Проклятието на грозната жена

  • 43 294
  • 879
# 810
Цитат
. в крайна сметка няма какво толкоз да се дели!!!  
E как няма, хванаха се за косите, защото нали си чувал за комплекса от изискване на постоянно внимание. Laughing
Много е грозно обаче да обиждате така Красимира, аз не съм я виждала никога тази жена, но това е поведение на лузъри, които по друг начин няма как да изпъкнат и леят л..на по някого, независимо той каква персона е.
Всеки човек е първостепенен герой в своя живот и свят и колкото и да се напъват някои, винаги ще се са второстепенни в очите на другия. Човешкото същество, когато е незряло е свръх себелюбиво и егоцентрично, и обича да осъжда другите и да се прави на БОГ.
Всички сме създадени по божий образ и все пак така, че всеки е различен и неповторим. Нямя двама души, които да са еднакви. Няма две сърца, които да бият в еднакъв ритъм. Ако Бог искаше всички да сме еднакви, щеше да ни създаде такива. Затова, който не уважава различиятя и налага на другите мислите си, не уважава и свещения Божи промисъл.
Надявам се да спрете с гнусните си обиди и тънки подмятания, живота не е само форума, отвън съм сигурна, че не сте толкова зли, нападателни и присмехулни!

Това с обидите явно е позволено, но не и директно наричане грозен-красив. Егати  Laughing

Обаче от целия спор Краса трябва да почерпи - стана ясно, че е умна жена. Щом може да нарича другите "тъпи" и това да се приема, пък и нали можеш да даваш мнение само ако ти си изряден в същата насока  Peace
Виж целия пост
# 811
Когато двама се карат, виновен е по-умният.
Гьоте.
Виж целия пост
# 812
Абе, момичета...какво става тук..
всички сте готини, моля ви, мир..


Явно за повечето от вас това не е обида виж ако нещо за външния вид се каже ставе страшно  Grinning
Бъдете по-обективни моля.
Абе какво се хващате, да говори който каквото си иска..
Бъдете над нещата.
Според нея, според някой друг..На света ли трябва да се харесам.Ами не, няма нужда Wink.
Аз не обичам да търся края, като не ми допада някой игнорирам.
Виж целия пост
# 813
За гоиното ,готини сме ама според Краси има някой ,които са доста тъпички...

Ако не се лъжа, това тръгна от красавиците на форума, които обясниха на грозните, че в училище се налага да учат, на интервю за работа да си напънат мозъка и т.н., а красивите само сияят, не е нужно да слагат нищо в главите си  Simple Smile
Виж целия пост
# 814
Тя Шанталче дори  не я удостои и с упрек заради обидата.
Та кой е по-умния не знам.
Веси @ не мисля ,че някой се хваща и приема нещата лично.
Виж целия пост
# 815
хаха, дано...
защото така с обиждането..не е хубаво  Wink
Виж целия пост
# 816
За гоиното ,готини сме ама според Краси има някой ,които са доста тъпички...

Ако не се лъжа, това тръгна от красавиците на форума, които обясниха на грозните, че в училище се налага да учат, на интервю за работа да си напънат мозъка и т.н., а красивите само сияят, не е нужно да слагат нищо в главите си  Simple Smile

Точно ти четеш от години и пишеш, сериозно ли откри само тук определенията на Краса? И не си засичала подобни коментари от нея никъде другаде, инцидентно казваш било, заради грозничките...в които явно се разпознала, та тръгнала да обижда и тя на свой ред ...дори не знам темата аз...  Laughing
Виж целия пост
# 817
За гоиното ,готини сме ама според Краси има някой ,които са доста тъпички...

Ако не се лъжа, това тръгна от красавиците на форума, които обясниха на грозните, че в училище се налага да учат, на интервю за работа да си напънат мозъка и т.н., а красивите само сияят, не е нужно да слагат нищо в главите си  Simple Smile
Не ,тръгна от случката с касиерката която зяпала някакъв красавец пък той зяпал Шанталче .....

Пък и Краси непрекъснато набляга над това колко губят мъжете ,че не обръщат внимане на грозните  как красивите непремнно са много зле интелектуално .....
Не мисля ,че някой я е нападал или обиждал лично тя самата някак си набляга ли, набляга на това .
Виж целия пост
# 818
Абе голяма институция се оказа тази Краси. Казала им, че са тъпи и те взели, че й повярвали.
Та дайте сега да й натрием носа и да й кажем колко зле изглежда.
Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.
Виж целия пост
# 819
По мои впечатления хората подскачат повече на безсмислени клишета, особено когато се повтарят много пъти, отколкото на нещо, с което се идентифицират лично.

Иначе би излязло, че цял форум списващи в темата за Християнското семейство допускат възможността авторката да е права в многобройните си и разностранни ... твърдения.
Виж целия пост
# 820
Моля вЕ Laughing... предлагам да се види /пак за кой ли път/ по-добре кой е грозен и кой е неотразимо красив. Защото  преценката по постове не може да отразява външната визия, а само умственият багаж и вътрешната такава. Пък аз не четох нищо да се класира вътрешната красота, таа... Whistling Затова преди да се дракате - народа си го е казал" око да види...". Mr. Green
Виж целия пост
# 821
Абе голяма институция се оказа тази Краси. Казала им, че са тъпи и те взели, че й повярвали.
Та дайте сега да й натрием носа и да й кажем колко зле изглежда.
Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.

Естествено ,че няма да си засегната тя е изразила отношението си към конкретен човек .
Та този човек не и се върза ама хич.
За кое допускаме вероятността да е права?
Виж целия пост
# 822
Не ,тръгна от случката с касиерката която зяпала някакъв красавец пък той зяпал Шанталче .....

Не съм стигнала до касиерката, но точно на Шанталче поста в първите страници го засекох и беше точно за това, че на умните не им се налага да учат  Simple Smile което, според мен, не винаги е така, но щом самите красавици го приемат за правило и го казват на глас, защо после се приема за обида, когато им го каже някой друг?

...
Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.

Именно.
И както писах по-горе, като го напише някой, който им е симпатичен от другите теми, е ок, като го напише човек, който им е опонент по други теми - защо ни обиждаш?


...
Не мисля ,че някой я е нападал или обиждал лично тя самата някак си набляга ли, набляга на това

O, не, въобще не я обиждат лично...

Цитат
Знаем, че не е лицеприятна истината за теб ,Краси, че си грозна и това не ти харесва и се опитваш по всякакъв начин да се самозалъгваш...

Не защитавам нито една от страните, да уточня Laughing
Виж целия пост
# 823
Абе голяма институция се оказа тази Краси. Казала им, че са тъпи и те взели, че й повярвали.
Та дайте сега да й натрием носа и да й кажем колко зле изглежда.
Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.

Естествено ,че няма да си засегната тя е изразила отношението си към конкретен човек .
Та този човек не и се върза ама хич.
За кое допускаме вероятността да е права?
За това, че примерно красивите можело да ги възприеме някой само като парче месо. Според мен лично това не е проблем на красивите, а на възприемащия, но ми се стори, че много народ се върза. Освен ако не съм проследила правилно размяната на обиди. И Пасинет много ме учуди в случая. Една наистина красива и интелигентна жена да се впечатли от такова изказване...
Виж целия пост
# 824
А, парче месо... някои ги възпримат само като гърди , други като крака или дупе...срамота , такава откъслечна мисъл... направо си е възмутително и обидно. Crossing Arms Къде остана човещината? Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия