Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
Кога линцерът е готов за консумация?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
-
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
-
Кога линцерът е готов за консумация?
-
Може ли тестото за меденки на Джема да се направи вечер и да се изпече на следващата сутрин?
-
Какво да правя, ако тестото за хляб стане лепкаво?
И аз ги почвам след мъничко

мисля скоро да се снабдя поне с основните цветове. И вече само готов фондан за мен!!.. Много се измъчих с домашната направа. Разбира се, може и да не съм открила най-подходящата рецепта, но тази ми пое тооооолкова много пудра захар... сместа беше толкова лепкава и пипкава... очевидно не-бяла на цвят!!.. и т.н. А с малкия ми опит с купен фондан... ех, работих с такава лекота.
.