Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 908
  • 732
# 345
Простооооооо  Blush задължително изгледайте клипчето и изслушайте двата любими гласа.Онези,които ме успокояват и ме карат да се усмихвам без повод!  Hug

Специално за вас!   bouquet

Виж целия пост
# 346
Дени  Hug  bouquet  Hug


Забрави ли ме? Можеш ли сега
да ме погледнеш без да те боли?
Отмил ли си горчивата следа?
Животът ти дали се подобри?
Ръцете ти докосват ли днес както
докосвали са в миналото мен?
Усмихваш ли се истински от щастие
или някак странно променен...
Забрави ли ме? Или само вечер
в сънят си ме жaдуваш и обичаш?
А в утрото... не си ме спомняш вече
и с имена различни ме наричаш.
След сто години черна самота
случайната ни среща как горчи!
Ще се измъкнем тихо... И с лъжа.
A Любовта в очите - ще мълчи.
„Забравили сме се.” И сме „щастливи”.
По пътя си безумен пак ще тичаме...
Ще минат поле още сто години...
Дано след тях да спрем да се обичаме!

автор Павлина Соколова
Виж целия пост
# 347
Добро утро ! Hug Усмихнат четвъртък ви пожелавам !  bouquet



Дени,  Heart Eyes Hug Heart Eyes!
Виж целия пост
# 348
Добър ден  Hug
Желая на всички много усмивки и хубави емоции днес!

Ще ми се да коментирам вчерашният епизод но нямам ного време .Ще го направя млако по-късничко.
Виж целия пост
# 349
Виж целия пост
# 350



Днес цял ден аз съм Бихтер от последната една минута на този клип.  Cry

Изненадана,съсипана,неподозираща...отчаяна.  Sad Кога разбираш,че е време да се откажеш? Thinking

Попаднах в почти същата ситуация!  Cry
Виж целия пост
# 351
Дени,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 352
Дени Hug Кураж

Момичета само на мен ли ми се струва но Нихал във вчерашният епизод прояви тотално неуважение към Бихтер .  Rolling Eyes Много грозна беше постъпката на масата говореше без да знае нищо за живота на Фирдевс и Бихтер.А още по грозно впечатление ми направи коментараът й че Бихетр е чужд човек в къщата им . Явно Аднан в стремежа си да не липсва нищо на Нихал я е разглезил доста .
Виж целия пост
# 353
malko_angel4e_ ,  Hug така е ! Peace Не само, че прояви неуважение, но си позволи и да я съди- нещо, което никой не бе си позволил. Нихал, колкото и да разбирам на моменти от какво е продиктувано поведението и, наистина е една малка, много разглезена госпойца . Затова и на Бехлюл му падна пердето вчера и я постави на място.  Peace
Виж целия пост
# 354
Добре дошъл в храма на душата ми!
Огледай се, ослушай се
И ако пожелаеш – влез!
Отварям ти без страх вратата му –
Отдавна чаках някой, като теб...

Огледай се – навярно моят храм
Е малко неуютен, навярно
Е студен и прашен,
Но под прахта се крият бисери и злато,
За онзи, който търси, който зрящ е и
Който иска истинско богатство...

Ослушай се – нечакан остър вятър, навярно
Със слуха ти ще се пошегува,
Но после ще откриеш канцоната
От думи неизречени, но истинни
И те ще топлят винаги душата ти,
Дордето храма съществува!
Този храм беше пуст и забравен,
Забранен беше даже, но днес,
Ако искаш – огледай се, ослушай се и после...
После влез...

Автор - Оля Александрова
Виж целия пост
# 355
Разбирам че Нихал се страхува от появата на нова жена в къщата и живота на баща си . Но да се държи така лигаво и превзето е съвсем друго нещо . Тя не приема никакво друго мнение и емоция освен . Не разбира че човек изживява болката си по различни начини едни плачат други не а просто мълчат тя не може да приема това и чоква всеки да реагира както реагира тя . Но запита ли се поне веднъж защо Бихтер не плаче за майка си ?!Вместо това побърза да съди и говори без да знае много факти . Това й държание не е само предизвекано от Аднан но и от Бешир и целият персонал в къщата всички я глезят и блоготворят едва ли не .Особено Бешир не дава и косъм да падне от главата й . С това си държание Нихал до никъде няма да стигне и за съжаление научава че светът е жесток по доста груб начин именно защото всички са били заети да градят въздушна кула около нея отколкото да я подготвят за света навън . Бехлюл вчера й каза много правилни думи може би и той е глезен като нея но прояви уважение а не се държа като дете .
Виж целия пост
# 356
malko_angel4e_ ,  Hug така е ! Peace Не само, че прояви неуважение, но си позволи и да я съди- нещо, което никой не бе си позволил. Нихал, колкото и да разбирам на моменти от какво е продиктувано поведението и, наистина е една малка, много разглезена госпойца . Затова и на Бехлюл му падна пердето вчера и я постави на място.  Peace

Я покажете коя серия е това защото аз не съм гледала!
Виж целия пост
# 357
Безумна лудоста Simple Smile
ето тук само че епизодите са от номерацията на БТВ

http://vbox7.com/play:79329199
Виж целия пост
# 358

Виж целия пост
# 359


mmmm дени направо се замечтах  smile3505  nnnuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия