Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 570
НадинHug чудесен клип!

А, те май арабите  newsm78 тази вечер са гледали точно епизода с тортата по лицето на Хасрет.  Peace

Виж целия пост
# 571
Надин,  Hug

Линка, благодаря, че бях се притеснила, че само аз не съм видяла какво става в този филм. Joy Joy Joy
Шегата настрана,  но е факт че след онези  "инфарктни" петъци, нещо не мога да вляза пак в такъв
ритъм - подсказка,фрагман, втори...без превод онлайн , люти спорове, кой, какво .....
Сега спокойно чакам превода и така. Много по-приятно е в темата с нови клипчета, колажи....
Ринка, този колаж със зеления ореол, мисля че Туба е снимана, когато вече е бременна. Погледът й е с едно нежно, меко излъчване или на мен така ми се вижда?
Виж целия пост
# 572
girls i sent this to Begum_Kutuk "Ceren"
in today's Episode on MBC4 ceren appeared i'm sure they 'll love you, wish you all the best
and she replied this
Thank you very much. Greetings to Egypt Simple Smile
"Dalia"

Верно Цвети, този епизод са гледали. Grinning Даже Делиа е поздравила Бегюм, а тя е отговорила с поздрави от Египет.
Виж целия пост
# 573
Момичета, с вас е супер!  Heart Eyes
Благодаря ви, че ме изтърпяхте и тази вечер, вече отивам да спя, че утре ме чака дълго пътуване.  Peace
Лека нощ от мен, до утре!  Hug
Виж целия пост
# 574
ЛинкаHug сега лека нощ,  Wink а за утре и лек път!

А, за срещата тук  Heart Eyes, когато успееш, ще те чакаме.  Peace



A, в тази сцена, колко ми хареса Мурат.  Peace
Виж целия пост
# 575
Лека нощ, Линка!

Виж целия пост
# 576
Надин,  Hug

Линка, благодаря, че бях се притеснила, че само аз не съм видяла какво става в този филм. Joy Joy Joy
Шегата настрана,  но е факт че след онези  "инфарктни" петъци, нещо не мога да вляза пак в такъв
ритъм - подсказка,фрагман, втори...без превод онлайн , люти спорове, кой, какво .....
Сега спокойно чакам превода и така. Много по-приятно е в темата с нови клипчета, колажи....


Лесно се прави тема с подсказка, фрагман и епизод Joy Joy Като богата трапеза на Нова година, сега си дояждаме остатъците...ама пак си е храница, де Wink
Виж целия пост
# 577


Линка, приятно пътуване! Hug

Гаки, колажа е от по-ранна серия за Пантен!  Hug


Виж целия пост
# 578
Надин,  Hug

Линка, благодаря, че бях се притеснила, че само аз не съм видяла какво става в този филм. Joy Joy Joy
Шегата настрана,  но е факт че след онези  "инфарктни" петъци, нещо не мога да вляза пак в такъв
ритъм - подсказка,фрагман, втори...без превод онлайн , люти спорове, кой, какво .....
Сега спокойно чакам превода и така. Много по-приятно е в темата с нови клипчета, колажи....


Лесно се прави тема с подсказка, фрагман и епизод Joy Joy Като богата трапеза на Нова година, сега си дояждаме остатъците...ама пак си е храница, де Wink
Joy Joy Joy newsm10 То нерви (стомах) не ни остана от бурни емоции! Joy Joy
Виж целия пост
# 579
Ринка, аз май "преекспонирах" без да искам, но Туба има такова мило излъчване!
Даже тази вечер, като я гледам в последния клип всеки поглед е така въздействащ.
Виж целия пост
# 580


Фенска класация!  Joy
Виж целия пост
# 581


И фенски сън Joy Joy/  
Виж целия пост
# 582
Здравейте Hug
Скоро гледах "Запленяваща сърцето"- 56 серии за около 10 дни.
Нямам време да пиша по темите ,нямам време и да чета какво пише по темите,за съжаление ,предполагам ,че има интересна информация.Когато имам по- вече свободно време,използвам го да гледам поредния сериал.
За това ,много ви моля,ако е възможно да ми помогнете да намеря френската песен,на която танцуваха в ресторанта Хасрет и Мурат- преди той да избяга във Франция за 2 дни. Grinning с някаква информация- име на изпълнител,име на песента newsm78
Интересува ме и също така- Туба ли изпълнява песните във филма,или е дублирана от певица newsm78

Виж целия пост
# 583
След фантазиите и сънищата нещо реално:



То не носи лични приходи! Само детската обич!  Hug
Виж целия пост
# 584
Надин,  Hug

Линка, благодаря, че бях се притеснила, че само аз не съм видяла какво става в този филм. Joy Joy Joy
Шегата настрана,  но е факт че след онези  "инфарктни" петъци, нещо не мога да вляза пак в такъв
ритъм - подсказка,фрагман, втори...без превод онлайн , люти спорове, кой, какво .....
Сега спокойно чакам превода и така. Много по-приятно е в темата с нови клипчета, колажи....


Лесно се прави тема с подсказка, фрагман и епизод Joy Joy Като богата трапеза на Нова година, сега си дояждаме остатъците...ама пак си е храница, де Wink

Надин,  Hug много ми хареса сравнението ти,  Wink слава богу обаче останали са ни доста "остатъци'' от тази трапеза, та има да ги предъвкваме много дълго време.  Peace
А, като си помисля и какъв сладък десерт очакваме скоро и то,  Wink в двойна доза...  Heart Eyes, темата ни  newsm78 май все ще се понапълва.  Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия