
И двете
А красотата/грозотата са субективни понятия. Фактът,че хора които ние смятаме за непривлекателни имат до себе си мъже и семейства/някой дори по два пъти/ говори красноречиво. Сещам се за един познат не голям хубавец/според мен/ но в очите на родната му майка прекрасен.Та когато той се задомил майка му изказала недоволство от грозотата на снаха си.Но нашият човек веднага я оборил като й казал" вземи моите очи и я виж с тях"


, ако имаш предвид слаба, слаба е, да но е кривокрака и жилеста.
и затова си остават сами. При мойте познати това наистина е правило-хубавите ябълки прасетата ги ядат, а по-грозничките и неугледните си намериха супер половинки и те ги гледат в очите освен това


и затова си остават сами. При мойте познати това наистина е правило-хубавите ябълки прасетата ги ядат, а по-грозничките и неугледните си намериха супер половинки и те ги гледат в очите освен това
Препоръчани теми