Проклятието на грозната жена

  • 43 263
  • 879
# 600
Може просто да сте видели една и съща мадама.
Моята беше голяма сладурка, беше се добрала до "Сълзата" и много се гордееше с това. Simple Smile
Виж целия пост
# 601
Няма грозни жени-има неподходящо облечени и гримирани, неподдържани, безинтересни.  Красотата и чара играят една и съща роля в харесването от околните.
Аз познавам няколко набедени хубавици, които се изхвърлят особено смешно по такива теми, а всъщност са абсолютно посредствени външности (разбира се, според мен)
ААаа,бъркаш са.Грозното си остава грозно и с грим,прическа и дрехи грозна ли си не моеш го скриеш както и обратното Laughing
Виж целия пост
# 602
Грозничките все пак имат шанс да бъдат забелязани. Бърже в залата да тренират, за да компенсират недостатъците в главата  Whistling

Мммм, не въвеждай в заблуждение.
Не всеки недостатък в главата се компенсира в залата за тренировки.
Виж целия пост
# 603
Това го казваха обикновено наопаки - тоест за хубавките - че са задъ.жите.но и тъпи...
Виж целия пост
# 604
Грозна жена е тази ,която наистина няма начин с гримче с дрешка да стане привлекателна .
Виж целия пост
# 605
Няма грозни жени-има неподходящо облечени и гримирани, неподдържани, безинтересни.  Красотата и чара играят една и съща роля в харесването от околните.
Аз познавам няколко набедени хубавици, които се изхвърлят особено смешно по такива теми, а всъщност са абсолютно посредствени външности (разбира се, според мен)
ААаа,бъркаш са.Грозното си остава грозно и с грим,прическа и дрехи грозна ли си не моеш го скриеш както и обратното Laughing
А, с операции, можеш ли?
Виж целия пост
# 606
Няма грозни жени-има неподходящо облечени и гримирани, неподдържани, безинтересни.  Красотата и чара играят една и съща роля в харесването от околните.
Аз познавам няколко набедени хубавици, които се изхвърлят особено смешно по такива теми, а всъщност са абсолютно посредствени външности (разбира се, според мен)
ААаа,бъркаш са.Грозното си остава грозно и с грим,прическа и дрехи грозна ли си не моеш го скриеш както и обратното Laughing
А, с операции, можеш ли?
Да,ще има някакъв ефект. Joy
Виж целия пост
# 607
Аз също не минавам за красавица, тъй като съм твърде нестандартна, за да мина под този знаменател. А мъжът ми е хубавец-левент и често отнасям по някой-друг завистлив поглед заради него.
Но аз по принцип не мога да си спомня някога да съм била с някой грозник. И като цяло винаги така се получава, че приятелите на мъжа, с когото съм, ги е яд, че не са на негово място. Предполагам защото не се държа надуто с тях и намирам общ език и с най-големите особняци.
Все пак няма как да отбележа, че някак си хората се дразнят от това да имаш мнение и да отстояваш позицията си. Та една грозна, па макар и умна жена би била истински кошмар за овчедушните мухльовци, населили България. Хем грозна, хем много й знае устата - Аууу, ужас  Laughing
Как някой ляв селски бек ще свикне с мисълта, че някаква си там жена ще му се отваря? Често срещан е принципът " Като говориш с мен, ще мълчиш!"
Сещам се за един такъв овчедушен младеж от компанията ни, на който жена му е не бих казала чак грозна, но доста безлична жена.
Винаги съм се чудила какво точно харесва в човек с излъчването на египетска мумия, но вече разбрах - харесва му това, че тя просто няма мнение. Може би с такива хора се живее лесно и безпрепятствено.
Но на мен, това, че вече ми лепнаха етикетът "претенциозна" ми донесе и доста предимства пред останалите жени в компанията. Аз съм единствената, която я питат какво предпочита да за вечеря, когато правим организацията за някакво пътуване. Flutter

Има жени с грозни черти като например споменатата Маргарита Карамитева или спряганата от мен Велислава Дърева. . Но това са жени с присъствие. При тях грозоатата е изпълнена със съдържание. Личи си, че мозъкът зад тези черти работи, че има някакво пламъче. Абе интересни са. Да кажеш просто че са грозни и да приключиш с това, би било едно твърде повърхностно изказване. Или де, да знам пък, може би аз съм нещо сбъркана да не свързвам външните белези на хората с единствената иедея каквъ би бил секса с тях. По-скоро си мисля даи би ми било приятно общуването с такива хора и да., мисля си че с удоволствие бих пила кафе с Маргарита Карамитева. Истински грозните хора биха били грозни и след като оперират големия нос или щръкналите уши. Сещам се за много грозни поп-фолк диви в този ред на мисли.

А проклятието на грозната жена е, че се мисли за грозна.
Виж целия пост
# 608
Няма грозни жени-има неподходящо облечени и гримирани, неподдържани, безинтересни.  Красотата и чара играят една и съща роля в харесването от околните.
Аз познавам няколко набедени хубавици, които се изхвърлят особено смешно по такива теми, а всъщност са абсолютно посредствени външности (разбира се, според мен)
ААаа,бъркаш са.Грозното си остава грозно и с грим,прическа и дрехи грозна ли си не моеш го скриеш както и обратното Laughing
А, с операции, можеш ли?
Да,ще има някакъв ефект. Joy
Върна ми надеждата   bouquet
Виж целия пост
# 609
Доколкото ми е известно, физиологично максимално допустимата височина на тока е именно 12см. Без платформа.
Само за сведение. Тук височината е 10см
Скрит текст:

тук - 11см
Скрит текст:

И това вече са 12см
Скрит текст:



Ако знаете какво порно гледах.  ooooh! Tired Показаното токче на втората картинка /само че по - тънко/  му го навираха на мъжа в отвора на пениса.
По тази причина моя е против да нося токчета. Naughty
Виж целия пост
# 610
Оффффффффф  Joy
Ма що го гледаш? То такива порна има, че...
Виж целия пост
# 611
Цитат
Ако знаете какво порно гледах.  Показаното токче на втората картинка /само че по - тънко/  му го навираха на мъжа в отвора на пениса.
По тази причина моя е против да нося токчета.
Яко!
Даваш идеи Simple Smile Петък е все пак. Mr. Green
Виж целия пост
# 612
Но на мен, това, че вече ми лепнаха етикетът "претенциозна" ми донесе и доста предимства пред останалите жени в компанията. Аз съм единствената, която я питат какво предпочита да за вечеря, когато правим организацията за някакво пътуване. Flutter

Не съм съгласна, че "претенциозните" има по- добра позиция сред околните, даже напротив- дразнят и създават напрежение. Да имаш мнение и да го отстояваш е доста различно от капризи и цупене. Едното е за уважение, другото е досада.
Виж целия пост
# 613
И на мен ми прави впечатление, че на порното все са  с токчета. Аз иначе не нося, но си имам за леглото.
Виж целия пост
# 614
И на мен ми прави впечатление, че на порното все са  с токчета. Аз иначе не нося, но си имам за леглото.

И аз Mr. GreenОбувам си хавлиените чорапи, слагам ролките, токчетата и-в леглото Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия