В такъв филм съм се вкарала покрай този Енгин, че не знам как ще се излиза от него.
Дано Енгин дойде и ни изясни схемата как да се откачиш от харизмата му,, която те е завладяла, не знам. 

пък после ще му мислим
и т.н/ Хич нема да се отказвам и както Фантазия каза -отдавам му се и това е. 
и ....
Според мен това което искаш е да изиграе сам себе си.Може би не е арогантен и женоядец, но и за това не съм сигурна. А за това, че всички го искат няма две мнения. На него обаче хич не му пука за нас.
Най-малко принц трябва да е в следващият си проект
, като танцьор не го виждам особено 
, но остави този незабравим филм !

) 
и кога се тръгва , че ми се измачкаха дрейте в куфара

Препоръчани теми