Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 933
  • 740
# 645
Banana_Moon,
Ако държиш да добавиш розово, аз бих направила нещо такова:
Скрит текст:


Aууу, много нежно, но и лицето е красиво!
Виж целия пост
# 646

Banana_Moon, аз лично бих заложила на неутрално или нюд червило и силно опушени очи в тоуп (студено ,сивкаво кафяво) и шампанско. Т

Това. Иначе става прекалено matchy-matchy. Прави ми впечатление че често за специални случаи жените толкова внимават всичко да си ходи, че се получава блок от един и същи цвят, леко нюансиран. А 'ходенето' става когато цветовете просто се комплиментват един друг, вместо да се бият, не непременно да са едни и същи.
Виж целия пост
# 647
Ох, имах една такава позната, която все се барваше от глава до пети в пепел от рози или в резеда, или в който цвят е модерен и постоянно беше в търсене на нещо си в този цвят, което да е в абсолютно същия цвят като нещо друго си, за да може най-накрая като я видиш отдалеч да ти заприлича на един розов, зелен, кафяв и прочее облак.
За мен това е  липса на всякаква фантазия.
Иначе по питането на Banana Moon аз бих сложила кафеви или бежови сенки и бих избрала червило, което да е с цвят подобен на сандалите. Малиново розво червило и нюд сенки.
Виж целия пост
# 648
С тази ли те гримираха тогава в Сердика? Ако е тя наистина не беше нищо особено. Изобщо не си заслужава парите
Да с тази. Peace
Виж целия пост
# 649
Адски много ви благодаря на всички за идеите   bouquet  Май трябва да пробвам 2 варианта - единият нюд грим с ярко червило и вторият нюд устни с по-силен опушен грим. Ох, дано само намеря време да ги пробвам  Praynig Много ми стана интересно  Blush
Виж целия пост
# 650
Както се възприемаш по - добре  Hug
После ще чакаме снимки.


Вчера, под напора на отпуската си направих един ужасяващ грим, с който дори си позволих да изляза навън. Ужасяващ щото хич не ми е летен и цветен, а и е супер стандартна комбинация. А и за 100-ен път се убеждавам, че аз не обичам и не ми отиват резките граници между цветовете. На Весето и стоят зашеметяващо например.
Всъщност бях подтикната от новия си молив за очи на Импала - черен, който реших, че трябва да пробвам на жегата дали ще се разнече по долния клепач. И съм доволна от експеримента, защото моливът на Импала на 2 лева и стотинки НЕ мръдна (но и не остана във водната ми линия) - важното е, че не са размаза под линията на миглите, което обикновено се случва в жегите, и не се разхождах цяла вечер с тъмни кръгове под очите, които да се чудя как да прикрия и измия.

Скрит текст:






Виж целия пост
# 651
Тук ще питам, не че не съм пробвала почти всичко Confused
След едно скубане с пинсета и глупостта да посетя солариум се сдобих с пигментен черен мустак.
момичета вярвайте ми това чудо няма скриване с нищо, ни коректор, ни ФДТ
Някакви идеи? Отвратително се чувствам когато говоря с някой и ме зяпне там с един втренчен поглед Tired

И при мен е същото.... Единствено резултат виждам от маската с мая+пр.мляко. При мен резултат имаше от първото намазване.
Виж целия пост
# 652
Момичета,искам да си взема Urban Decay The Naked Palette ,знаете ли сайт с безплатна доставка освен ибей,исками се да не е фалшива?Бихте ли ме насочили коя от двете да взема?Мис Нели беше пускала някаква страница,но не помня коя и дали имаше доставка до България newsm78
Виж целия пост
# 653
tamar http://www.lookfantastic.com/urban-decay-naked-palette-multi/10368656.html (разгледай и за кодчета  с намаление )
Виж целия пост
# 654
lepidopteria много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 655
Аз днес се изтипосах в една от любимите ми комбинации - лилаво и златисто  Flutter Много съм доволна от резултата, но въобще не можах да докарам свестен цвята на снимките. Или излизат много светли, или лилавото е почти черно  Rolling Eyes

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 656
много ми харесва  Peace особено на 1 снимка Wink за 1 път те виждам с грим и над клепача - на костта  Peace

мисля, че много ти отива - и този грим, като цветове и площ и тази дебелина на очната линия   bouquet поздравления  Peace

точно си мислих - как никой не е качвал снимки и колко е тъжно така  Sunglasses и ти като фея вълшебница - се появи  Hug
Виж целия пост
# 657
Страхотно е. Сега като се загледах в чертите ти, имаш общо с Викито Бекъм.   bouquet
Виж целия пост
# 658
много ми харесва  Peace особено на 1 снимка Wink за 1 път те виждам с грим и над клепача - на костта  Peace

мисля, че много ти отива - и този грим, като цветове и площ и тази дебелина на очната линия   bouquet поздравления  Peace

точно си мислих - как никой не е качвал снимки и колко е тъжно така  Sunglasses и ти като фея вълшебница - се появи  Hug

Ааа, винаги слагам сенки до веждите. Но обикновено са телесен или златист цвят и на снимки нищо не се вижда  Crazy

Страхотно е. Сега като се загледах в чертите ти, имаш общо с Викито Бекъм.   bouquet
Според ФБ приличам на тази мацка  Mr. Green
Скрит текст:
Само дето не я знам коя е  Crazy

Радвам се, че ви харесва  Hug
Виж целия пост
# 659
аааа, по-хубава си  Heart Eyes може би тя малко прилича на теб  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия