Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 330
Поздрав за всички танцьорки. От клипа можете да разучите и танца. Иначе така се чувствам, когато съм с Керим.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 331
Поздрав за всички танцьорки. От клипа можете да разучите и танца. Иначе така се чувствам, когато съм с Керим.
Скрит текст:



 Hug  Hug  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 332
Engin akyurek with beren saat clip - 70

Виж целия пост
# 333
......Joy Joy Joy В такъв филм съм се вкарала покрай този Енгин, че не знам как ще се излиза от него.  newsm78 newsm78 Дано Енгин дойде и ни изясни схемата как да се откачиш от харизмата му,, която те е завладяла, не знам.  hahaha

Има само един начин - не излизай, а се отдай напълно на греховните си мисли.
Ако Енгин дойде - няма излизане. Още по-дълбоко ще затънем в прекрасните му очи. hahaha hahaha

Фантазия, май само това правим... newsm44 пък после ще му мислим newsm45
Виж целия пост
# 334
Дилеми, за теб не знам, но аз наистина само това правя и въобще после няма да му мисля. Ще продължа да съм отдадена...
Ти все пак се разходи до морето....
Още ме е яд, че са ни скапали вълшебното място. Няма да ходя за да не си развалям спомена.

Димони,
ако обичаш слез от балкона и се включи в изключително задълбочения дебат, който водим за филма и за мислите, които поражда у нас това художествено произведение. Можеш да ни споделиш например, какво е искал да каже автора, когато е дал главната мъжка роля на Енгин Акюрек?
Виж целия пост
# 335
Аз искам да играе страстен любовник и всички жени да са луди по него.  Да има някаква споделена любов с много изгаряща страст. Тогава ще се нагледаме на такива  погледи, че чак ме побиват тръпки (от удоволствие) като си помисля...  Mr. Green Mr. Green Joy Joy
Виж целия пост
# 336
Дейзи по-добре хич да не идва Керим ,щото тогава нито схеми ,нито скици ще имат значение .Просто няма откачане от него.Само виж какви планове кроим-семинари , бъдещите му актьорски планове сме започнали да изреждаме/ гинеколог ,престъпник ,аз пък искам да го видя арогантен и женоядец т.е  всички да го искат а той да не му пука  Joy и т.н/ Хич нема да се отказвам  и както Фантазия каза -отдавам му се и това е. hug
Виж целия пост
# 337
Опаааа Енгин - гинеколог, Къдеееееееееее?!!!!
тъкмо ми се налага профилактичен годишен преглед.. Joy
Виж целия пост
# 338
........,аз пък искам да го видя арогантен и женоядец т.е  всички да го искат а той да не му пука  Joy и ....

Не знам дали ще му подхожда такава роля? hahaha hahaha hahaha Според мен това което искаш е да изиграе сам себе си.Може би не е арогантен и женоядец, но и за това не съм сигурна. А за това, че всички го искат няма две мнения. На него обаче хич не му пука за нас.

Поспаланко, ти се събуди и веднага искаш по прегледи да тръгваш! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 339
Боже, боже, при наличието на толкова принцеси и танцьорки в темата да искате Енгин гинеколог, егати романтиката Най-малко принц трябва да е в следващият си проект  Wink, като танцьор не го виждам особено  Thinking

За протокола- и аз ходя на народни танци, любителски, и най ми се отдава позата за започване на ръченица  Laughing

Поздрав за всички с един невероятен артист и танцьор, който за съжаление си отиде без време  Sad, но остави този незабравим филм !



http://www.youtube.com/watch?v=qVNTPJKuVQg

Виж целия пост
# 340


Скрит текст:

Виж целия пост
# 341
Опаааа Енгин - гинеколог, Къдеееееееееее?!!!!
тъкмо ми се налага профилактичен годишен преглед.. Joy
:
oops:
А аз на - ежемесечен Embarassed
Виж целия пост
# 342
Приятен ден от мен и един незабравим епизод ви пожелавам довечера    love001    

аз изчезвам   newsm68  newsm45  
Виж целия пост
# 343

за Мукадес на семинара нямайте грижа - аз я поемам! Керим го оставям изцяло на вас, щото както знаете, ще съм там със старото си гадже......

ти Мукадес само я обезвреди за да не гръмне нЕкоя бомба  Joy
КОИ Е ТОЙ ДАЙ ДА ГО ВИДИМ !!!
и аз ще си взема резервната гума в случай  тогава че може и да не ми се отвори парашута  с лектора , като гледам колко маймуни са на клона ( нищо лично към никои  Peace ) Mr. Green
Скрит текст:


За протокола- и аз ходя на народни танци, любителски, и най ми се отдава позата за започване на ръченица  Laughing



злати , на тази поза аз и викам делва  Mr. Green
Патрик не го изгледах - много ми е мъчно и преди някои го бе публикувал та ми е мъка , мъка  Cry

живи и здрави ние .......та кои ще е протоколчик на семинара не разбрах  newsm78 и кога се тръгва , че ми се измачкаха дрейте в куфара  Crazy
Виж целия пост
# 344
Аз искам да играе страстен любовник и всички жени да са луди по него.  Да има някаква споделена любов с много изгаряща страст. Тогава ще се нагледаме на такива  погледи, че чак ме побиват тръпки (от удоволствие) като си помисля...  Mr. Green Mr. Green Joy Joy
Ако има такъв филм,усещам че всички ще сте разтопени като сладолед,оставен на слънце! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия