ама да видим.  Thinking Бяхме обещали на Теди да вземем едно от малките котета на нашата Джинки (селската ни котка, която лятно време живее в двора ни, а през зимата се присламчва при съседката). Естествено, това важи, ако напролет има поколение. Дето се вика, напролет може и котката да я няма, нищо не се знае. Но ако има сигурно ще вземем едно. Теди си е нарочила женско котенце, при това иска в любимия си цвят - сиво.  Grinning Ще видим. По принцип котката ражда два пъти годишно - веднъж напролет и втори път през септември. Така че ако е оживяло добичето, все ще улучим котенца. Проблемът е, че у нас сега е хит куче хъски. Даже е избрана майката, от която ще го вземаме - една 3-годишна красавица с уникално сини очи. Е, то не се знае кога тя ще има кученца, но като има ще вземем със сигурност. Аз и за двете животни съм ЗА, защото с животинки вкъщи е много приятно. Ето на, едни риби имаме и веднага се усеща. В момента трите златни са залепили носове в стъклото на аквариума до мен и ме следят яко. А са яли, не е като да са гладни. Ама си търсят компания. Сомовете и охлювите им е все тая, обаче златните обичат някой да стои наблизо. Mr. Green
Ния, слааааааадък снежко... Hug 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия