чудесен клип!А, те май арабите
тази вечер са гледали точно епизода с тортата по лицето на Хасрет. 
чудесен клип!
тази вечер са гледали точно епизода с тортата по лицето на Хасрет. 



Даже Делиа е поздравила Бегюм, а тя е отговорила с поздрави от Египет. 

сега лека нощ,
а за утре и лек път!
, когато успееш, ще те чакаме. 


Като богата трапеза на Нова година, сега си дояждаме остатъците...ама пак си е храница, де




Като богата трапеза на Нова година, сега си дояждаме остатъците...ама пак си е храница, де 
То нерви (стомах) не ни остана от бурни емоции!

с някаква информация- име на изпълнител,име на песента 



Като богата трапеза на Нова година, сега си дояждаме остатъците...ама пак си е храница, де 
много ми хареса сравнението ти,
слава богу обаче останали са ни доста "остатъци'' от тази трапеза, та има да ги предъвкваме много дълго време.
в двойна доза...
, темата ни
май все ще се понапълва. 
Препоръчани теми