Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 124

  • 116 883
  • 731
# 165
Нели Ди Hug Hug Hug Да е жив и здрав големия мъж. Майка героиня си ти с 4 сина пожелавам ти крепко здраве и железни нерви да отгледаш всичките тия мъже, а и да сте много, много щастливи.
Виж целия пост
# 166
Прекрасна новина   bouquet
Честито 4-то съкровище на мама Нели Ди   bouquet Да и е жив и здрав юнака, да радва цялото семейство и да е много щастлив.
Бързо възстановяване на мамчето и скоро ще чакаме снимки  Laughing
Виж целия пост
# 167
Честито на майката героиня! Четири сина  Shocked ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЗДРАВИ И САМО ПОВОДИ ЗА РАДОСТ И ГОРДОСТ НА МАМА И ТАТКО!

Много обичам за отмора да чета тук - все приятни емоции (като изключим идиотите от историята на Ванчето  Confused)
Имах повод, юбилеен, за скъп човек - 80г. и се позабавлявах с една тортичка 2 нощи. Резултатът - най- доброто ми тортено произведение до момента - объркан с жив ..... лилиум  Crazy Simple Smile Ето го заедно със нишестето (а като го гледах на живо не беше така  Embarassed ) (за пръв път се пробвах да направя лилиум).
и още

Вашите очи ще видят недостатъците и ще съм благодарна да ги споделите  Hug (за фон избрах този, с биочушките отглеждани в тенекии от сирене Wink )
Виж целия пост
# 168
Нели, честит ти 4-ти /всъщност 5-ти де... Whistling/ мъж - да ви радва много, да ви е опора и подкрепа на всички  bouquet! Бързо възстановяване Hug!
Виж целия пост
# 169
Хейййййй,имали сме си още едно бебче във темата.
Нели,честита ти рожба.Да ти е жив и здрав Красимир и много да ви радва.Ти си майка героиня,тия 5 мъже на ръце да те носят и във очите да те гледат.Бързо възстановяване мила,и много щастие и късмет на цялото семейство.
Теди,страхотен лилум и страхотна тортичка.
Виж целия пост
# 170
Честито, Нели! Да са ти живи и здрави всичките мъже Simple Smile, да те слушат и много да те радват   bouquet  bouquet  bouquet

А вие какви красоти сте сътворили Simple Smile Направо невероятни, аз ще се отказвам вече, засрамих се Embarassed
Нещо въобще не ме бива с цветята, но като се прибера другата седмица продължавам с опитите  Rolling Eyes

Ванче, тортата изглежда много добре въпреки перипетите Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Честита радост на Нели! Много щастливи моменти шестимата!
Ванче, скъпа...трябваше да започнеш разказа си със снимка, щеше да ми спестиш някоя и друга емоция:)) Страхотна е тортата, страхотна...а дупките от страната на младоженците някак символично им показват, че семейния живот има две страни:))...достатъчно е да завъртиш тортата и винаги може да си гледаш готината страна:))
sansil, симпатично торте, добра техника си показала!
Тedy, кофата с цветя е много приятна:)
Виж целия пост
# 172
Нели, честито съкровище! Все така голям, спокоен и безпроблемен да ви е!
Виж целия пост
# 173
Ихааааааа, Нели, ти за мен вече си в графа висш пилотаж, достойна за медал за храброст! От сърце поздрави и най-сърдечни пожелания към най-новия член на семейството ти! Много, много взаимност и обич ви пожелавам!
Виж целия пост
# 174
ЗДравейте, момичета!

Имам следния въпрос (сигурно ще намеря отговора във форума, ама лудвам от работа в офиса и нямам никакво време да ровя):

Пробвах снощи да направя ето такива пеперуди http://sweetpetiteconfections.com/gallery/Chocolate-Butterflies.jpg . Станаха чудесни, обаче след като ги извадих от хладилника и ги докоснах започнаха веднага да се разтапят в ръцете ми. След 5 мин на стайна темп бяха тотално размекнати. Явно проблемът е в шоколада (за готвене от Кауфланд).

Трябва да ги направя спешно, че празникът е утре. Дали според вас ще станат с обикновен шоколад - примерно млечен или натурален на Своге да речем? Нямам време за обикаляне по спц. магазини, а тортата не искам да ми остава без украса.

Много благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 175
Честита радост, Нели! За мен ти си истински герой! Бъдете живи и здрави цялото семейство!
Виж целия пост
# 176
Ванчееее, страхотна новина ни донесе, от кога я чакам!
Нелинце, да си жива и здрава и всичките ти петима мъже на ръце да те носят! Радвам се, че всичко е минало нормално Simple Smile
Теди, остави ме без думи, ама как така за първи път бе жена!  Shocked Невероятен е лилиумът! Изобщо цялата тортичка е супер!

Ванче, много се радвам, че тортата е пострадала само от едната страна, на снимките изглежда перфектна, за съжаление на Румито тортата е много подтрадала горката! Румче, вече поне ще знаеш и ще питаш предварително, пък те като не са ти казали , че са я транспортирали е редно също да си носят отговорността все пак Simple Smile
Елия, мисля , че и обикновен шоколад ще се получи, можеш да пробваш с черен с висок процент на какао!
Онли ю, не знам как съм пропуснала метълската торта. Много добре си я изработила, само накрая да не беше минала с черното отгоре и да видиш сметката на буквите!
Виж целия пост
# 177
ЗДравейте, момичета!

Имам следния въпрос (сигурно ще намеря отговора във форума, ама лудвам от работа в офиса и нямам никакво време да ровя):

Пробвах снощи да направя ето такива пеперуди http://sweetpetiteconfections.com/gallery/Chocolate-Butterflies.jpg . Станаха чудесни, обаче след като ги извадих от хладилника и ги докоснах започнаха веднага да се разтапят в ръцете ми. След 5 мин на стайна темп бяха тотално размекнати. Явно проблемът е в шоколада (за готвене от Кауфланд).

Трябва да ги направя спешно, че празникът е утре. Дали според вас ще станат с обикновен шоколад - примерно млечен или натурален на Своге да речем? Нямам време за обикаляне по спц. магазини, а тортата не искам да ми остава без украса.

Много благодаря предварително   bouquet

Мисля си, че в тази жета няма как другояче да реагират шоколадови детайли. Тъмният шоколад по принцип се топи при най-висока (в сравнение с другите - млечен и бял) температура. Ако ще сервираш тортата вкъщи, може да ги извадиш и разположиш (с помощта на побутване с клечица, вилица, а не с пръсти) непосредствено преди поднасянето. Ако не им стоят вдигнати крилцата, може и разтопени да изглеждат все така, докато някой не ги пипне...
Виж целия пост
# 178
Димитрина, благодаря. В къщи ще я сервираме. Все пак ще направя още един опит с друг шоколад и ще украся в последния момент, пък каквото стане. Поне знам че е вкусна, въпреки че може да не е много красива.

Ама и аз по - навреме трябваше да измисля Нешоколадова украса  ooooh!
Виж целия пост
# 179
Направо съм им изгубила бройката на Нелините синове!  Laughing Да ти е живо и здраво бебочето, да расте силно и добро, усмихнато и ведро и заедно с батковците и таткото да обичат и глезят мама героиня!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия