VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 374
  • 4 970
# 1 905
Може Пам да мисли, че сме някаква изостанала страна, и не иска да ни комплексира с целия си блясък Mr. Green
Виж целия пост
# 1 906
Американците по принцип не се гласят много-много за ежедневието си. Какво толкова неестествено има във вида на Памела не разбрах.


Ми неестествен е, как... Тук не можеш до магазина да отидеш без очна линия и висок ток, щото в квартала веднага ще те обявят за мърла.
Балканският манталитет няма равен - пластмасови нокти, коси, мигли и нацупени джуки е минимумът, за да посетиш кварталното кафе с пластмасови столчета или да се разходиш до мола, където е елитът на нацията
Виж целия пост
# 1 907
щото то влизането в ББ е ВЕЛИКО събитие, нещо като Оскарите, и затова човек трябва да се появи с целия си блясък  Joy

Белезите ги фотошопват на снимки обикновенно, ама защо да ги заличават на живо предаване? Нищо лошо не виждам в един белег, то си е вид тату Simple Smile
Виж целия пост
# 1 908
Трудно ще ми е да следя тоя сезон , та оттук - оттам схванах ,че на Пам са и загубили гащите.И моят въпрос за следящите по - внимателно: Някоя от наште хубавици не и ли предложи дрешки ?А може би всички се надяват Памито да си пере роклята по цици.
Виж целия пост
# 1 909
Фънки какво потниче изкара Laughing
Виж целия пост
# 1 910
http://www.novinite.com/view_news.php?id=143330

http://www.novinite.com/view_news.php?id=143089

Според вас каква може да е мисията на Памела?
Виж целия пост
# 1 911
Фънки ми изглежда злобен в лицето след отслабването, но пък като поведение за момента нямам забележки, въпреки че очаквах да се заяжда със съквартирантите  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 912
Ха-ха преди години четох статия, че Пам плаща на специален фризьор за да поддържа косата и така, че да изглежда неглиже. Представям си да я нападнат в къщата с гребенчета. Joy

така, така ... я, дайте да я срешем, и да и облечем нещо лъскавко ... на каква се прави тая? тя не знае ли, че е дошла на Балканите?  Mr. Green  .. че то влизането в българския ББ трябва да е най-тържествения случай в живота и   Laughing

Да бе, колко по небалканско е да си рошав и по потник .
То при нея нЕма, лъскаво и всякакъв тунинг.
Виж целия пост
# 1 913
Фънки какво потниче изкара Laughing

Златисто  Joy
Виж целия пост
# 1 914
Само спират говора, голяма тъпотия. Май са имали някаква мисия, гледам и Марианка е в златисто.
Виж целия пост
# 1 915
лелеееее тук е фраш
даже на балкона видях и  ZLATNAта ми приятелка  Heart Eyes

вместо запис да попитам (че не съм изчела темата  Embarassed )
- Къде може да се гледа онлайн ?
ще се опитам да ви следя и дано успея , че пишете със скоростта на светлината   Mr. Green  


п.п. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.
доказано !
Виж целия пост
# 1 916
тоооооо гледам не е само потниче, цял комплект е  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 917
Вкара ансамбълче, не е мисия Mr. Green
Виж целия пост
# 1 918
Аксиния, сигурно разказва нещо много важно, щото много се е вживяла. Това ръкомахане също не ми стои много естествено. Подобно на екстеншъните, изкуствените нокти и силикона във всяка част на тялото!
Виж целия пост
# 1 919
Американците по принцип не се гласят много-много за ежедневието си. Какво толкова неестествено има във вида на Памела не разбрах.


Ми неестествен е, как... Тук не можеш до магазина да отидеш без очна линия и висок ток, щото в квартала веднага ще те обявят за мърла.
Балканският манталитет няма равен - пластмасови нокти, коси, мигли и нацупени джуки е минимумът, за да посетиш кварталното кафе с пластмасови столчета или да се разходиш до мола, където е елитът на нацията
Абе, хора за Памела Андерсън става въпрос -очна линия ,нарисувани вежди ,пластмасови нокти ,изкуствени коси .......силиконче тук- таме .Тя си беше снощи със всичко това ,нищо че не е от нашия край.
Фънки кърти с това ансамбълче  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия